Zobacz temat
 
Wojna - czyli totalna rozwałka!
Dobrze Bestia :P Chętnie wydrapię (razem z Rillkiem ) wam dwóm oczy Gwiazdka :D
:*
Haha, Nelson jaka niewyżyta XD Wszystko fajnie tyle, że nie ma o co walczyć. Chyba, ze dasz jakiś powód, bo tak to to nie ma sensu za bardzo XD
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Idę z Wami na wojnę Gwiazdka :] Będę się jej przypatrywać na widowni ! ; )
Rilla! jak to nie ma sensu?! Nawet wojna bez powodu jest BOSKA! ISEK KOCHAĆ WOJNY!! XD
:*
Nie wiesz co to znaczy wojna, więc kochasz Bestia :P a z resztą... jest sens Rilla i nie wyzywaj mnie od niewyżytych XD
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Jeśli wygramy, to Rilla i Ins przestaną paplać o Chadzie, tak? bo sama nie rozumiem xD
Hm... Chciałam się przyłączyć do wojny, ale po której stronie stanąć... xD?
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
HAHAHA Milly nie ciesz się tak bo to my wygramy! Rozgnieciemy was jak małe robaczki, nie boję się was Bestia :P wczoraj po raz kolejny pogoniłam chłopaków o 4 lata starszych ode mnie
:*
To doprawdy fascynujące Bestia :P ale musimy ustalić jakieś zasady.
To ja mam pierwszą, NIE MA ZASAD !! XD
:*
Mówisz: "NIE MA ZASAD", ale w zasadzie podałaś zasadę Gwiazdka :D.
JA TEŻ CHCĘ!!!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Oj tam oj tam XD NIE MA ZASAD I KONIEC XD
:*
Niech wreszcie zacznie się walka Bestia :P Kiedyś to było proste, rzucało się wyzwanie, wybierało składy i już. A tak trzeba się przekopywać przez kilka stron zbędnych postów Bestia :P
Więc czas zaczynać tę wojnę Bestia :P
Edytowane przez Insanis dnia 2012-05-22, 20:57
:*
Hm... Ale w sumie, przydałby się jakiś powód, o co można walczyć?

Oznajmiam, że mam gotową paczkę Zapałek do potyczki Bestia ;)
Ktoś ze mną walczy, czy mam prowokować? Bestia :P
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Kira, jest powód... dziewczyny chcą mnie i Rillę zmusić do opuszczenia Chada gdy wygrają
(co się i tak nie stanie) A my stajemy w obronie naszej Cudnej miłości do Chada XD
:*
No, zaczynajcie dziewczyny ! Do kogo mam dojść?
[zważywszy na to, iż nie jestem jakąś tam największą fanką Chada]
Ok, ale jakie składy? Ja nie jestem wielką fanką Chada, ale też mi nie przeszkadza... To może podzielcie się na te, co go nie lubią i te, co go kochają, a ja i Rachel dojdziemy tam, gdzie będzie mniej.
Rachel, pasuje ci? Robin :)
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Jak najbardziej ! (:
Przejdź do forum: