Zobacz temat
 
Pytanie i odpowiedź
Pamięć - system operacyjny Bestia :P

Raczej nie, bo to i tak nie ma sensu. Historia się już wydarzyła i nawet jeśliby coś zmienić i bym tego nie pamiętała, to i tak to się już zdarzyło. Tylko zostało cofnięte, tak jak np. operacja w jakimś programie - program już tego nie pamięta, a my tak. Ja już tego nie pamiętam, ale bóg/Wszechświat/rzeczywistość tak i nie da się zrobić tak, żeby to nigdy nie istniało (nie umiem tego wytłumaczyć, bo to już ten rejon przemyśleń egzystencjalnych, które robią wodę z mózgu)

Gdzie widzisz się za 10 lat?
Jak tak dalej pójdzie to na cmentarzu xD.
Moim marzeniem jest pracować w zawodzie z dobrą pensją, wybudować piękny domek i mieszkać w nim z ukochanym i gromadką psiaków. Proste i zwyczajne, ale trudne w dzisiejszych czasach.

Co daje Ci siłę do życia?
Paradoksalnie trochę nihilistyczne oraz stoickie spojrzenie na pewne rzeczy. Ale, jak to się mówi, "u mnie działa", więc uważam, że to nie jest głupie podejście

Twój ulubiony kanał na YT to?
Obecnie Jasna Strona. Oglądam do śniadania, do obiadku i do poduszki. Polecam!

Co w sobie cenisz najbardziej?
Nie wiem, czy jest coś takiego.

Czy szybko podejmujesz decyzje?
Zależy, jakiej wagi. Zwykle długo myślę i analizuję, ale wygrywa serce. Nie lubię ryzyka.

Czy coś Cię w tym momencie boli?
Na razie jest ok

Czy jesteś osobą asertywną i nie masz problemu z odmawianiem?
Znów odpowiem, że zależy. Jeśli jest to osoba neutralna dla mnie lub po prostu ją lubię, to na ogół jestem asertywna. Inaczej rzecz się ma do moich autorytetów i osób bliskich sercu. Wtedy to sobie mogę Bestia ;)

Jak wiele jesteś w stanie zaryzykować dla ważnej dla Ciebie osoby?
Ciężko mi powiedzieć. Nie mam pojęcia, bo chyba nigdy nie byłam w takiej sytuacji, że musiałam coś dla kogoś ryzykować. Może kiedyś się przekonam

Czy męczy cię, kiedy coś jest niedokładnie wykonane i/lub nie ma sensu?
Bardzo, najczęściej poprawiam to sama i potem jeszcze dostaję po głowie.

Ile jesteś w stanie wytrzymać bez Tytanów w jakiejkolwiek postaci?
Nie wiem. Na pewno dość długo, gdyż staram się nie zamykać wyłącznie na nich

Czy tańcem można wielbić Boga?
"A można, jak najbardziej, jeszcze jak" XD


Gdyby DC zaproponowało Ci napisanie scenariusza do filmu, o czym byłby ten film?
Na pewno był by to film o Tytanach, Nightwingu, albo o Harley i Ivy. To zależy od tego z jakim reżyserem przyjdzie mi pracować (byle by to nie był Zack Snyder)

Pewien polski raper Kizo w jednym ze swoich utworów śpiewał że kiedyś czegoś nie miał, a teraz ma. Co to mogło być?
https://youtu.be/...
Cyborg :(

Co daje ci szczęście?
Tworzenie czegoś, ludzie z którymi dobrze się czuję, muzyka elektroniczna, popkultura, filmy, realizowanie swoich zainteresowań, kończenie projektów, uśmiech bliskich i chipsy TOP z Biedry o smaku grillowanych warzyw

Who lets the dogs out?
Prezydent Wałęsa z rządem (na lotnisku)

z którego komunikatora najczęściej korzystasz?
Zdecydowanie Facebook Messenger

Ile masz w sobie z filozofa?
Tzn. moja wiedza z zakresu filozofii jest praktycznie nikła, ale mam tendencję do filozofowania i nie ma dnia bez myśli egzystencjalnych, to już stało się jakimś nawykiem. Czasem mam wrażenie, że ludzie mnie odbierają jako dziwoląga, kiedy zaczynam prawić "mądrości życiowe" xD

a ty?
A nie wiem, ledwo zdałam filozofię na studiach. Mam swoje założenia, system wartości, ogólną wizję świata, ale według większości jest ona radykalna, więc się nie obnoszę Bestia ;)

Co zrobiłbyś/zrobiłabyś mając świadomość, że dziś jest ostatni dzień świata?
Nic. Siedziałabym i czekała. Fundamentalnie nic nie ma sensu, więc nie ma sensu się tym przejmować

Czy chciał(a)byś żyć w świecie bez pieniędzy, jeśli byłoby to możliwe?
Przejdź do forum: