Zobacz temat

Pytanie i odpowiedź
Dawno niczego nie tworzyłem, więc moje ostatnie prace to King Shark i Robin
titansgo.pl/upload/img/5f679926d7f16.png titansgo.pl/upload/img/5f679921db9bc.png

Jak radzisz sobie z blokadą twórczą?
Podoba mi się, kiedy używasz cross hatchingu/kropkowania - prace wyglądają wtedy jeszcze bardziej efektywnie.

Odnośnie pytania - albo biorę zeszyt i ołówek i zmuszam się, żeby "wejść do strefy" albo przeciwnie - nie zmuszam się i idę porobić coś innego, w nadziei, że przez to wstąpi we mnie jakieś natchnienie, siła i chęć do tworzenia. Działa dość często

Gdzie szukasz natchnienia do tworzenia fabuły lub gdzie byś go szukał(a) (jeśli nigdy tego nie robiłeś/aś)?
Dziękuję. Nawet nie wiedziałem że to nazywa się hatching

Odnośnie pytania - natchnienia szukałbym w jakichś ważnych dla mnie dziełach: książkach, filmach, komiksach czy grach. Ewentualnie wziąłbym na tapet jakiś przeforsowany w popkulturze motyw, i próbowałbym co nieco nim poeksperymentować.

Jakie kryteria powinien spełniać ktoś kto chciały dołączyć do drużyny superbohaterów?
- sprawność fizyczna, żeby jakkolwiek umiał się obronić, poradzić sobie w trudnej sytuacji
- szczera chęć pomocy ludziom/obrony ludzi
- prawdomówność

Co robisz, kiedy czujesz się źle psychicznie?
Raczej staram się zająć czymś innym, ewentualnie komuś się wygadać (chociaż ostatnimi czasy bardziej to drugie)

Jak często zdarza Ci się płakać?
Ostatnio na szczęście rzadziej niż kilka lat temu, ale tak raz na miesiąc się zdarza Shadow Cry

Preferujesz długie czy krótkie włosy?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Długie, chociaż to zależy od osoby

Czy łatwo Cię rozśmieszyć?
Jeśli ktoś mnie zna i wie, co mnie może rozśmieszyć, to tak - jak najbardziej.

Trzy zalety jesieni?
święto zmarłych i ładne cmentarze
dni nie są już nienaturalnie długie
robale nie wyłażą już na powierzchnię ziemi

jakie masz hobby?
-----------------------------------------------------------------------

i.pinimg.com/564x/b7/2b/54/b72b540e0c893e9c627f5a3b733621cf.jpg
Lubię słuchać muzyki, spacerować po lesie. Oglądam anime, kreskówki, gram w gry. Jestem typem samotnika. Ciężko odpowiedzieć na takie pytanie, często robi się coś na zabicie nudy, a z czasem to staje się twoim hobby I guess...

Czy bycie dżentelmenem jest według Ciebie przestarzałe?
Odpowiedź zaznacz X
Czerwonym X
Skądże! Jest to miłe i osobiście to doceniam. Ale trzeba też znać swoją wartość i nie dać się wykorzystywać, jeśli kobieta okaże się nie w porządku. Szanujmy się.

Jaką osobą jesteś w sieci a jaką w prawdziwym życiu?
W sieci jak i w prawdziwym życiu staram się za bardzo nie różnić, być sobą w każdym przypadku. Charakter jest ten sam, raczej trochę zachowanie się różni. W sieci zazwyczaj nie wypowiadam się na forach, discordach, czy nawet na czatach w grach. Często nawet jeśli gra jest multiplayer, gram solo. W REALU mam paczkę znajomych, czy to z uczelni, czy lokatorów, czasem piszę z kimś. Oczywiście lubię spędzać czas samemu, jednak gdy ktoś napisze/zadzwoni/przyjdzie i chce gdzieś wyskoczyć, to nie mam z tym problemu. Inaczej w np: grach online, kiedy chce sam pograć i ktoś wejdzie do gry, to zaczyna mnie to denerwować. To jest chyba jedyna różnica.

Ponawiam pytanie Booya!
Odpowiedź zaznacz X
Czerwonym X
W sieci jestem bardziej sobą, bo spotykam więcej osób o podobnych zainteresowaniach i poglądach (jak większość w sumie). W prawdziwym świecie, zwłaszcza w towarzystwie osób, które znacznie się różnią ode mnie, czuję się strasznie spięta i bardziej się powstrzymuję od dzielenia się pewnymi rzeczami. W ogóle, im dziwniejsza, bardziej wyluzowana, zwariowana, wyrozumiała i przyjazna osoba, która nie bierze niczego do siebie i nie obraża się, jeżeli jej czegoś odmówię/nie zgodzę się w czymś z nią, tym łatwiej mi się otworzyć i być sobą. Ogółem to, jak się zachowam zależy od tego na jaką osobę się natknę. Mam jakis wewnętrzny radar, który mówi mi, kiedy mogę zdjąć maskę, a kiedy lepiej ją mieć na sobie
*spoiler*
.

Co lubisz w komiksach?
W komiksach zazwyczaj w pierwszej kolejności patrzę na kreskę, bo to przyciąga odbiorcę. Później jest sam temat komiksu, o czym opowiada, czy fabuła trzyma się całości i jednego poziomu (nie przesadza za bardzo, jak zaczyna się spokojniej, ani nie robi się spokojnie, kiedy działo się praktycznie wszystko, co mogło)
*spoiler*
. Często czytam mangi, są łatwiej dostępne, przynajmniej tak mi się wydaje. Po za tym, teraz trudno o jakiś dobry komiks.

Jak uciekać na bezludną wyspę, to z kim?
Odpowiedź zaznacz X
Czerwonym X
Z całym serwisem z tego antyludzkiego państwa

Jakie cechy cenisz w superbohaterach?
Jeśli miałbym powiedzieć, co cenię w superbohaterach najbardziej, to podałbym następujące aspekty:
- supermoce;
- kostium i pomysł na siebie;
- wytrwałość w walce ze złem i to że ile razy by nie upadali, zawsze się podnoszą;
- jakby to powiedzieć: ich osobowość, motywację backstory. To wszystko co czyni ich wiarygodnymi charakterami i sprawia że nie są zwykłymi figurami, a faktycznymi postaciami z którymi mogę sympatyzować. I nieważne czy mowa o DC, Marvelu, czy nawet Power Rangers. W każdym herosie cenię te rzeczy

Ponawiam
I mean, wypisałeś chyba wszystko, co można było w tym temacie. Jeśli miałabym poukładać tą listę pod względem "ważności", to backstory zdecydowanie wskoczyłoby u mnie na pierwsze miejsce.

Twoja ulubiona gra przeglądarkowa?
ku pamięci Flasha, którego niedługo wyłączają [*]

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Dinozaur! Kiedyś grałam nawet pół godziny.

Jak radzisz sobie z tym, że o 17 jest już ciemno?
W sumie to nie zwracam na to za bardzo uwagi. Bardziej mnie denerwuje, kiedy jest mokro, bo wtedy kot przybiega z dworu umorusany i wszędzie potem widać brudne odciski kocich łapek.

Czy czujesz już święta? Gwiazdka :D

Staram się nie czuć i to ze wszystkich sił, ponieważ jak poczuję teraz, nie starczy mi nastroju do 24 grudnia . Sprawę utrudnia brak śniegu Cyborg :( i wszystkie wystrojone już sklepy, piosenki w radiu i ogólnie komercja xD

Jakie emocje teraz odczuwasz?
Przejdź do forum: