Zobacz temat
 
Mała przerwa..
No cóż.. Tak czy owak po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku,że w
blogowym świecie MT na chwilę obecną tak naprawdę nie mam już co robić.
Za każdym razem, wchodząc na swojego bloga widzę to samo. Czyli NIC.
Nie ma komentarzy od połowy osób, druga połowa od ponad 2-6 miesięcy nie daje znaku życia i żadnej informacji czy kończy z blogiem czy będzie dalej pisać czy jeszcze co innego. Poprostu blogi świecą pustkami i to jest takie dołujące,że
zżarło mi wszystkie pomysły i chęć pisania na tematy MT. Idę w ślady innych, póki co pakuje torbę i się wynoszę. Nie będe sama jedna pisać i jeszcze błagać żeby ktoś zechciał to skomentować. Nie , nie ma mowy.. Więcej szczegółów, co i jak i w ogóle gdzie teraz będzie można mnie znaleźć w notce na http://raven-mlod...g.onet.pl/

Żegnam, to był już mój ostatni apel o błaganie ważnych blogowiczów
do powrotu. Nie to nie. Z kim się zadajesz takim się stajesz.

Na forum będe wpadać, bo przynajmniej tutaj jeszcze ktoś żyje. ; )
Pozdrawiam.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Ty też? Choć cię rozumiem bo niewiele wcześniej zawiesiłem bloga. Ale naprawdę szkoda bo twój blog jest świetny ;(
W każdym razie mam nadal nadzieję że kiedyś powrócisz, bo tracąc ciebie w świecie TT straciliśmy coś naprawdę cennego.
Wzajemnie na 100%. ; )

Wrócę, jeżeli będe miała dla kogo pisać, bo jak narazie się na to nie zapowiada. Skontaktuje się z innymi osobami, których blogi były warte uwagi, ale którzy niestety nie dają znaku życia od paru miesięcy. Jak odpiszą, dam znać jaka jest sytuacja ;/


'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
wiem, jak się czujesz Cyborg :( ja od niedawna zaczęłam czytać twój blog, bo niedawno go dopiero poznałam, tak jak i ciebie (czego w ogóle nie żałuję, bo jesteś wspaniałą osobą, mającą wprawę w pisaniu mądrych opowiadań). Ja zaczęłam pisać mojego bloga w tym miesiacu. Zrobiłam to ze względu na was - bo chociaż kiepsko piszę opowiadania (to fakt), to chciałam wznowić erę blogów i podtrzymać istnienie blogowego świata TT. Dla was. Myślę, że chociaż coś dobrego zrobiłam. Ale to prawda - bez was blogowy świat tytanów nie byłby taki ciekawy i zgadzam się z tym w 100 procentach! ;D
moja wypowiedz znajduje sie na twoim blogu
Aaaa. Będę ryczeć >.< Bez ciebie to jak bez wody >.< Mam nadzieję że wrócisz..
Przejdź do forum: