Zobacz temat
 
Pomysły na rozbudowę serwisu
A jaki rozmiar musiałyby mieć te buttony?
Dołączam się do pytań powyżej, pomysł mi się spodobał Gwiazdka :D.
Rozmiaru jeszcze nie ustaliłem na pewno wysokość maksymalnie 100 pikseli, a szerokość określę w trakcie pracy.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Hahaha! Teraz ja coś napiszę! Wkładać kaski i chować dzieci xD!

Chodzi mi po głowie pomysł z urodzinowym/świątecznym prezentem. Na razie nie mam zbyt wielkiego pomysłu, co to by miało konkretnie być, ale mam dziś Dzień Bez Myślenia xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Co powiecie na programik do rysowania na stronie i zapisywania rysunków do galerii? Można by w ten sposób rysować na szybko fan-arty itp. Pomysł zostawiam do skomentowania, dużo roboty by to nie wymagało jakoś szczególnie, więc może warto?
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Mnie pasuje jak najbardziej. W ogóle dobry pomysł, nigdy nie myślałam o czymś w ten deseń. Swoją drogą na deviantarcie jest właśnie taka aplikacja, która umożliwia rysowanie w komentarzu.
Edytowane przez Gwiazdeczka dnia 2013-06-02, 18:05
Jest wiele takich na necie, ale czemu nie Bestia ;)
Jak tylko skończy mi się szkoła, zajmę się takimi rzeczami, choć przypuszczam, że najpierw dział wideo, aplikacja na komórki, komiksy i napisy do odcinków pójdą pod młotek. Mam sporo do nadrobienia, ale już niedługo się wszystkim zajmę.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Mnie najbardziej zależy na napisach i czymkolwiek dotyczącym zwierzaków(byle coś nowego, choć najlepiej sierociniec).
Napisy prawdopodobnie ruszę już dzisiaj. Generalnie skończyłem semestr, więc wracam do akcji Robin :). Szykujcie listę rzeczy do zrobienia.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja najbardziej liczę na to, że uda się znaleźć gdzieś odcinki TT i YJ i wrzucić je na serwis zamiast tych niedziałających z rutube. Ja dam sobie radę bez napisów, ale tak ogólnie to też byłoby dobrze je zrobić. Nie wiem co na to inni, ale ja chętnie wzięłabym też udział w jakimś opowiadaniu wspólnym/rpg/crossoverze, więc też można by pomyśleć nad zorganizowaniem czegoś takiego na forum.
Białe motyle w cieniu zamieniają się w ćmy
Takie opowiadanie w stylu RPG to świetny pomysł. Jeśli mam być szczera, to sama miałam zaproponować coś takiego.
Kiedyś wrzuciłam już opcję poprowadzenia sesji, jednak znikoma ilość chętnych przekreśliła ten plan. Trzymam kciuki i jeśli zbierzecie chętnych + GMa to z chęcią dołączę Robin :)
EDIT: jak temat RPGowy się rozwinie to dobrze byłoby przenieść go do osobnego działu.
Edytowane przez IceTea dnia 2013-07-07, 09:33
http://droga-na-h...gspot.com/ - fanfic osadzony w Skyrim universum The Elder Scrolls, zapraszam Robin :)
Póki co zainteresowanie tematem jest prawie zerowe, ale może jak teraz odświeżę temat rpg, to ktoś jeszcze zechce się przyłączyć. No więc odświeżam, przypominam, zachęcam... jeśli chodzi o Mistrza Gry, to gdyby nikt kompletnie nie chciał nim być, to ja ewentualnie mogłabym się podjąć tego zadania. Zdarzyło mi się być parę razy MG podczas sesji rpg, ale nie w internecie i nie jestem pewna jakby to wyszło, więc wolałabym, żeby został nim ktoś bardziej doświadczony. No... zobaczymy.
Białe motyle w cieniu zamieniają się w ćmy
Hmm.. dobrze trafiłam?

chciałam poddać prośbę o dodanie w końcu opcji oddania do adopcji zwierzaków.
Z mojej strony, wysyłam propozycję zmian (głównie tematycznych) na serwisie jakie powinny pojawić się w następnych tygodniach/miesiącach.
Proszę jak najwięcej osób o udzielanie się w temacie, gdyż to Wy macie znaczący wpływ na to, co będzie się pojawiać. Jeśli ktoś jest chętny do pomocy lub ma po prostu jakiś pomysł - proszę pisać.
Newsy chciałbym skupić na następujących rzeczach:

1. Komiksy: bieżące śledzenie nowych serii związanych z Tytanami oraz dodawanie tych trochę starszych - prowadzonych od dawna - do kalendarza. Mowa o takich tytułach jak Cyborg, Starfire, We Are Robin, Deathstroke, Red Hood/Arsenal, Grayson, Justice League itd.). Oprócz tego dodawanie różnych recenzji, streszczeń (tak jak w przypadku Convergence) oraz przewodników.

2. Filmy i seriale: przez ostatni rok informacje pojawiały się pobieżnie, ale jeśli znajdzie się wystarczająca liczba zainteresowanych to:
- odcinki będą dodawane regularnie, czyli co tydzień, a nie z opóźnieniami jak to było dotąd
- na serwisie zajmiemy się także zapowiedziami nowych odcinków oraz szukaniem informacji. Aby takie newsy nie zajmowały zbyt dużo miejsca na serwisie, będą dodawane jako jeden news zbiorczy, z podziałem na kategorie.
Tytułami którymi byśmy się zajmowali są głównie Arrow, Flash, Legends of Tomorrow, Gotham, iZombie, Titans, Supergirl, Krypton i inne.
- większy kącik może zostać poświęcony filmom z DC Animated Universe oraz Warner Bros Original Movies, czyli powrót Zapowiedzi.

3. Artykuły - wywiady, przewodniki, opisy postaci oraz odcinków i wszystkie inne jakie do tej pory się pojawiały. Możecie podawać swoich faworytów, czyli artykuły które chcielibyście aby pojawiły się na pierwszym miejscu.
Z mojej strony proponuję:
- hybrydy artykułów (pisane przez kilku autorów, np. w formie dyskusji na dany temat)
- produkcje animowane w których najczęściej można zobaczyć Tytanów
- ciekawostki
- opisy odcinków (jeśli będzie wystarczająco czasu i nie będę musiał działać w pojedynkę)

4. Powrót quizów z większą częstotliwością- takich, jak te które sporadycznie pojawiały się w ankietach. Takie quizy będą dotyczyły najróżniejszych tematów związanych z TT, a odpowiedzi poznacie w newsach.

5. Blogi. W przeszłości mieliśmy między innymi takie akcje jak Blogowa Izba oraz Projekt Reaktywacji Blogów. Niestety obie zapadły w niepamięć. Może razem uda nam się zdziałać coś lepszego?

6. Forum. Czyli włączajcie się do dyskusji! Jestem pewien, że każdy z Was woli widzieć na pierwszym planie różne, bogate w treść dyskusje o Młodych Tytanach zamiast np. postów Gier i zabaw.
Nikt z nas nie gryzie, a wręcz przeciwnie. Bardzo będziemy się cieszyć jeśli dołączycie do forumowej społeczności, więc śmiało Robin :)

Tyle byłoby ode mnie. Mam nadzieję, że pod postem pojawią się nowe z różnymi propozycjami Bestia ;)
Pomysł jest bardzo ciekawy, mam nadzieję, że dojdzie do skutku. Najbardziej zainteresował mnie projekt umieszczenia na forum większej ilości streszczeń komiksów. No i poszerzenie zawartości działu wideo,na pewno jest strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o zwiększenie zainteresowania serwisem. Podsumowując-tak trzymać. Robin :)
Zwinny napisał(a):
Z mojej strony proponuję:
- hybrydy artykułów (pisane przez kilku autorów, np. w formie dyskusji na dany temat)
- produkcje animowane w których najczęściej można zobaczyć Tytanów
- ciekawostki
- opisy odcinków (jeśli będzie wystarczająco czasu i nie będę musiał działać w pojedynkę)


Proponuj sobie własne pomyły, na hybrydy wpadłam ja Bestia :P. I tak, muszę to nadmienić.

Zwinny napisał(a):
5. Blogi. W przeszłości mieliśmy między innymi takie akcje jak Blogowa Izba oraz Projekt Reaktywacji Blogów. Niestety obie zapadły w niepamięć. Może razem uda nam się zdziałać coś lepszego?

Proszę, nie wspominajmy o Izbie, to był naprawdę zły pomysł, który już nie istnieje i chwała za to bogom. Zapomnijmy o niej wszyscy, błagam xP.
Właśnie - były już takie dwa projekty, i, jak widać, nie wyszło. Proponuję znaleźć inny sposób na zachęcenie ludzi do pisania. Z tego, co pamiętam, to miały być jakieś blogowe recenzje czy coś i miało to zachęcić użytkowników do czytania/komentowania/whatever.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Forsaken napisał(a):
Proponuj sobie własne pomysły, na hybrydy wpadłam ja Bestia :P. I tak, muszę to nadmienić.

To pisz o tym jak najbardziej, nikt przez długi czas nic o tym nie wie, a kiedy ja walnę kilka słów to od razu ci się przypomina o Twoich "zasługach" Bestia :P Życzę powodzenia i efektów.

Forsaken napisał(a):
Właśnie - były już takie dwa projekty, i, jak widać, nie wyszło. Proponuję znaleźć inny sposób na zachęcenie ludzi do pisania. Z tego, co pamiętam, to miały być jakieś blogowe recenzje czy coś i miało to zachęcić użytkowników do czytania/komentowania/whatever.

Recenzje miały być i nadal są aktualne, ale z tego co pamiętam nikt chętny się nie zgłosił, a bez pozwolenia raczej nie wypada mi recenzować czyiś blog.
a bez pozwolenia raczej nie wypada mi recenzować czyiś blog

Dlaczego nie? Recenzenci się nie pytają się autorów, czy mogą napisać coś o ich tworze... Gwiazdka :D To wręcz byłyoby wypaczenie, bo każdy może sobie zażyczyć co ma w recenzji zostać zawarte, a co pominięte.

Co do moich pomysłów... Może by tak jakiś mały dział na forum do opisówek? Była wcześniej mowa o pisanych sesjach rpg i na nie miało być mało chętnych, ale może jednak, gdyby ludzie zobaczyli, jak to wygląda, więcej by się ich zebrało? A zanim to, przecież w parę osób też można popisać. Ba, popisać idzie nawet we dwie i nadal ma to smaczek. Bestia :P
Poza tym... może jakiś fandubbingowy projekt ostatniego sezonu TT? Nie musimy do razu rzucać się na głęboką wodę. Można spróbować z pojedynczymi scenkami. Gwiazdka :D
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Przejdź do forum: