Zobacz temat
 
Young Justice
Jestem świeżo po premierze i z przyjemnością stwierdzam, że "Terrors" to kolejna perełka Gwiazdka :D Odcinek jak najbardziej mi się spodobał. Ciekawa i odmienna fabuła sprawiły, że epizod oglądałem z sporym zaciekawieniem. Więzienne klimaty zawsze mnie interesowały. Dodatkowo pokazały one świat przestępców i udowodniły, że nie każdy z nich jest taki zły. Poza tym końcówka również udana i powinno babom się spodobać Bestia :P A tak na serio, pokazało to, ze między Superboyem i Miss Martian jest jednak coś więcej. Nie ma co więcej mówić - odcinek po prostu genialny. U mnie stawiam go na pierwszym miejscu, wyżej od "Targets". Jestem pewien, że po obejrzeniu u Was będzie podobnie Robin :) A teraz wybaczcie, ale udaję się na zasłużony odpoczynek. Cały dzień projektów i kilkugodzinne wyjście z znajomymi potrafią człowieka wykończyć. Kilka zdań skrobnę jeszcze jutro Bestia ;) Dobranoc.
Gwiazdka :D Szkoda tylko, że nie było nas więcej, ale zgadzam się ze Zwinnym, odcinek był genialny. Już oczami wyobraźni widzę, jak będą powstawać blogi Superboy xx Miss Martian, kiedy Young Justice będzie u nas emitowane Gwiazdka :D.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Tak i ja już teraz nie mogę się go doczekać Robin :) Widać, że producenci wykonują świetną robotę i z każdym wypuszczonym odcinkiem coraz bardziej interesuje mnie ten serial. Szczerze mówiąc nie myślałem, że Terrors będzie lepszy od Targets, a tu proszę - taka miła niespodzianka Gwiazdka :D Póki co nie rozpisuje się zbytnio bo są osoby, które jeszcze tego odcinka nie oglądały, a gdybym zdradził za dużo, nie oglądałoby się później z takim samym smakiem Robin :)
Okej, minęło kilka dni i myślę, że zainteresowani już oglądali nowy odcinek. Ogólnie to uważam, że postać Icicle'a Juniora jest dosyć ciekawa, ale bardziej mnie ciekawi co dalej z Icicle Seniorem i Hugo Strangem. Wydaje się, że ta dwójka szykuje coś interesującego Robin :) A teraz takie nawiązanie do bab i ich romantyzmu... Bestia :P Co myślicie o pocałunku Superboya i Miss Martian pod koniec odcinka?
Dzisiaj kolejny odcinek Robin :) Jak ktoś jest chętny na oglądanie to o 0:30 będzie lecieć transmisja la żywo na serwisie. I wpadajcie na GG Robin :)

Edit: W sumie jest tylko jedna rzecz, która mnie wkurza - trailery. Zawsze pojawiały się z tygodniowym wyprzedzeniem. Ostatnio taki klip dostaliśmy jedynie na kilka godzin przed emisją, a teraz wygląda na to, że wcale się nie doczekaliśmy. Cyborg :(
Edytowane przez Zwinny dnia 2011-10-01, 14:50
Znów po premierze Robin :) Epizod ogólnie był świetny, ale moim zdaniem nie jest tak dobry jak poprzednik. Mimo to musze przyznać, że bardzo mi się spodobał. Sam początek rozpoczął się ciekawie - ukazywał wspomnienia Artemis i pozwalał zrozumieć nieco więcej. Trochę rzucił mi się w oczy kolejny pocałunek Miss Martian z Superboyem. Jak się przekonaliśmy po "Terrors" tą dwójkę możemy uznawać za parę, ale no... Mam tylko nadzieję, że nie będą nam o tym przypominać w każdym odcinku bo wtedy zrobi się dla mnie zbyt romantycznie Bestia :P Ogólnie to epizod miał również mnóstwo akcji i odpowiednią dawkę przygody więc dla mnie to spory plus Robin :) Fabule nie mam nic do zarzucenia, również mi się spodobała. I wreszcie "rozjaśniają" nam się powiązania Artemis i Cheshire chociaż dla mnie to i tak było zbyt dziwne Bestia :P
Też uważam, że odcinek był dobrym, ale żeby nie słodzić za mocno nie był wyjątkowy. Warto obejrzeć w każdym razie Robin :). Za tydzień jak wszystko dobrze pójdzie i łącza nas nie zawiodą oglądamy premierę Alpha Male.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Jeśli chodzi o powiązania rodzinne Cheshire to słusznie uważam to za dziwne... Jak wiadomo jej siostrą jest Artemis. Ale kto jest jej ojcem? Sportsmaster! Tak przynajmniej podaje YJ Wikia.
Już jakiś czas zastanawiałem się nad opublikowaniem polskich napisów do Young Justice, ale z racji tego iż to nie ja je spolszczałem - nie mogłem ich umieścić na serwisie. Zamiast tego podaje Wam linka http://napisy24.p...ng+Justice i polecam dla tych, którzy są zainteresowani kreskówką lub po prostu nie znają zbyt dobrze angielskiego. Oglądanie powinno stać się przyjemniejsze Robin :) Niedługo link do napisów trafi w dziale Download. Mam nadzieję, że pomogłem.
Nie oglądam tak często tej kreskówki, może jeden odc. obejrzałam ale mniej więcej jestem w tym no obeznana. Więc mi to na pewno się przyda!
To mnie zatkało oO. Sportmaster?! Ciekawa rodzinka.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
A dziś kolejna premiera Robin :) Mnie na pewno nie zabraknie. A, że przy okazji mam kilka spraw do załatwienia to nie będę spał co najmniej do 3 w nocy, więc oprócz YJ pooglądam sobie trochę innych kreskówek.
Wracając do pocałunku SB i MM to nie mogłam z reakcji tego lodowego gościa, z którym "współpracował" SB - "stary to twoja siostra" XD
Odcinek mi się spodobał, choć nie ukrywam, że spodziewałem się po nim czegoś więcej. Jednakże nie znajdę niczego poważnego co mógłbym zaliczyć do minusów. Coś co mi się nie spodobało to dość mały realizm w odniesionych ranach. Kilka zadrapań to stanowczo za mało. A i jest jeszcze jedno co muszę powiedzieć - przypomniał mi się tu odcinek Homecoming z Teen Titans, tak że oglądało się bardzo miło Gwiazdka :D
Humanity - odcinek zaliczam do udanych, choć nie ukrywam, że w niektórych aspektach spodziewałem się po nim czegoś więcej. Fabuła w porządku, ale co mi najbardziej przypadło do gustu to postać Zatanny. Zapowiada się na ciekawą bohaterkę i kto wie, może to właśnie ona dołączy do zespołu jako kolejna, żeńska postać o której mówi się od jakiegoś czasu. Dobrze, że drużyna zdała sobie sprawę, że Red Tornado nie jest szpiegiem.
Mi się też podobał. Fajnie się rozwijają postacie, jedynie zdziwił mnie wiek Zatanny, bo jej powinno być bliżej ligi chyba niż młodych, ale to jeszcze zależy od wzorca.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Z tego co wiem twórcy Young Justice mają bardzo szerokie pole wyboru, a wybrany świat nie zmusza ich do trzymania się oryginałów więc pewne różnice mnie nie dziwią. W sumie to dobrze bo może być bardzo ciekawie dla przyszłości animacji.
Humanity przypadł mi do gustu między innymi dzięki Zatannie, długo czekałam na tę postać. Zdziwiło mnie jednak zachowanie Robina wobec niej, czy on z nią flirtował o.O? Ok, nie mam pytań ale wolałabym żeby nie swatali na siłę wszystkich członków zespołu... Co do Red Tornado to cieszę się, że nie on jest kretem bo szczerze mówiąc na początku i tak nie mogłam w to uwierzyć. Ogólnie to odcinek był bardzo fajny.
No tornado jest klasyczną postacią DC, ja ogólnie myślę, że kretem jest albo Artemis, choć po ostatnich odcinkach ciężko w to uwierzyć, albo przygarnięte zwierzaki (czyli kula i wilk), lub jedno z nich. Nieznaną dotąd postacią jest Caulder (Aqualad), ale jego raczej nie podejrzewam.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Mnie coś jednak z Superboyem chwilami nie pasuje... Ale znając go z komiksów i uniwersum DC całkowicie wykluczam tą postać. A co do tej kuli, gdyby było to celowe zagranie ze strony twórców aby skierować podejrzenia właśnie na nią, to dopiero byłoby coś Gwiazdka :D

PS. Wilka też bym nie podejrzewał, bo zwierzak był wcześniej kontrolowany przez obrożę. Z tego co się dowiedzieliśmy, po zdjęciu jej, nikt już nie ma na niego wpływu.
Przejdź do forum: