Zobacz temat
 
Young Justice
Albo właśnie tak mieliśmy myśleć. Dla mnie to są główni podejrzani. A na pewno nie chodziło o skierowanie podejrzeń, bo byłoby to bardziej wyraźne, raczej właśnie to była subtelna szansa dla widzów, moim zdaniem.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Z mojego punktu widzenia Sphere może być tym szpiegiem, ale nadal nie widzę jakiegokolwiek powiązania szpiegostwa z Wilkiem. Zwierzak był kontrolowany przez obroże i jak widać po zdjęciu jej przywiązał się do Superboya i reszty drużyny. Mógłby być groźny gdyby z powrotem aktywowano obroże, albo coś innego.
Właśnie jestem po obejrzeniu "Failsafe" i muszę przyznać, że to genialny odcinek. W znakomity sposób przedstawiono całą fabułę. Mieliśmy dobrą okazję do głębszego poznania postaci obserwując ich reakcje w trudnych dla nich chwilach. Bohaterowie uporali się z własnymi emocjami, każdy na swój sposób. Podczas walki z kosmitami cel był tylko jeden - pokonać wroga i uratować Ligę. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się takiego finału. Wolałbym zobaczyć większą ilość walki i akcji. Nie żałowałbym gdyby epizod rozdzielono na kilka części. Szczególnie występ wojska i innych bohaterów wskazywał na wspaniałą walkę. Nie znaczy to jednak, że było nudnie. Wręcz przeciwnie - zakończyło się w bardzo ciekawy sposób. Myślę, że dla każdego z nas zaskakujący. Nie wiem jak u Was, ale cechy tego odcinka sprawiły, że Failsafe powędrował na sam szczyt w moim rankingu, przebijając tym samym "Terrors" i "Targets" Gwiazdka :D

PS. Dodam jeszcze, że nieco przeszkadzał odwrócony obraz, ale to już kompletnie nie ma związku z wykonaniem. Gdy znajdę normalny obraz natychmiast go zastąpię. No i już niedługo będziemy mogli również pobrać polskie napisy do odcinka Robin :)
Teraz tylko pozostaje się dowiedzieć kto jest szpiegiem. Trudno byłoby trafić w dziesiątkę, bo jak wiemy ani Red Tornado ani zwierzaki (Sphere, Wolf) nie są "kretami". Tak więc według mnie zostały dwie opcje:
- szpieg to członek Justice League lub Young Justice
- "kreta" po prostu nie ma, a podana przez niego informacja miała na celu rozbicie młodej drużyny

A wy jak myślicie?
Moim zdaniem "kreta" rzeczywiście może nie być, a ta akcja z Tornado (tak jak chyba już wspomniał ktoś wyżej) miała nas tylko wprowadzić w błąd.
A moim zdaniem kretem może się okazać Artemis, co jest najbardziej prawdopodobną opcją teraz, bo w końcu ona ma sekret przed resztą i pewnie dlatego, że ma poczucie winy nie chce przyznać, że jest córką Sportsmastera.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Moim zdaniem ciężko by było ją o to teraz podejrzewać, ale może po Secrets będziemy mieli bardziej rozjaśnioną ideę.
Mi chodzi o to, że ona nawet może nie być szpiegiem, ale Sportsmaster mógł ją wykorzystać, jako środek do zasiania nieufności w drużynie.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Aha. Teraz no tak, zgadza się. Chociaż wydaje mi się, że pod koniec odcinka Terrors* Światło również wspominało o szpiegu...

*Terrors, Revelation nie jestem pewny. W każdym razie jeden z tych tytułów.
Edytowane przez Zwinny dnia 2011-11-17, 14:49
Może mają na nią jakiegoś haka, o którym jeszcze nie wiemy i myślą, że im ulegnie.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Możliwe, jednak uważam, że "kret" dobrowolnie współpracuje ze Światłem.
Co myślicie o ostatnim odcinku Secrets (już dodany na serwis)? Mi się podobał i w sumie fajnie, że kolejny raz pojawia się Zatanna Robin :)
A ja sobie czytam streszczenia z "Heros Movies" i powiem Wam ze pod wrażeniem jestem. Nie oglądam, bo bym wieki czekała aż się załaduje, nie na ten net to jest (BTW on jest właśnie tak jakby osiedlowy, a poza tym mam skomplikowana sytuacje z tym. Ja się w ogóle cieszę że mam neta, choć prędkość potrafi dobić.). Ale fabula jest świetna. Nie wiem czy już są te odcinki na serwisie, ale przeczytałam streszczenie tego w którym się wyjaśnia kto jest szpiegiem itd. Super. Przy okazji się dowiedziałam, ze matka Bestii ma na imię Marie a to mi jest potrzebne akurat XD Cudownie że to puszczą w Polsce, ale żeby było ciekawiej to ja już wtedy nie będę mieć Cartoon Network Raven :-/ (nie pytajcie co ja tak odcięta od świata jestem, tak jest i tyle). Jezdy oglądałabym to tak to. Choć może będę się urywać na to do kuzyna od czasu do czasu, bo on ma te bajki cały czas. Coś się wymyśli XD Ciekawy ten serial jest. Robin :)
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Na serwisie teraz brakuje tylko jednego odcinka, ale niedługo go wstawię też. Moja rada - włącz i zostaw, żeby się załadowało (zapauzowane) i po jakimś czasie wróć, żeby obejrzeć całość załadowaną.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Mam nadzieję, że szybko go wstawisz bo z chęcią pooglądam. A obejrzenie odcinka z New Teen Titans to już dla mnie coś xD
Wstawię jutro, a może jeszcze dzisiaj i tak fajnie, bo już mamy praktycznie komplet.

Połączony z 20.04.2012 15:17:54:
Wstawiłem, także już całość można oglądać. Miłego seansu Robin :)

Połączony z 20.04.2012 15:46:04:
Nawet lepiej, znalazłem kilka z napisami PL Robin :)
Edytowane przez Silent dnia 2012-04-20, 15:46
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
I jest git Gwiazdka :D Nie mam czasu na obejrzenie po całości, więc zapytam: napisy czasem są od Quickeninga?
Nie mam pojęcia Bestia :P po prostu znalazłem i wrzuciłem Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
I za nami jest cały pierwszy sezon. Jak go oceniacie, co Wam się w nim podobało i jakie były najlepsze momenty? Oraz co myślicie o wszystkich tych zmianach w sezonie Invasion?
Pierwszy sezon był arcygenialny. Świetne postacie, ciekawe wątki, sporo niespodzianek.
O drugim sezonie powiem tyle - zobaczymy co będzie, ale dla mnie jedno jest pewne - nie zostawią tylu niedopowiedzeń po pierwszym.
Wilk i ta kula motor były w zasadzie niepotrzebne. Masa niedokończonych wątków. Pairingi, które dopiero się rozwijały. Serio śmierdzi tu na kilometr alternatywną rzeczywistością. Na bank dopiero wszystkiego się dowiemy.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: