Zobacz temat
 
Pytanie i odpowiedź
Nie wiem, czy da się w ogóle odpowiedzieć na to pytanie. Ale osobiście uważam, że jakaś nieuleczalna choroba, która uniemożliwia normalne funkcjonowanie

Czy jesteś osobą wrażliwą i nieśmiałą?
Jestem, czasami nawet tego żałuję. Staram się wkładać różne maski, by odciąć się jednak od samotności, którą mi owe cechy przynoszą czasami. Zranić potrafi mnie niewinne zdanie, wzruszyć byle pierdoła, zmartwić to, nad czym zwykle nikt się nie pochyla. Przez tę wrażliwość u mnie zdecydowanie wygrywa serce. W pierwszej kolejnosci buduję relacje emocjonalnie i zapewniam zrozumienie, wsparcie, a potem włącza się część analityczna. Byle pochwała, ale od kogoś ważnego sprawia mi wypieki na twarzy. Jestem wrażliwa na to, co idealne, piękne, uwielbiam wewnętrznie przeżywać świat po swojemu. Pewność siebie odczuwam w gronie najbliższych, ale tak naprawdę jestem nieśmiała i taką cechę cenię u innych. Wrażliwość może i jeszcze bardziej.

Łzy - słabość czy siła mentalna? Jak uważasz?
Nieśmiałość paradoksalnie ma swoje zalety. Jesteśmy zwykle bardziej czujni, ostrożni i zastanawiamy się nad konsekwencjami swoich wyborów - zwłaszcza, jeśli chodzi o błahostki, którymi właśnie normalna, odważna osoba nie zaprzątywałaby sobie głowy.
____
Ciężko powiedzieć, chociaż jakby tak pomyśleć, to płacz jest przecież takim ujściem dla emocji. Są ludzie, którzy nie mówią o swoich problemach, tylko idą w odosobnienie się wypłakać, bo pomaga im to stanąć z powrotem na nogi i pozbyć się tego ciężaru gdzieś tam w środku klatki piersiowej. Nie jest to zdrowe rozwiązanie, ale różni są ludzie i w różny sposób sobie radzą. Jeżeli coś działa, to nie jest głupie. Więc uważam, że tak - to może być siła mentalna.

Czy potrafisz krzyczeć na innych?
Jeśli kot się zalicza - to tak xD. Zwłaszcza kiedy zasuwa jak torpeda przez cały ogród z kolejną ofiarą w pysku i trzeba ją powstrzymać, żeby nie wniosła na wpół żywego stworzenia do domu.

Lubisz kamienie? Gwiazdka :D

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Lubię, zwiedziłam już 4 kopalnie i muzeum górnicze, to wystarczy? XD . Najbardziej lubię ametysty.

Pamięć - system operacyjny czy dystrybutor energii mentalnej? Nie no, żartuję - to mój egzamin XDD

Czy zdecydowałabyś się zmienić cokolwiek w swojej przeszłości, nawet, jeśli zmieniłoby to teraźniejszość?
Pamięć - system operacyjny Bestia :P

Raczej nie, bo to i tak nie ma sensu. Historia się już wydarzyła i nawet jeśliby coś zmienić i bym tego nie pamiętała, to i tak to się już zdarzyło. Tylko zostało cofnięte, tak jak np. operacja w jakimś programie - program już tego nie pamięta, a my tak. Ja już tego nie pamiętam, ale bóg/Wszechświat/rzeczywistość tak i nie da się zrobić tak, żeby to nigdy nie istniało (nie umiem tego wytłumaczyć, bo to już ten rejon przemyśleń egzystencjalnych, które robią wodę z mózgu)

Gdzie widzisz się za 10 lat?
Jak tak dalej pójdzie to na cmentarzu xD.
Moim marzeniem jest pracować w zawodzie z dobrą pensją, wybudować piękny domek i mieszkać w nim z ukochanym i gromadką psiaków. Proste i zwyczajne, ale trudne w dzisiejszych czasach.

Co daje Ci siłę do życia?
Paradoksalnie trochę nihilistyczne oraz stoickie spojrzenie na pewne rzeczy. Ale, jak to się mówi, "u mnie działa", więc uważam, że to nie jest głupie podejście

Twój ulubiony kanał na YT to?
Obecnie Jasna Strona. Oglądam do śniadania, do obiadku i do poduszki. Polecam!

Co w sobie cenisz najbardziej?
Nie wiem, czy jest coś takiego.

Czy szybko podejmujesz decyzje?
Zależy, jakiej wagi. Zwykle długo myślę i analizuję, ale wygrywa serce. Nie lubię ryzyka.

Czy coś Cię w tym momencie boli?
Na razie jest ok

Czy jesteś osobą asertywną i nie masz problemu z odmawianiem?
Znów odpowiem, że zależy. Jeśli jest to osoba neutralna dla mnie lub po prostu ją lubię, to na ogół jestem asertywna. Inaczej rzecz się ma do moich autorytetów i osób bliskich sercu. Wtedy to sobie mogę Bestia ;)

Jak wiele jesteś w stanie zaryzykować dla ważnej dla Ciebie osoby?
Ciężko mi powiedzieć. Nie mam pojęcia, bo chyba nigdy nie byłam w takiej sytuacji, że musiałam coś dla kogoś ryzykować. Może kiedyś się przekonam

Czy męczy cię, kiedy coś jest niedokładnie wykonane i/lub nie ma sensu?
Bardzo, najczęściej poprawiam to sama i potem jeszcze dostaję po głowie.

Ile jesteś w stanie wytrzymać bez Tytanów w jakiejkolwiek postaci?
Nie wiem. Na pewno dość długo, gdyż staram się nie zamykać wyłącznie na nich

Czy tańcem można wielbić Boga?
"A można, jak najbardziej, jeszcze jak" XD


Gdyby DC zaproponowało Ci napisanie scenariusza do filmu, o czym byłby ten film?
Na pewno był by to film o Tytanach, Nightwingu, albo o Harley i Ivy. To zależy od tego z jakim reżyserem przyjdzie mi pracować (byle by to nie był Zack Snyder)

Pewien polski raper Kizo w jednym ze swoich utworów śpiewał że kiedyś czegoś nie miał, a teraz ma. Co to mogło być?
https://youtu.be/...
Cyborg :(

Co daje ci szczęście?
Tworzenie czegoś, ludzie z którymi dobrze się czuję, muzyka elektroniczna, popkultura, filmy, realizowanie swoich zainteresowań, kończenie projektów, uśmiech bliskich i chipsy TOP z Biedry o smaku grillowanych warzyw

Who lets the dogs out?
Przejdź do forum: