Zobacz temat

Pytanie i odpowiedź
tak! zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym chodzą u mnie cały czas Reyze Smile

twój top 5 kreskówek?
titansgo.pl/upload/img/603b81b630c38.jpg
Kocham świecki i choć mam ich 5 (dwa cynamony, dwa pomarańcze, wanilia) to wciąż mi mało xD

5.To może wybiorę tutaj patriotycznie coś z okresu wczesnego dzieciństwa, czyli Tabaluga
4. Liczy się dla dorosłych? Harley Quinn
3. Winx
2. Scooby Doo
1. TT

A Twój?
5. Świat według Ludwiczka
4. Pora na przygodę
3. Rick i Morty
2. Ed, Edd i Eddy
1. Młodzi Tytani

Twoje najlepsze wspomnienie z dzieciństwa?
Zabawa w Tytanów z kuzynkami. Tyle odcinków cośmy potworzyły to hohoho. Mój pies był Bestią.

Jak widzisz spotkanie serwisu na żywo? XD
w jakims zalesionym miejscu, stoimy sobie w koleczku, kazdy ma identyfikator z pseudonimami, jest jedzonko, rozmowa o Tytanach itd
jakos tak to zawsze wyglada w mojej glowie Gwiazdka :D

a ty?
A ja widzę z daleka od lasu, bo tak są kleszcze, a kleszcze roznoszą choroby. Jezioro/plaża, grillek, fun, wspólne oglądanie, Rachela czyta fanfiki,tanczymy do czołówki, opowiadamy dialogi na i takiej zgromadzonej miłości do Tytanów jeszcze ten świat nie widział!

A co zostałabym zapytana? XD
Zostałabyś zapytana np. o to, który fragment z czołówki Tytanów podoba ci się najbardziej.

I to jest moje pytanie
Kurde, walczy ze mną ta sekwencja przechodzenia pomiędzy Robinem a Rav (czerwień przechodzi w fiolet), fragment wyłaniania się Raven ze ściany i ten początkowy z czarnym Robinem na czerownym tle.

Hm. Chyba jednak wygrywa czerwony i fioletowy

Powtarzam pytanie Gwiazdka :D

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Też mi ciężko wybrać xD Ale chyba fragment z Robinem (ten zaraz po Cyborgu), wtedy jak kuca i zaraz potem ten moment z twarzą i błyskawicą. I te grafiki pod koniec z pozostałą czwórką i logiem

O jakiej porze dnia lubisz spacerować najbardziej?
*spoiler*

Latem zachód słońca, zimą wieczorem, by podziwiać dekoracje świetlne.

Boże Narodzenie czy Sylwester?
Boże Narodzenie. Nawet mimo tego że jestem ateistą. Po prostu z tym świętem mam więcej miłych wspomnień, a sylwester jest dla mnie dołujący

Ulubiony aktor?
Raczej nie mam. Nie wiem, szczerze

Ulubiony odcinek ze Sladem?
"Praktykant" ofkors

Jakie masz plany na Sylwestra?
Niby miałam spać o 22, ale chyba posiedzę do Nowego Roku, żeby zobaczyć, jak się zmienia data na kompie XD
A tak, to spróbuję coś porysować, poczytać, pooglądać

A Twoje plany?
Ja podobnie. Coś porysuję, pooglądam. Ewentualnie w coś pogram,. Pokrzepiające jest to, że ze względu na czasy w jakich teraz żyjemy nie tylko ja będę tak miał. A, i jeszcze z mamą pizze będziemy robić

Jakbyś opisał/opisała ten rok w 3 słowach?
Tragedia, wycieńczenie, lęki.

A Ty?
O, super - już zawczasu życzę udanej pizzy Robin :) No i ogółem sylwka, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Zaskakujący, rozczarowujący, marny

Czy lubisz poświęcać uwagę szczegółom?
To zależy od nastroju i od tego nad czym obecnie pracuję

Oglądasz telewizję?
Czasem streama z TV Trwam, a tak to nie, bo telewizji nie mam, a mama ze strachu pochowała telewizory do wnęki, bo boi się, że zaczną chodzić po domach
*spoiler*
i sprawdzać, kto nielegalnie ogląda TV.

Jaki jest obecnie twój ulubiony kanał na YT?
Obecnie moje ulubione kanały na YT to Gargamel, SztywnyPatyk, Quaz, WATAHA (kanał commentary Sylwestra Wardęgi), Dwóch Typów Podcast , Miedzińsky i Mietczyński

Jakie filmy najczęściej oglądasz na YT?
Przejdź do forum: