Zobacz temat
 
Pytanie i odpowiedź
Dziękuję. Zaraz sprawdzę.Booya!
Nie mogłam się powstrzymać i już sobie trochę poczytałam wasze opinie, żeby wiedzieć co się w serialu dziejeRobin :)

W wolnym czasie zazwyczaj czytam, również czytam i jeszcze czasem...czytam. Tak, wiem jak monotonnie to brzmi.Bestia ;) Niestety jestem poważnie uzależniona od fanfiction, a że czytam też sporo mang, to nieustannie mam coraz więcej fanfiction, z którymi chcę się zapoznać. Utknęłam w tym błędnym kole, a mam wrażenie, że czasu coraz mniej. Lubię też od czasu do czasu pograć na PC, ale te gry są coraz dłuższe i zwyczajnie nie mam kiedy. No i wymagania sprzętowe coraz wyższe. Niestety żadnych prozdrowotnych zainteresowań nie mam.Bestia ;)

Ponawiam pytanie.

Połączony z 2019-09-08, 00:18:59:
Ehhh, i znowu nie trafiłam z czasem.

O ile są oznaczone jako *spoiler* uznaję je czasem za pożyteczne.

Edit. Wolisz oglądać wszystkie odcinki serialu od razu czy czekać tydzień?
Edytowane przez Daph dnia 2019-09-08, 01:37
Raczej czekać. Lubię dłużej "pobyć" w serialowym świecie i móc na bieżąco z ludźmi o nim dyskutować

Jak to jest być skrybą, dobrze?
Ciekawe pytanie.
Podejrzewam, że jeśli mowa o prawdziwym Polaku, to powód do narzekania zawsze się znajdzie.Robin :)

Zdarzyło ci się wyjść na ulicę w ubraniu, które można sklasyfikować wyłącznie jako "dziwne" niezależnie od jakiegokolwiek gustu modowego?
Edytowane przez Daph dnia 2019-09-08, 01:32
Nie. O dziwo takiego nie mam

Czy uważasz, że może powstać coś z niczego?
Edytowane przez Gwiazdeczka dnia 2019-09-08, 08:48
Cóż, większość polskich filmów powstaje w ten sposób, więc tak

Gdzie raki zimują?
W tym samym miejscu, do którego nocą tupta jeż

Co w trawie piszczy?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Obstawiam, że świerszcz Luzak


Który kostium Gwiazdki (w całej historii) podoba Ci się najbardziej?
Ten jest fajny nawet
uniwersumdccomics.com.pl/wp-content/uploads/2018/01/starfire-752x440.jpg

Co sądzisz o kierunku, w którym poszły filmy ze stajni DC?
Nie mam zdania, bo dawno nie oglądałam filmów, ale chciałam odkopać temat i odblokować korek

Jak to jest, że peleryna Robina jest zrobiona z włókien tytanowych 10 razy silniejszych niż stal, a i tak nietrudno ją podrzeć?
Działa jak ciecz nienewtonowska czy jakoś tak. W komiksach pewnie to lepiej wyjaśnili

Jak ten diamencik "czakra" trzyma sie czoła Raven?
Działa jak ciecz nienewtonowska czy jakoś tak. W komiksach pewnie to lepiej wyjaśnili

Poczytałam trochę o tym i rzeczywiście ma to sens


Nie wiem, czy kiedykolwiek zostało to gdzieś wyjaśnione, ale wydaje mi się, że może być on zwyczajnie wrośnięty w skórę

Czy istnieje jakieś sensowne uzasadnienie, dlaczego BB po powrocie do formy ludzkiej ma na sobie swój kostium w nienaruszonym stanie? (kreskówka)
Uwaga, to tylko moja teoria, bo nie zostało to nigdzie omówione chyba:
Strój jest połączony ze skórą, on go nie może zdjąć i gdy przechodzi przemianę, mutację w zwierzę, kostium staje się niewidoczną częścią skóry. Ta daaa! XD

Czemu Star tylko raz traci moce ze względu na emocje? Mogło się to też stać w odcinkach: The End cz. 2, Apprentice cz. 2, Haunted, The Beast Within, Quest etc.
Z tego samego powodu, przez który Star traci te moce co 5 minut w Titans i tez nie zostaje to wyjaśnione Bestia ;).


Czy oglądałbyś/ałabyś serial o Hawk i Dove, gdyby dostali własny spin-off?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Raczej wątpię, nie jestem związana z tymi postaciami

Czy chciał(a)byś, żeby 6 sezon Młodych Tytanów był serią przygód odbywających się w kosmosie?
Czemu nie? Zwłaszcza gdyby poszli w taką typową space operę typu "Guardians Of The Galaxy" i np. dostalibyśmy cameo Zielonych Latarni

Gdybyś mogła/mógł zrobić serial o team upie dwóch dowolnych postaci z DC, to o kim byłby ten serial?
Ciężko mi wybrać konkretne postacie, ale fajnie by było zobaczyć tymczasowy sojusz bohatera i złoczyńcy w jakiejś sprawie oraz to jak przebiegałaby ich współpraca. Mogłoby być jeszcze ciekawej, gdyby te dwie postacie były swoimi kompletnymi przeciwieństwami pod względem osobowości.

Jakie wady charakteru może mieć osoba cechująca się otwartością umysłu? (Przyznaję, że ciężko jest mi nadać takiej postaci wady, które będą miały sens)
Moim zdaniem taka osoba może kodować zbyt wiele informacji lub posiadać brak umiejętności selekcji tych informacji, przez co rozmówcy mogą postrzegać ją jako niewiarygodną, nieposiadającą własnych twardych przekonań i granic. Owa osoba może też "otworzyć się" na negatywne wartości czy osoby (negatywność tu kwestia subiektywna - indywidualna lub norm społecznych) i może to skutkować czasami niekorzystnymi decyzjami lub zachowaniami w ogóle. Takie osoby wbrew pozorom również łapią haczyki demagogiczne - własnie przez to, że są nadzwyczaj elastyczne.

Resztę życia spędziłbyś/spędziłabyś w Rosji czy RPA?
Raczej RPA. Nie jestem fanem rosyjskiej polityki, nie znoszę cyrylicy, a w RPA łatwiej jest się dogadać po angielsku

Gdybyś mógł/mogła sprowadzić do naszego świata dowolną postać z DC lub Marvela, to kto to by był?
Hawka lub Dove z Titans, żebyśmy nie musieli oglądać ich na ekranie Gwiazdka :D

Czy istnieje postać w popkulturze, którą chciałbyś/ałabyś wysłać do psychologa? Jeśli tak, to jaka i dlaczego?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
@Rachela2003 dziękuję za odpowiedź, wiele mi to dało do myślenia

Hm... Nie zastanawiałam się nad tym nigdy. Ale moja pierwsza myśl to Joker. Najbardziej rozpoznawalny złol i psychopata, no i stąd do psychologa. Chociaż psycholog tu już raczej nie pomoże Gwiazdka :D

Co czujesz, kiedy nie zrobisz przez weekend tego, co planowałeś/aś?
Przejdź do forum: