Zobacz temat
Co myślisz o serialu?
Jest świetny! Jest świetny! 80%[16 głosów]
Nic nadzwyczajnego Nic nadzwyczajnego 5%[1 głos]
Nie oglądam Nie oglądam 15%[3 głosów]
Głosów ogółem : 20
 
Young Justice
Aktualizacja:
Czyli wszelkie rozmowy o nowej animacji z duetu DC Comics-Warner Bros. W skład głównej drużyny wchodzi kilkoro Tytanów i już teraz wiadomo, że kolejni również mają mieć swoje występy w animacji. Dotąd wypuszczono 12 odcinków i naprawdę trudno jest doszukać się czegoś co mogłoby nam się nie spodobać. Może na początek - jak oceniacie serial?
Edytowane przez Zwinny dnia 2011-10-01, 15:43
Ale dałeś pytanie w ankiecie, nie wiem czy ktoś z wiernych fanów TT odpowie, że tak.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Może i trudne,ale fani TT uwielbiają wiemy już dlaczego.Teraz po kilku odcinkach chce przekonać się czy wyżej ocenią YJ. Chociaż żeby osądzić słusznie pewnie musiałaby wyjść polska wersja odcinków... Ale pomijając ankietę tu ogólnie rozmawiamy o tym jak nam się podoba Young Justice. A jak nie to zawsze można pytanie edytować Bestia :P
Warto by było odrobinę ożywić ten dział. Może na początek jaki odcinek Young Justice podoba Wam się najbardziej i dlaczego?
Edytowane przez Zwinny dnia 2011-03-12, 14:55
Szczerze, to polubiłam ten serial. Oczywiście dla mnie na pierwszym miejscu zawsze pozostaną Młodzi Tytani, ponieważ bardzo przywiązałam się do tej kreskówki.
Wracając do YJ - moją ulubioną bohaterką tego serialu jest Miss Martian, ze względu na charakter, podejście do świata, no i jej moce są wg mnie bardzo ciekawe. Odcinek "Bereft" prawie w całości był poświęcony tej postaci. Znajdowało się w nim dużo akcji i ogólnie podobał mi się najbardziej, ponieważ ukazane zostały zdolności Miss Martian.
Ja lubię Artemis XD. Może dlatego, że kojarzy mi się z Robinem. O,o. (Wiem, wyczerpująca wypowiedź.)
Artemis szczerze jest jedną z moich ulubionych (EDIT: a raczej była, dopóki nie zobaczyłem kolejnych odcinków z nią) postaci Young Justice. Przypadła mi do gustu bo lubię Speedy'ego , ale z drugiej strony jest babą więc to Robin będzie moją ulubioną postacią. Miss Martian kojarzy mi się z takim połączeniem Gwiazdki i Raven w jednym, Robin wiadomo jak to Robin, ma u mnie plusa z prostego względu że w serialu nie ma pajacowatego stroju, Kid Flash to dla mnie odrobinę odpowiedzialniejsza wersja Bestii. Murzyn z białymi włosami (Aqualad) kojarzy mi się z pedalskim Aqualadem z Titans East więc go nie lubię. Z koloru skóry przypomina mi Cyborga. Najmniej lubię Superboya, sam nie wiem dlaczego.
Edytowane przez Zwinny dnia 2011-06-02, 14:38
Ja właśnie też najbardziej lubię Artemis i Superboya też Gwiazdka :D

All hail Trigon
A o stylu rysunków co sadzicie? Ja ciesze się, że WB dali normalny i bardzo ładny zamiast "klockowatego" jak w ostatnich produkcjach Gwiazdka :D
Zafascynowała mnie postać Cheshire. Łatwo da się ją polubić Gwiazdka :D Mam nadzieję, że pojawi się częściej w serialu.

A tak swoją drogą... Znalazłem dość ciekawego arta.

http://th04.devia...39eeo2.jpg
jaki fajny *.* XD
Czy mi się wydaje, czy Robin ma tu jakąś za małą głowę? XD
Aqualad ma dziwne usta xD
Szczerze mówiąc gdybym nie wiedział, że Aqualad to facet na tym obrazku wziąłbym go za murzyńską dziewczynkę Bestia :P Jego twarz tak mi się z babami kojarzy.
I już znane są tytuły kolejnych odcinków oraz ich daty emisji. (Po więcej odsyłam do tego newsa: http://titansgo.p...admore=152 )

Co o nich myślicie po początkowych opisach? Ja póki co czekam na pierwsze trailery, ale odcinki z pewnością będą ciekawe.
Edytowane przez Zwinny dnia 2011-09-03, 21:10
Dla mnie póki co najważniejsze jest to, żeby się trzymali terminów. Dobrze by było, żeby ten serial wreszcie się rozkręcił.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Teraz raczej nie ma żadnych powodów do obaw. Producenci już zapewnili, że startuje normalna, cotygodniowa emisja (choć póki co potwierdzonych informacji nadal nie ma...) i nieco będą się musieli pośpieszyć skoro chcą żeby w marcu została wypuszczona seria druga (teraz rozszerzona z 10 odcinków do 20!).
Już jutro odbędzie się pierwsza premiera telewizyjna "Targets", który jednak do internetu trafił kilka miesięcy wcześniej. Za kilka dni powinniśmy ujrzeć nowe trailery odnośnie odcinka "Terrors".
Już jutro premierę będzie miał nowy odcinek Young Justice o tytule "Terrors". Co dziwne do dziś nie dostaliśmy żadnych zdjęć ani klipów z epizodu. Dla zainteresowanych, choć w nie najlepszej jakości udało mi się coś znaleźć: http://www.youtub...J3Y_cQ4vrw

Edit: The World's Finest udostępnił nowe materiały dla odcinka. Więcej w tym newsie: http://titansgo.p...admore=163
Edytowane przez Zwinny dnia 2011-09-23, 15:26
Kto będzie z nami oglądał premierę, może wbić na gg. Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: