Zobacz temat
 
Wojna - czyli totalna rozwałka!
Nela zlikwidowałem Ci dom żeby mieć pretekst do ataku i rozruszania tego tematu, zresztą na gadulcu mówiłem Ci o tym chwilę przed zbombardowaniem Bestia :P

Kira tylko, że my z Silentem nie mamy komputerów Bestia :P a nasze plany są na papierze zabezpieczone w niezniszczalnym sejfie Gwiazdka :D
BTW nic to nie da i tak, bo jak mówiłem, nasze ataki są tak losowe, że nawet my sami nie wiemy kogo nagle zaatakujemy Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Phi. Skoro nie macie komputerów, to wielka moc admina nic nie da Bestia :P

Połączony z 28.05.2012 22:51:11:
ej no, niech ktoś zacznie działać Bestia :P

Kira idzie do Neli zamkniętej w pokoju i puka, i czeka, aż ta ją wpuści do środka i wyjawi swoje plany Bestia :P
Edytowane przez Kira dnia 2012-05-28, 22:51
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
<Szykuje amunicje, i z 8 bomb atomowych>
:*
Dobra, ludu! Jedziemy z tym!

Nela wylatuje z domu Kiry z pistoletem i strzela w Zwinnego Gwiazdka :D Ten ucieka na drzewo, skąd......
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Najpierw wysyła szpiega do Ins, a potem Kira ładuje swój pistolet, leci za Nelą i atakuje Silenta, który robi unik i...

Połączony z 31.05.2012 15:30:13:
ej no, niech ktoś wkroczy Bestia :P
Edytowane przez Kira dnia 2012-05-31, 15:30
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
idzie zjeść pizzę, wypuszczając w międzyczasie Żarłoczne Małpy Zombie!
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
...wzywa swój oddział. Małpy rzucające odchodami z MJZetem na czele szybko nadciągają. Póki co wrogowie muszą uratować się ucieczką Bestia :P
Nela dzwoni do Kiry żeby wezwać posiłki Bestia :P (tak, jeść mi się zachciało Bestia :P). Niespodziewanie przybywają...
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
żywe zapałki giganty i palą wszystko na swojej drodze oprócz Neli i Kiry Bestia :P
Kira przynosi pizze i dziewczyny spożywają ciesząc się panującym dookoła chaosem Bestia :P
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
wściekły Silent z dymiącą łajnobombą i rzuca ją w tłum Gwiazdka :D
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
...jednak Kira i Nela na czas odeszły i poszły na imprezę- nie, was znowu nie było Bestia :P
Potem poszły do domu i obmyślały plan
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
... Zwinny zaczyna się zastanawiać z kim jest zagubiona? Więc ją o to pyta Bestia :P
...Ale Kira miała jeszcze zapałki i obmyślały plan ręcznie Bestia :P
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
... był tak głupi, że je wszystkie podpalił... kimiko stwierdza, że jest szalona, ale dlaczego...
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
... tak dawno nie pojawiła się tu For? Odpowiedź jest prosta- bo powraca z powiększonym arsenałem! Drżyjcie ludzie, bo For tym razem jest bezstronna i kto pierwszy, ten lepszy Gwiazdka :D!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
O! Ja chcę dołączyć do bezstronnej strony For. Mam cennych sprzymierzeńców - liczące owce i oczorypne krówki. ^.^

All hail Trigon
No, zaczyna się robić niebezpiecznie xD. Ktoś jeszcze?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Moja armia króliczków już się szykuje.

3.bp.blogspot.com/-hmwQj-0uA7k/Ta-UQsc7nCI/AAAAAAAAAds/KAkPSLYkyWU/s400/bunnyteeth.jpg
Jak bum cyk cyk, tra la la, niech mi w oko wleci ćma! *BROHOOF*
JESTĘ KUCĘ! <3333
i49.tinypic.com/6gzrxi.png
"-Have I gone MAD?
-I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are." <3
zZiuteKk- dołączam się do Ciebie xD. Mam ogromne wojska pełne zabójczych kotków, czekoladowych króliczków i cukrowych baranków Gwiazdka :D.

Nikt nie pokona takiej armii!!!!
:*
Przejdź do forum: