Zobacz temat
 
Pytanie i odpowiedź
A ja widzę z daleka od lasu, bo tak są kleszcze, a kleszcze roznoszą choroby. Jezioro/plaża, grillek, fun, wspólne oglądanie, Rachela czyta fanfiki,tanczymy do czołówki, opowiadamy dialogi na i takiej zgromadzonej miłości do Tytanów jeszcze ten świat nie widział!

A co zostałabym zapytana? XD
Zostałabyś zapytana np. o to, który fragment z czołówki Tytanów podoba ci się najbardziej.

I to jest moje pytanie
Kurde, walczy ze mną ta sekwencja przechodzenia pomiędzy Robinem a Rav (czerwień przechodzi w fiolet), fragment wyłaniania się Raven ze ściany i ten początkowy z czarnym Robinem na czerownym tle.

Hm. Chyba jednak wygrywa czerwony i fioletowy

Powtarzam pytanie Gwiazdka :D

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Też mi ciężko wybrać xD Ale chyba fragment z Robinem (ten zaraz po Cyborgu), wtedy jak kuca i zaraz potem ten moment z twarzą i błyskawicą. I te grafiki pod koniec z pozostałą czwórką i logiem

O jakiej porze dnia lubisz spacerować najbardziej?
*spoiler*


Latem zachód słońca, zimą wieczorem, by podziwiać dekoracje świetlne.

Boże Narodzenie czy Sylwester?
Boże Narodzenie. Nawet mimo tego że jestem ateistą. Po prostu z tym świętem mam więcej miłych wspomnień, a sylwester jest dla mnie dołujący

Ulubiony aktor?
Raczej nie mam. Nie wiem, szczerze

Ulubiony odcinek ze Sladem?
"Praktykant" ofkors

Jakie masz plany na Sylwestra?
Niby miałam spać o 22, ale chyba posiedzę do Nowego Roku, żeby zobaczyć, jak się zmienia data na kompie XD
A tak, to spróbuję coś porysować, poczytać, pooglądać

A Twoje plany?
Ja podobnie. Coś porysuję, pooglądam. Ewentualnie w coś pogram,. Pokrzepiające jest to, że ze względu na czasy w jakich teraz żyjemy nie tylko ja będę tak miał. A, i jeszcze z mamą pizze będziemy robić

Jakbyś opisał/opisała ten rok w 3 słowach?
Tragedia, wycieńczenie, lęki.

A Ty?
O, super - już zawczasu życzę udanej pizzy Robin :) No i ogółem sylwka, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Zaskakujący, rozczarowujący, marny

Czy lubisz poświęcać uwagę szczegółom?
To zależy od nastroju i od tego nad czym obecnie pracuję

Oglądasz telewizję?
Czasem streama z TV Trwam, a tak to nie, bo telewizji nie mam, a mama ze strachu pochowała telewizory do wnęki, bo boi się, że zaczną chodzić po domach
*spoiler*
i sprawdzać, kto nielegalnie ogląda TV.

Jaki jest obecnie twój ulubiony kanał na YT?
Obecnie moje ulubione kanały na YT to Gargamel, SztywnyPatyk, Quaz, WATAHA (kanał commentary Sylwestra Wardęgi), Dwóch Typów Podcast , Miedzińsky i Mietczyński

Jakie filmy najczęściej oglądasz na YT?
Albo jakieś zabawne pierdoły, co mi się na głównej pojawią, albo jakiś naukowy kontent polski lub zagraniczny


Co sądzisz o dramach na YT? Czy można byłoby się bez nich obyć? Gwiazdka :D
Z jednej strony uważam że niektóre można by było załatwić krótką rozmową, ale skłamałbym gdybym powiedział że nie lubię śledzić niektórych dram. Powiem tyle - drama dramie nierówna. Jedne się śledzi fajnie, bo jest co oglądać, a inne po prostu bywają niepotrzebne, a miejscami nawet głupie.Chociaż w sumie bez dram youtube byłby mniej toksycznym miejscem

Co sądzisz o tzw. influencerach, czyli sławnych ludziach z youtuba, TikToka czy instagrama? Czy według ciebie dają dobry przykład swoim młodym fanom?
Nie wszyscy - tylko niektórym sława nie uderzyła do głowy i faktycznie wnoszą coś pozytywnego do świata. Próbuję nie być tak negatywnie nastawiona do wszystkiego, ale naprawdę, widząc, co się czasem odjaniepawla w Internecie i co potem powielają dzieciaki, to się za głowę idzie złapać. Też mam zryty humor, ale jednak pewne granice są.

Co myślisz o e-lekcjach i skandalicznym zachowaniu niektórych uczniów? (wyzwiska w stronę nauczycieli, przeklinanie w czasie lekcji etc.)
Ja tam osobiście z przeniesienia zajęć do internetu byłam zadowolona (oszczędzanie czasu na dojazdach, plus polecam prowadzenie prezentacji znad jeziora xD), a co do złych zachowań - cóż, część dzieciaków zachowuje się skandalicznie także w świecie rzeczywistym (filmik, na którym uczniowie wkładali nauczycielowi kosz na śmieci na głowę itp.). Złe zachowania nie wynikają z samego istnienia czy używania internetu, lecz z najbliższego otoczenia.

Jakie masz plany na nowy rok Gwiazdka :D?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Zdać sesję xd
*spoiler*


Jak spędzą Sylwestra Tytani?
*spoiler*
Przejdź do forum: