Zobacz temat
 
Nasze sny
Rilla: Dzięki wielkie Robin :) Ty też masz ciekawy.

A'propos rypniętych snów: śniło mi się dzisiaj, że ktoś włamał się do mojego domu. Polazł prosto do pokoju brata, a ja leżałam w łóżku, nieruchoma, słuchając go. I w pewnym momencie pomyślałam, że tego nie chcę. Obudziłam się... będąc w łóżku w tej samej pozycji co we śnie O.o

I pytanie do was: czy gdy się czasami obudzicie, macie wrażenie, że spadacie? Ja czasem muszę się aż łóżka chwycić...
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
ja jeszcze nie, ale czasem mam takie silne wstrząsy, gdy coś mi się śni lub o czymś pomyślę i wpadnę w półsen ;d. Po prostu wstrząsa tak mną, chociaż wcale nie miałam zamiaru się poruszyć, ani nic, tak po prostu w nagłym momencie.
wiesz co Moonie, czasami właśnie mam wrażenie,że spadam. Boję się ruszyć,kiedy mam takie wrażenie.
Z tym spadaniem śni mi się dość często. Budzę się, trzymając się łóżka Gwiazdka :D
A miał ktoś taki sen, w którym wiedział, że i tak to mu się śni?
nie,ja jeszcze nie.
Ja kiedyś jak się obudziłam w środku nocy po koszmarze to tak się bałam , że nie chciałam z powrotem zasnąć. To patrzę się w ścianę , patrzę , patrzę , a tu nagle widzę na niej jakieś cienie i kwiatki , zorientowałam się , że zasnęłam o.0 Nawet nie zauważyłam jak zamykałam oczy. Albo kiedyś mi się śnił koszmar (przynajmniej miał wydawać się koszmarem) kiedy otwieram oczy , a nade mną jakaś twarz. To ja najzwyczajniej w świecie krzyknęłam "BUU!'' i zaczęłam się śmiać XDD Mój najlepszy sposób radzenia sobie z koszmarami. Odtąd nie śni mi się nic strasznego : D

All hail Trigon
A ja się w nocy patrzę wszędzie, czasem sobie cos wyobrażam, ale uświadamiam sobie, że to nie istnieje i się nie boję ;d
Mam tak samo. W nocy wszędzie się patrzę, czy nic do mnie nie idzie i po jakimś czasie zasypiam.
Ja w nocy jestem na tyle trzeźwa ( lub zmęczona), że nie obchodzi mnie, czy pod drzwiami mam stado wilków, albo coś gorszego. Z resztą mój dom "pracuje" tzn. skrzypi podłoga czasami ( mamy panele) i inne dziwne odgłosy. Jak się przyzwyczaisz, to nie reagujesz.Robin B-)
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Ja to zawsze próbuje być odwrócona do ściany jak zasypiam ,żeby nie patrzeć na cały pokój.
Też mam panele i jak podłoga skrzypi to aż się ze strachu trzęsę. Ale jestem już przyzwyczajona także jest okej.
Ja rzadko kiedy mam jakiekolwiek sny. Ogólnie normalnych nigdy nie miałem, wszystko zawsze było bardzo rozjaśnione i nikt nie mówił choćby słowa albo chociaż nie przekazywał żadnej myśli Bestia :P W ogóle jest to możliwe w snach? - pytam bo się nie znam Bestia :P Z normalnych mam tylko jeden - jazdę na rowerze i to w obrazie HD Gwiazdka :D Właśnie jest związany ze spadaniem. Zawsze śni mi się, że startuje w wyścigu albo jadę na wycieczkę rowerową i zaczynam zjeżdżać z bardzo wysokiej górki, kiedy nagle przód roweru się zatrzymuje i ja zaczynam spadać zdając sobie sprawę, że zaraz i tak się obudzę Bestia :P Niestety ta myśl nachodzi mnie w ostatniej chwili i zaraz po niej się budzę (czasami z przerażeniem, mam groźne doświadczenia rowerowe z przeszłości...) bo tak mógłbym spróbować coś jeszcze pozmieniać w śnie.

PS. Co do tych strachów w nocy - dziwnie macie, bo ja kładę się do łóżka i po prostu zasypiam Bestia :P
Yeah, kolejna fobia Gwiazdka :D Zwinny boi się rowerów Gwiazdka :DD!

Mi jak się śni coś fajnego, to zawsze nad ranem i zawsze dzwoni budzik że trzeba wstać do szkoły Bestia :P Często też 2 razy mam sen o czymś innym jak się obudzę w nocy to przerywa się pierwszy , a potem zaczyna drugi, który zwykle jest przerwany przez budzik Bestia :P A pierwszego zwykle nie pamiętam.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Nie boję się rowerów tylko pijaków w samochodach, którzy nie zauważają rowerzystów Bestia :P
Ostatnio śniło mi się, że podszedł do mnie jakiś gościu i chciał mnie pobić, niestety sen był tak krótki, że nie pamiętam, co się dalej stało. Po prostu się urwał, a chciałam poznać ten sen do końca. XD
no właśnie mnie też to czasami denerwuje ,że w jakimś waznym momencie sen się kończy
ostatnio śniło mi sie ,że jakiś facet chciał mnie uderzyć to ja też go zaczęłam okładac pięściami i w tym momencie obódziłam się i na pół przytomna zdałam sobie sparawę ,że uderzałam w deskę od mojego łóżka ( a w śnie myślałam ,że to jego tors )
Ło, no to nieźle xD.
Kiedyś w śnie chciałam kogoś kopnąć, no i na mój niefart kopnęłam nogą w ścianę. Bolało jakieś 10 minut xD
mi się ostatnio śniło, że zjadła mnie mrówka XDD serio, ale taka ogrOOmna mrówka! xD
Mój najdziwniejszy sen był taki, że mieszkanie siostry z Krakowa przeniosło się niedaleko, pod jakąś dyskotekę. Chciałam tam iść, o mało co nie rozjechał mnie polonez xD. Kiedy weszłam do łazienki, mył się tam znajomy z 2g. Wyszłam na balkon w stroju kąpielowym i siedziałam tak tam z koleżanką. Na polu był śnieg i -20, a my miałyśmy dodakowo włáczone wiatraki xD. Głupie sny mam zazwyczaj po kawie. Zamiast rozbudzać, kawa mnie usypia xD

Nienawidzę wrażenia spadania. Spoko, Zwinny, też kiedyś miałam wypadek. O mało co nie wylądowałam na stłuczonej butelce, szramę na kolanie mam do dziś.

Ostatnio śni mi się efekt de-ja-vu, czy jak to się zwie. Ostatnie dejavu- dziś, kiedy jechaliśmy na cmentarz

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Czakra dobry pomysł na przeganianie strachów Robin :) Spróbuję przy okazji ^ ^
Ja miałam przedwczoraj cudowny (w moim przekonaniu) sen Gwiazdka :D Jako, że pogrywam sobie w grę elder scrools: Skyrim i tam głównym zadaniem jest ubijanie smoków, także od czasu do czasu widuję te gady i jakoś do głowy się wbiły (Proszę screen z gry -> http://cdn.gamera...-Fight.jpg. Ostatnio dotarłam do kolejnego miasta i tam ostatnio zapisałam grę (to tyle tytułem wstępu).
Mój sen zaczął się na polu bitwy. Tłumy rycerzy, wojowników i trochę atronachów ognia (to po prawej -> http://meta.files...000061.jpg ) walczyło z ogromnym smokiem, przy okazji spalił mojego konika Cyborg :( (którego mam w grze ^ ^) Mówię wam, okrzyki bojowe, miecze, ogień, smok łaaaaaaa Gwiazdka :D Widowisko godne hollywodzkiej produkcji XD Trochę się przestraszyłam, że i mnie smok spali, więc pobiegłam do Rady Miasta (budynek w którym było Zgromadzenie był budowlą antyczną z marmuru, także ten klimat postaci w togach też był), żeby im powiedzieć co się dzieje na przedmurzu miasta, odpowiedzieli, że nie mają czasu na moje bzdury, chociaż chwilę później budowla zaczęła się sypać. Ja uciekłam stamtąd kupując (a może kradnąc, nie pamiętam ^ ^) wierzchowca, odjechałam gdzieś daleko napotykając jakąś wieś, gdzie dowiedziałam się od mieszkańców (coś w rodzaju mieszkańców osady Salem w czasach palenia czarownic), że po okolicy grasuje jakiś wampir, wiedźma czy coś podobnego. Próbując znaleźć trop (a no i po drodze dowiedziałam się, że jestem bratanicą czy siostrzenicą wiedźmina (bo wieczorem gadaliśmy z Silentem o postaciach białowłosych i o Geralcie też była mowa XD). Poznałam jakąś dziewczynę, która miała mi wskazać kryjówkę tego stwora, jak się niedługo okazało to ona była wiedźmą więc ją spaliłam zionąc ogniem (jak smok -> w grze pochłania się dusze smoków, które umożliwiają korzystać z gadzich mocy). Po czym odjechałam sobie w mroczny świat i niestety obudziłam się, bo siłą rzeczy było po 12 w południe ^ ^ Chciałabym, żeby co noc mi się coś tego typu śniło, bo mam takie fazy tylko po grach, ale niestety ostatnio nie mogę grać w Skyrim Cyborg :(
A Wy po jakich grach/filmach/książkach macie podobne fazy we śnie?
Przejdź do forum: