Zobacz temat
 
Nasze sny
Mi się ostatnio śniło coś dziwnego. -.- (No łał...Mi się zawsze śni coś dziwnego ,ale do rzeczy...) Coś-Z-Jakąś-Puszką-Czy-Butelką z której wyleciał duch. Ja na serio przez chwilę myślałam , że to się dzieje naprawdę bo obraz był realistyczny i mogłam nawet mówić! (Co mi się rzadko w snach zdarza) Ale to nie był koszmar. *.* I potem ten duch latał w moim pokoju ,a ja sobie spałam i czułam jak mi coś nad głową lata. X__X Mnie to nawet teraz mnie nie obchodzi czy mam koszmar Czy-Co-Tam. Nie odróżniam.
A tak wgl to zawsze jak mam koszmar ,idę na dwór Czy-Gdzie-Tam żeby się obudzić. I w ten sposób zawsze z koszmaru typu Nawiedzony-Dom tworzy się mega parodia.
Ostatnio jak we śnie poszłam do salonu to zobaczyłam na stoliku telefon. Dzwonił. Spadł na podłogę i przez pół salonu przejechał. Wkurzona wzięłam i go wyłączyłam. Kocham swoje koszmary *.* Zawsze jest okazja żeby to przerodzić w sen z którego mogę się śmiać pół dnia. Parę tygodni temu śnił mi się nawiedzony dom ,którego wcale nie rozpoznawałam ,ale i tak był git. *.* Koleżanka rozwaliła w nim jakieś drzwi a druga je wstawiała na miejsce -.-
Ale się rozpisałam! xD Uwielbiam moją metodę na straszne sny. : D

All hail Trigon
ciekawe sny;* mi się czasem naprawdę dziwne śnią. Jak taki jeden. Wsiadłam do traktora wielkości ciężarówki XD

EDIT: Zapomniałam dodać. Śpiewałam "We Haj! Łuhu! Jedziesz! Jedziesz!". Bo to w ogóle ubrana byłam w strój farmerski i wokół mnie tańczyły świnie - Marenę. Po dyskotece co przyjechałam XD
Przed chwilą się obudziłam >.< Śniło mi się, że chodzę do jakiejś
akademii ludzi o nadludzkich zdolnościach. Ten sen śnił mi się parę razy, ale nigdy nie było w nim Tytanów X__X We śnie oni też chodzili do tej akademii. No i przyjechali jacyś łowcy czy coś a Bestia stał i się gapił na ich samochód na środku ulicy. To ja
go walnęłam w ramię i uciekł do budynku. I potem ja musiałam przed nimi uciekać. Tylko, że w moich poprzednich snach jakiś gościu stał na środku ulicy, a ja biegłam go ratować, ale się zawsze spóźniałam. I jak byliśmy w budynku to rozwalił mnie ten tekst jakiejś nauczycielki:
- No, a teraz biegnij na dwór po kurtkę!
- Ale tam są łowcy...
- Nie obchodzi mnie to! - No i ona poszła i mało co nie dostała jakimś mieczem czy czymś w łeb. X__X
No i potem się obudziłam. .__.

All hail Trigon
Boskie masz te sny xD mi się ostatnio śniło, że wymiotowałam owsikami (bleh) 8O

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Mnie dobił pewien mój piątkowy sen.
Śniło mi się, że obudził mnie budzik o 5.26 (miałam go, swoją drogą, na tą godzinę nastawionego). Powiedziałam sobie olewam basen (mam zajęcia o 6 rano xD) i położyłam poduszkę na głowie. Przewracałam się z boku na bok, zastanawiając się, czy nie włączyć budzika na 7, żeby wstać do szkoły... Wtedy dzwoni budzik. Patrzę: 5.26. Aż usiadłam na łóżku i spytałam współlokatorki, która godzina, bo pewna byłam, że musi być koło 7. A okazało się, że to mi się śniło. Byłam ogłupiała przez cały basen.
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Kiedyś mi się śniło, że latam po domu jak duch. X_X Gdy się obudziłam, zobaczyłam moje klapki porozrzucane po pokoju. Lunatykowałam .__. A tak w ogóle, to zawsze jak lunatykuję, najpierw normalnie wstaję, zakładam klapki i idę. Tak z przyzwyczajenia X_____X

All hail Trigon
Heh. Moja siostra raz podczas snu wlazła do szafy xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
lunatykowanie to zuo ;p
Nom. Ale dobra, nie offtopujmy Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Mi się śniło, że mi z pleców skrzydła wyrastają. o.0
Nawet były rany -.-'' Ale nie, te skrzydła nie były jakieś pierzaste czy coś tylko były...Z drutu... x.x A potem w tym śnie wyszłam na dwór i jakiś samochód jechał prosto na mnie X___X

Czy ktoś jeszcze ma takie sny? -.-''

All hail Trigon
Ja dziś śniłam, że wszędzie jest śnieg. Znalazłam w nim Pusię III ( zginęła podczas powodzi : (). Było jej zimno, a pod ręką miałam dzbanek z kawą. Wsadziłam ją do środka, po czym poszłam do łazienki i kawę wylałam. Zamiast Pusi znalazłam utopionego szczura -.-' (tia, odbija mi nawet podczas snu)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Mi się śniło, że dołączyłam do młodych tytanów zamiast Gwiazdki. No i nazywałam się Loraine czy w skrócie Lori. Posiadałam moc władania żywiołami etc. A kiedy wyszłam na pierwszą walkę, okazało się, że jestem muchą która przybrała postać człowieka tymczasowo XD
A to ddopiero orginalny sen xF

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Mi się kiedyś śniło,że pocałowałam Robina XD (jak ktoś się zaśmieje, to nie ręcze za siebie xD) Więc cisza XD
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Nel- nie masz co robić xD?

Z moich snów to raczej komedii nie pamiętam. Tylko tyle, że kiedyś siedzę w kuchni z bratem i mamą, a tu nagle przez okno wskakuje lampart i atakuje mamę. Zauważyłam na jego szyi zielony kamień. Postanowiłam pobawić się w superhero i zerwałam mu ten naszyjnik, a lampart w niego wnikł.

Co z tego wynika? Za dużo czekolady xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nela: Też mi się takie coś niegdyś śniło XD

Roe: Masz rację, za dużo czekolady xDD

Ja: Moim ostatnim porąbanym snem było to, że na moje podwórko przyleciał Robin z Raven ( jak miałam obsesję na punkcie R&R) no i ja się ich pytam:
-A gdzie reszta tytanów?
-W wieży - mówił Rob
-A co robią? - pytałam.
-Nudzą się.
No i wtedy Rob wziął mnie za rękę i razem z nimi poleciałam do wieży XDD
Ja mam pecha ostatnimi czasy bo prawdę mówiąc to nic mi się nie śni Cyborg :(

przydarzył mi sie tylko sen który mi się przyśnił jakiś rok temu...

a było tak że byłem w dziwnym pomieszczeniu całikem sam,kiedy nagle z niewiadomych przyczyn słyszałem głos w tle który mówił:jesteśmy tacy sami...chodzimy pełni smutku i rozdarcia...
gdy to usłyszałem nagle pojawił się Sasuke z Anime Naruto Shippuden który szedł w moją stronę i mówił:nie rozumiesz?mamy takie same osobowości...jestem częścią ciebie...
nagle moja skóra zmieniła kolor z białego na szary,a na nosie miałem coś w kształcie czarnego plusa zakończony ostrymi kątami,a oczy przekształciły się w "sharingan"
włosy się wydłużyły a z pleców wyrosły mi...moze to uznacie za dziwne ale tak mi się śniło...że urosły mi(zamiast zwykłych skrzydeł)Ogromne demoniczne ręce...a gdy tylko złowrogo się zaśmiałem spoglądając na swój nowy wygląd,obudziłem się...

potem uznałem ze to najdziwniejszy sen jaki mi się przyśnił
Edytowane przez TheRedX dnia 2012-01-26, 02:07
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Ostatnio w kółko i wciąż śni mi się jedna osoba, co mnie dołuje (Silent powinien wiedzieć, dlaczego)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
A mi się śniło, że mieszkam na ulicy x.x

All hail Trigon
Przejdź do forum: