Zobacz temat

Pytanie i odpowiedź
Albo jakieś zabawne pierdoły, co mi się na głównej pojawią, albo jakiś naukowy kontent polski lub zagraniczny

Co sądzisz o dramach na YT? Czy można byłoby się bez nich obyć? Gwiazdka :D
Z jednej strony uważam że niektóre można by było załatwić krótką rozmową, ale skłamałbym gdybym powiedział że nie lubię śledzić niektórych dram. Powiem tyle - drama dramie nierówna. Jedne się śledzi fajnie, bo jest co oglądać, a inne po prostu bywają niepotrzebne, a miejscami nawet głupie.Chociaż w sumie bez dram youtube byłby mniej toksycznym miejscem

Co sądzisz o tzw. influencerach, czyli sławnych ludziach z youtuba, TikToka czy instagrama? Czy według ciebie dają dobry przykład swoim młodym fanom?
Nie wszyscy - tylko niektórym sława nie uderzyła do głowy i faktycznie wnoszą coś pozytywnego do świata. Próbuję nie być tak negatywnie nastawiona do wszystkiego, ale naprawdę, widząc, co się czasem odjaniepawla w Internecie i co potem powielają dzieciaki, to się za głowę idzie złapać. Też mam zryty humor, ale jednak pewne granice są.

Co myślisz o e-lekcjach i skandalicznym zachowaniu niektórych uczniów? (wyzwiska w stronę nauczycieli, przeklinanie w czasie lekcji etc.)
Ja tam osobiście z przeniesienia zajęć do internetu byłam zadowolona (oszczędzanie czasu na dojazdach, plus polecam prowadzenie prezentacji znad jeziora xD), a co do złych zachowań - cóż, część dzieciaków zachowuje się skandalicznie także w świecie rzeczywistym (filmik, na którym uczniowie wkładali nauczycielowi kosz na śmieci na głowę itp.). Złe zachowania nie wynikają z samego istnienia czy używania internetu, lecz z najbliższego otoczenia.

Jakie masz plany na nowy rok Gwiazdka :D?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Zdać sesję xd
*spoiler*

Jak spędzą Sylwestra Tytani?
*spoiler*
*spoiler*

Animce, jedzonko, tulenie przerażonych zwierzaków i piccolo w planach, zobaczymy jak wyjdzie Robin :)

Twoje ulubione danie?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Mam ich kilka, ale chyba najbardziej lubię takiego dobrego schabowego z ziemniaczkami i mizerią
(dlatego przytyłem XD)

Jakie masz oczekiwania wobec roku 2021?
Że nie będzie taki jak poprzedni, ale i tak nie zamierzam się łudzić

Czy dużo u ciebie na dworze śmieci po fajerwerkach następnego dnia po sylwestrze?
Jest ich trochę, ale nie jakoś przesadnie dużo

Czy dla Ciebie styczeń też jest dołującym miesiącem?
Tak - styczeń, luty, marzec
reszta już lepiej
najbardziej lubię listopad i grudzień - poczucie końca jakoś tak rozwesela xD

Lubisz zimne ognie?
Lubię!

Czemu wszyscy idą spać w sylwestra o drugiej?
Być może za dużo promili

Czy wytrzymałbyś psychicznie w czarno-białym świecie?
Przejdź do forum: