Zobacz temat
 
Wasze ulubione zespoły i utwory
Lavander - znam wszystkie Gwiazdka :D Choć prawie żadnego nie lubię.


Ja czego słucham? Pytanie dość ciężkie, bo słucham niemal wszystkiego. Pozwolę sobie przekleić z lastfma.


Słucham soundtrack, instrumental, classical, metal oraz rock, włączając:
Tenmon, Avantasia, Nouvelle Vague, Howard Shore, Ayreon, Two Steps From Hell, Brian Tyler & Klaus Badelt, Slipknot, Hans Zimmer, Porcupine Tree, Lowland, Opeth, Flyleaf, Skillet, Alice Cooper, John Williams, Rob Costlow, David Garrett, James Horner, Epic Score, Ilan Eshkeri, Within Temptation, Alestorm, Godsmack, Klaus Badelt, Blackfield, Yann Tiersen, Craig Armstrong, Stare Dobre Małżeństwo, Immediate Music, Antonio Vivaldi, Dream Theater, Sully Erna, P.O.D., Globus, Harry Gregson-Williams, Gabriel Fauré, Vangelis, James Newton Howard, Steven Wilson, Blind Guardian, Drowning Pool, Mike Oldfield, Anya Marina, Tenacious D, Danny Elfman, Wolfgang Amadeus Mozart, Michael Jackson, Alan Silvestri, Frédéric Chopin.

Żeby nie było, że nie jestem próżny - I TAK 2/3 NIE ZNACIE.
Racja 2/3 nie znam.
Do moich ulubionych zespołòw należą Muse, Green day, Linkin Park, PARAMORE! evanescence.Bestia ;) to z tych głòwnychBestia ;))
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Skillet. Więcej nie powiem, bo słucham muzyki zbyt pobieżnie. Znam wiele zespołów, piosenek, słucham wielu gatunków, nie ograniczam się. Co mi w łapki wpadnie. Związane też to z tym, że swego czasu robiłam klipy (też z Teen Titans) i się poznawało mnóstwo różnych piosenek. Ogólnie preferuję rock, metal, wolę 'mocniejszą' muzykę, bo częściej ma za sobą po prostu też jakieś przesłanie, cel, ciekawy tekst, a nie jedynie 'byle wpadło w ucho' Bestia ;)
Ja słucham tego, co mi się spodoba. Innymi słowy nie trzymam się jednego gatunku muzyki.
Może szczególniej, na pewno reggae, zwłaszcza, kiedy chcę poprawić sobie humor Bestia ;)
A tak z innej beczki - Linkin Park to świetny zespół, może nie słucham często, ale od jakiegoś czasu polubiłam.
Lubię takie ostre kawałki, energiczne.
Ja zaraziłam się od koleżanki sympatią do zespołu Linkin Park (w dziwny sposób: obie jednocześnie kupiłyśmy w różnych Empikach tę samą płytę - ja dla niej, bo szukała, a nigdzie znaleźć nie mogła. I sobie "Meteorę" zatrzymałam Bestia ;) ). Doszło do tego potem "Road to revolution", bo chciałam mieć ich najlepsze utwory w jednym miejscu.
Ostatnio także zaczęłam słuchać Skilletów i odkryłam, że to świetny sposób na wymiganie się od babcinych pretensji (brat, miłośnik Sabatona, nie ma lekko): na pytanie "A ty, Oleńko, czego słuchasz?" odpowiadam, że rocka chrześcijańskiego XD
A jeśli chcecie się zdołować, polecam "Three Days Grace". Klimaty cięższe niż LP.

EDIT:
Frey, z zespołów/wykonawców, których podałeś, znam i słucham bądź słuchałam: Howard Shore, Hans Zimmer, Skillet, John Williams, James Horner, Within Temptation, Immediate Music (i tu ci mogę polecić jeszcze Brand X Music), Antonio Vivaldi, Vangelis, Mike Oldfield, Wolfgang Amadeus Mozart, Michael Jackson, Frédéric Chopin oraz co najmniej 10 innych, którzy kojarzą mi się jedynie z nazwy.
Edytowane przez Moonlady dnia 2011-06-23, 13:28
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Brand X Music znam i słucham Robin :) Ja zaś odbiję piłeczkę i zaproponuje ci audiomachine, X-Ray Doga i Epic Score Gwiazdka :D

P.S. Co Vangelisa i Oldfielda znasz? Gwiazdka :D
Oldfielda znam "Islands", śpiewane z Boonie Tyler. Vangelisa też z duetu, ale z Vanessą Mae - "Bethoven 9th", ale jak byłam mała, tata mi go puszczał XD A przynajmniej tak twierdzi.
Edytowane przez Moonlady dnia 2011-06-23, 15:46
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Nie wiem,ja tam nie mam ulubionej.
ostatni sporo słucham piosenek Adele
Mam kilka dobrych wieści dla fanów Evanescence. Jak pewnie słyszeliście właśnie nagrali nowy album, który za jakiś czas ukaże się w sklepach. A póki co możecie zobaczyć urywki nowych utworów na Youtube i nagranie z pracy nad nowym klipem. Dodatkowo już 9 sierpnia do internetu trafi nowy single "What You Want". W listopadzie będzie można również wybrać się na koncert Evanescence do Berlina.
Kto się cieszy?
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja się cieszę : ) Uwielbiam Evanescence ^ ^ !

All hail Trigon
Evanescence i nowy album... eee... nie sięgnę. Opeth wydaje nowy album! I Steven Wilson! I Anathema!
Epica, Nightwish i Evanescence

i również pop,dance, soundtracki, ale to już losowych wykonawców Bestia ;) zależne od tego co mi wpadnie w ucho.
Ingrid Michaelson, Greg Laswell
Drżyjcie wszyscy! Wstawiam moją listę ulubionych piosenek z tekstowa. To jest właśnie wszystko i nic w moim wykonaniu. Jest tego więcej, bo nie wszystko mam na tej liście. Co lubię w tej liście? To, że jak jej odsłucham to od razu wiem co napisać w następnej notce. Czyli tak:

1. Adele - Set Fire to the Rain
2. Alex C. - Angel of darkness
3. Arash - Boro Boro
4. Arash - Pure Love
5. Arash - Suddenly
6. Arash - Temptation
7. Arash (ft. Helena) - Arash
8. Arash (ft. Helena) - Broken angel
9. Blue Cafe - Buena
10. Cheryl Cole - Parachute
11. Dj Tiesto ft. Nelly Furtado - Who wants to be alone
12. Eiffel 65 - Blue (Da Ba Dee)
13. Eminem - Not Afraid
14. Enrique Iglesias ft. Pitbull - I like it
15. Jennifer Lopez - I'm into you feat. Lil Wayne
16. Jennifer Lopez - On The Floor ft. Pitbull
17. Junior Caldera - Can`t fight this feeling
18. Lady Gaga - Alejandro
19. Lmfao - Party Rock Anthem
20. Marie Serneholt - That's the Way My Heart Goes
21. Martin Solveig - Hello
22. Narcotic Thrust - I like it
23. Natasha Thomas - It's over now
24. One Republic - All The Right Moves
25. Patrycja Markowska - Księżycowy
26. Perfect - Raz po raz
27. Pink - F**kin' perfect
28. Sabrina Washington - OMG
29. Shakira - Waka Waka (This time for Africa)
30. Simple Plan - I`m just a kid
31. Sylwia Grzeszczak - Małe rzeczy
32. Taio Cruz - Break Your Heart
33. Video - Papieros
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
masz sporo kawałków które też bardzo lubię ;]
hmmm.
Moim ulubionym zespołem jest od całkiem dawna zespół The Black Eyed Peas. Szczególnie podoba mi się ich piosenka Pump It.
Rilla: z Twojej listy znam i lubię ponad połowę kawałków Gwiazdka ^^'

Rachel: Ja BEP uwielbiam "Meet me halfway" Gwiazdka ^^'
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Fajnie, że wam się podoba moja lista i podziwiam was, że mieliście cierpliwość ją przeczytać, bo szczerze mówiąc nie liczyłam na toBestia :P
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Szczerze powiedziawszy, lista jak dla mnie okrutna Gwiazdka :D Eiffel 65 do przeżycia, reszta to straszne, straszne rzeczy, których kijem nie tknę.
Przejdź do forum: