Zobacz temat
 
Pytanie i odpowiedź
hafexo napisał(a):Dlaczego nie wskazałeś np TSlade'a który jest o wiele starszym i aktywniejszym użytkownikiem, a przy okazji że tak to ujmę ciekawszym przypadkiem?


Czego ode mnie chcesz haxefo? Jakieś wonty?

/Gwiazdeczka: Slade, wyluzuj, spokojnie. Teraz wyszło na to, że hafexo jest jakimś czarnym charakterem na serwisie. On nic do ciebie nie ma i napisał to całkowicie w pozytywnym znaczeniu, wierz mi. Chodziło mu o to, że jesteś lepszym przykładem, jakim mógł posłużyć się Sulik w swoim poście, z tego względu, że urzędujesz tu o wiele dłużej (i z pewnością nie lubisz, kiedy ktoś negatywnie ocenia postać Slade'a) podczas, gdy hafexo jest tu od niedawna i wydało mu się to podejrzane, że tak nagle znikąd pojawia się w wyżej wspomnianym poście. W dodatku zdanie "w obecności hafexo najlepiej o niczym nie mówić" wydało mu się po prostu obelgą. Nie poznał Sulika na tyle, na ile nam przyszło poznać jego i sposób jego wypowiedzi, tak też w efekcie hafexo po prostu źle odebrał jego post, a wierzę, że post nie miał na celu nikogo z nas urazić. Zdarza się. Nie chcę się nad tym dłużej rozwodzić i proszę wszystkich o spokój.

A co do pytania: Jestem luzakiem wyglądającym jak typowy informatyk. Jestem blondynem i mam okulary.


A żeby być w temacie (by Haxefo był zadowolony) to: czego nie mówić w obecności T-Slade'a?
Edytowane przez Gwiazdeczka dnia 2016-05-10, 17:23
Widzę, że Gwiazdeczka zabrała głos w całej sprawie, ale od siebie poproszę o zakończenie sporu w ramach wprowadzenia porządku.

Hafexo jak wspomniał jest nieco nowszym użytkownikiem niż reszta, ale przez ten krótki czas naprawdę nie miałem powodu się go przyczepić, więc żart, nie żart - dostało mu się nie słusznie.
Sulika charakteryzuje mocny humor, więc radzę po prostu podchodzić do jego wypowiedzi z dystansem i nie zawsze je odbierać na poważnie, tak jak miało to miejsce teraz, gdy właśnie żartował.
(PS. Nie mam hopla na punkcie Zwinnego Bestia :P)

Typowy Slade, jesteś zwariowaną osobą, serwisowym DJ'em i notesowym Kim Dżong Juzka, więc z całą pewnością jest z ciebie ciekawy przypadek Gwiazdka :D
Zwinny napisał(a):Typowy Slade, jesteś zwariowaną osobą, serwisowym DJ'em i notesowym Kim Dżong Juzka, więc z całą pewnością jest z ciebie ciekawy przypadek Gwiazdka :D


Dziękuję. Ale już nie jetem Notesowym tylko Ministrem Propagandy. Nie zapominaj tez o moich zdolnościach plastycznych.
Zwinny napisał(a):

Widzę, że Gwiazdeczka zabrała głos w całej sprawie, ale od siebie poproszę o zakończenie sporu w ramach wprowadzenia porządku.

Hafexo jak wspomniał jest nieco nowszym użytkownikiem niż reszta, ale przez ten krótki czas naprawdę nie miałem powodu się go przyczepić, więc żart, nie żart - dostało mu się nie słusznie.
Sulika charakteryzuje mocny humor, więc radzę po prostu podchodzić do jego wypowiedzi z dystansem i nie zawsze je odbierać na poważnie, tak jak miało to miejsce teraz, gdy właśnie żartował.
(PS. Nie mam hopla na punkcie Zwinnego Bestia :P)

Typowy Slade, jesteś zwariowaną osobą, serwisowym DJ'em i notesowym Kim Dżong Juzka, więc z całą pewnością jest z ciebie ciekawy przypadek Gwiazdka :D


No i wszystko zostało dopełnione Robin :)
Wydaje mi się że coś się przyblokowało, ruszmy to więc


Co lubisz robić Bestia :PBestia -o- (kreatywnie...)
https://www.wattpad.com/user/Avatar_11
Rysować, tworzyć muzykę (niedługo moja kolaboracja z Grade X), czasem coś napisać.

Jak podchodzisz do krytyki?
Staram się tym nie przejmować (jeżeli to jest wredne czy cuś)
A jeśli chodzi o taką krytykę... no na przykład tego co źle zrobiłam to przyjmuję ją i staram się nie popełniać potem tych samych błędów


Jesteś bardziej otwarty na ludzi czy raczej aspołeczny?
https://www.wattpad.com/user/Avatar_11
Zaczęło się dosyć niewinnie.

Czego nie mówić w obecności fana "Młodych Tytanów"?


To zależy którego. W obecności K.Z. najlepiej nie mówić niczego złego o Cyborgu. Zwinny ma hopla na punkcie Zwinnego. Nie warto też mówić nic złego o Raven bo ma wielu fanów. W obecności hafexo pewnie najlepiej o niczym nie mówić.


Ta odpowiedź od pierwszej wielkiej litery aż do ostatniej kropki nie miała być traktowana poważnie. Sama część o hafexo dotyczyła wypowiadania się o Tytanach, a pomysł podchwyciłem z wcześniej wspomnianych komentarzy. W sumie teraz widzę, że i tak można to było zinterpretować obraźliwie.

Kiedy Gwiazdeczka zapytała co miałem na myśli, nie byłem zaskoczony bo zwyczajnie spodziewałem się, że może wziąć coś zbyt dosłownie.

Cóż, ze wszystkim się zgadzam, ale nie rozumiem jednego... Co takiego zrobił/powiedział hafexo, że tak przyszło ci uważać? Żeby nie było, jedynie pytam.


Problem w tym, że był ktoś jeszcze kto przyjął to zbyt dosłownie i niestety nie był aż tak wspaniałomyślny.

hafexo napisał(a):

Kolego nie znam Cię, tak samo Ty nie znasz mnie. Proszę Cię więc bardzo - nie udawaj świętego. Jestem dość nowym użytkownikiem tego forum, nie udzielam się zbyt często, więc nie próbuj wmawiać, że "pokazane komentarze" są do tego jak to ująłeś "przy użytkowniku Hafexo lepiej nic nie mówić". Nagle tak po prostu postanowiłeś wskazać bardzo mało aktywnego użytkownika, przy okazji później, gdy Gwiazdeczka ci zwróciła uwagę pokazując na trzy posty (jeden odnoszący się do RobinxRaven, a drugi to riposta dla Gwiazdeczki,a trzeci do naszej forumowej rewolucji) które niczym się nie mają do wcześniejszego pytania. Dlaczego nie wskazałeś np TSlade'a który jest o wiele starszym i aktywniejszym użytkownikiem, a przy okazji że tak to ujmę ciekawszym przypadkiem? Postanowiłeś sobie tak o wyszukać ostatnio aktywnego forumowicza?
I jak ktoś ci zwrócił uwagę to nagle obracasz to wszystko w żart hoho ale śmieszne.

Szanujmy się i nie okłamujmy - jeżeli masz ochotę na jakiś temat ze mną porozmawiać to zapraszam na pw.

Tyle w temacie, przepraszam za offtop.


Muszę przyznać, że to było dużo ciekawsze niż większość ostatnich artykułów (przykro mi Zwinny). Nie wiadomo czemu hafexo z góry założył, że mam złe intencje. Napisał, że mnie nie zna, co jednak nie powstrzymało go przed insynuacjami, że robię z siebie świętoszka, nie szanuję innych i ordynarnie kłamię.

Dlaczego nie wskazałeś np TSlade'a który jest o wiele starszym i aktywniejszym użytkownikiem, a przy okazji że tak to ujmę ciekawszym przypadkiem? Postanowiłeś sobie tak o wyszukać ostatnio aktywnego forumowicza?


No właśnie dlaczego? Dlaczego nie wybrałem Forsaken, Kiry, LaVrenca, LoveJinx, Daph, juzka, Silenta, Kibo tylko biednego, nieszczęsnego hafexo? To przecież oczywisty spisek!

Postanowiłeś sobie tak o wyszukać ostatnio aktywnego forumowicza?


Oczywiście, że nie. Śledzę ciebie od bardzo dawna. Tak samo jak wszystkich innych! Jesteś częścią mojego misternego, straszliwego planu, którego na razie nie mogę zdradzić. W końcu jestem "geniuszem zła"!

I jak ktoś ci zwrócił uwagę to nagle obracasz to wszystko w żart hoho ale śmieszne.


Masz rację. To nie było śmieszne. Za to twój komentarz i wszystko co było później już tak. Dzięki tobie świetnie się dzisiaj bawiłem. Mam nadzieję, że pozostali też.

Dyskusja przeniosła się na SB, niewątpliwie z mojego powodu. Skomentowałem fakt, że już postanowił publicznie wyrazić co o mnie myśli.

To bardzo miło i rozsądnie z twojej strony hafexo, że chcesz omówić to nieporozumienie na PW. Nie ma to jednak sensu, bo z tego co widzę, to ty już wszystko i wszystkim wyjaśniłeś. Jeśli tak bardzo ci zależy na pozytywnych relacjach o których piszesz, na pewno znajdziesz inny sposób, żeby to osiągnąć.


sulik Twoja bezczelność przechodzi wszelkie granice, udajesz poważnego a zachowujesz się dziecinnie. Mam gdzieś relacje z Tobą


Właściwie to ma rację. Myślałem, że możemy się między sobą na luzie dogadać. To było naprawdę dziecinne podejście. Mam nadzieję, że moja dalsza wypowiedź była już dużo dojrzalsza.

Powinienem ciebie objechać...

hasta la vista!


To chyba wszystko co mam do powiedzenia. I'll be back.
Powiem raczej, że jestem wycofana. Lubię przebywać w towarzystwie zaufanych ludzi. Zawsze na początku odczuwam strach, kiedy poznaję nową osobę, bo boję się, że zrobię złe wrażenie. Jestem ostrożna w znajomościach i naprawdę muszę kogoś dobrze poznać, żeby się do niego zbliżyć. Unikam tych, którzy zachowują się źle, tudzież w sposób, jaki mi się nie podoba i budzi we mnie niechęć.
Ale jakbym miała spędzić czas albo na odludziu albo na imprezie, to kategorycznie wybrałabym to pierwsze.

Ponawiam Robin :)
Swietnie, więc następnym razem zastanów się co piszesz, bo jak widać nie każdy ma taki humor jak ty. Chciałem wyjasnic sprawe na pw ale ty postanowiłeś się "zabawić" i wytoczyć to na sb. Mam gdzieś ze taki masz humor i charakter. Ja się w takich sytuacjach nie patyczkuje, zwłaszcza jak ktoś mnie nie zna.

Zamknijmy tą sprawę bo to nie ma sensu a mi szkoda tracić czas na takie pierdoły : )
Nie tykaj się mnie, ja nie będę się czepiał Ciebie
media.giphy.com/media/l41lM1zkmfsCVerjq/giphy.gif

Wspaniała rozrywka dla wspaniałego przywódcy. Dlaczego nie uprzedzono mnie, że pospólstwo będzie urządzać przedstawienia?

Emmm to znaczy, mój drogi wierny ludzie! Zaniechajcie gniewu i zamieszek. Nasz serwis jest zbyt piękny, a jego przywódca, czyli ja zbyt wrażliwy na cierpienie ludu. Porzućcie niesnaski i sięgnijcie w głąb swych patriotycznych serc gdzie odnajdziecie miłość do portalu, jego mieszkańców i oczywiście na samym jego środku u szczytu umiłowania dla Najwspanialszego Słońca Narodu. Razem stanowimy perfekcyjną społeczność pod mym błyszczącym majestatem!

c3.thejournal.ie/media/2011/12/NK-Propaganda-51-752x501.jpg
oi61.tinypic.com/2u93g8z.jpg
juzek1000 napisał(a):

Emmm to znaczy, mój drogi wierny ludzie! Zaniechajcie gniewu i zamieszek. Nasz serwis jest zbyt piękny, a jego przywódca, czyli ja zbyt wrażliwy na cierpienie ludu. Porzućcie niesnaski i sięgnijcie w głąb swych patriotycznych serc gdzie odnajdziecie miłość do portalu, jego mieszkańców i oczywiście na samym jego środku u szczytu umiłowania dla Najwspanialszego Słońca Narodu. Razem stanowimy perfekcyjną społeczność pod mym błyszczącym majestatem!

c3.thejournal.ie/media/2011/12/NK-Propaganda-51-752x501.jpg


38.media.tumblr.com/91c00e9dbabafef4b32de8713404da8c/tumblr_inline_o47u9fsGwc1rxdtmk_500.gif
hafexo napisał(a):

Swietnie, więc następnym razem zastanów się co piszesz, bo jak widać nie każdy ma taki humor jak ty. Chciałem wyjasnic sprawe na pw ale ty postanowiłeś się "zabawić" i wytoczyć to na sb. Mam gdzieś ze taki masz humor i charakter. Ja się w takich sytuacjach nie patyczkuje, zwłaszcza jak ktoś mnie nie zna.

Zamknijmy tą sprawę bo to nie ma sensu a mi szkoda tracić czas na takie pierdoły : )
Nie tykaj się mnie, ja nie będę się czepiał Ciebie


Nie chciałeś niczego wyjaśniać. Z góry uznałeś że mam coś przeciwko tobie, chociaż nie znalazłeś powodów z prostej przyczyny - nie istniały.

Z kolei teksty "mam to gdzieś" tylko potwierdzają twoją ignorancję. Przykro mi Gwiazdeczko, ale nie potrafię jednak uzasadnić zachowania hafexo w porównaniu do ciebie.

Nie chciałem się też zabawiać. Twoje reakcje były zabawą samą w sobie. Co ważniejsze, jak widać dalej nią jest, np.

Ja się w takich sytuacjach nie patyczkuje, zwłaszcza jak ktoś mnie nie zna.


Dobrze, że to tylko internet. To tylko można się z takich rzeczy nieźle pośmiać.
A ja nie mam zamiaru dalej z Tobą dyskutować : )))
KONIEC DYSKUSJI

Przepraszam, ale w przeciwnym wypadku to będzie never ending story.


Ponowione pytanie brzmi: Jesteś bardziej otwarty na ludzi czy raczej aspołeczny?
Zależy kiedy i z kim rozmawiam...Gwiazdka ^^' Gdy jest to grupa moich znajomy jestem bardzo otwarta. A jeśli ktoś kto mnie nie interesuje to... nie (chyba bardziej aspołeczna)

Masz dużo wolnego czasu?
https://www.wattpad.com/user/Avatar_11
Zależy kiedy, ale generalnie mam go wystarczająco dużo

Wolisz wcześnie wstawać i wcześnie kłaść się spać, czy późno wstawać i późno iść spać?
Oczywiście że późno (gdyby to było możliwe...)

Hmmmmm....... Masz zwierzaka?
https://www.wattpad.com/user/Avatar_11
Otwarty.

Czy lubisz oglądać BOXDELA?
Tak

Wolisz aby zawsze było ci za gorąco czy za zimno?
https://www.wattpad.com/user/Avatar_11
Przejdź do forum: