Zobacz temat
 
Pytanie i odpowiedź
To samo co podałaś + komentarze ludzi twierdzących że z racji wieku są mądrzejsi od Ciebie i komentarze nacechowane rasizmem i homofobią

Korzystasz z pirackich stron by oglądać filmy i seriale?
Edytowane przez TypowySlade dnia 2020-03-06, 17:10
Jeszcze jak

Czy prezydent Wałęsa czeka już z rządem na lotnisku?
A jak Pan Jezus powiedział? Jak najbardziej, jeszcze jak

Jak to jest być skrybą?
Dobrze?

Dobrze? XD
Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.

Jakiej rzeczy byś nigdy nie zrobił/zrobiła nawet gdyby ktoś Ci za nią zapłacił?
Ciężko wskazać jedną. Ale między innymi czegokolwiek, co skrzywidziłoby drugiego człowieka.

Ciekawe pytanko. Ponownie proszę
Nie zabiłbym nikogo, nie sprzedałbym swojego ciała w "wiadomych celach", nie skrzywdziłbym drugiego człowieka, nie zjadłbym karalucha czy tam innej maksymalnie obrzydliwej rzeczy

Jakiej rzeczy byś nigdy nie zjadł/ nie zjadła?
Kupki.

Jesteście gotowi na post-apo?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Absolutnie nie.

Gdyby zaczęła się wojna, walczyłbyś/walczyłabyś za ten kraj?
raczej nie, na niewiele bym się zdała :I


ponawiam
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Wątpię

Twoja ulubiona czcionka?
Arial Black

Lubisz gry planszowe?
Lubię, ale nie grałam chyba od dekady

Czy często chorujesz?
Bardzo rzadko, w tym roku jeszcze wcale.

Jaka jest twoja ulubiona gra?
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Ace Attorney

Ponawiam.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Waham się pomiędzy Saints Row 3 i 4, a grami z serii Arkham

Jaki jest Twój ulubiony napój?
Lemoniada chyba

Twój ulubiony zwierzak?
Lubię wszystkie, ale najbardziej kotki i króliki

Boisz się pająków?
Raczej nie

Czy podasz linka do fajnego utworu muzycznego?
Ostatnio na shoutboxie ciągle rzucaliśmy takimi linkami Shadow Happy
Ale skoro tak ładnie prosisz
YouTube Video


Jaki film ostatnio oglądałaś/oglądałeś?
Przejdź do forum: