Zobacz temat
 
Ulubione jedzenie
Powiem wam, że robiłem ostatnio super łososia.
Marynujemy go w sosie sojowym i teryiaki. Potem osypujemy czarnym i białym sezamem. Pieczemy w pierkaniku i do tego makaron gryczany -> baaaja!
Maglabym godzinami wymieniac co lubie ale ulubione jest jedno
PIZZA
Edytowane przez terra dnia 2015-03-17, 08:23
Jeżeli pizza, to koniecznie z mozarellą, oliwkami i pomidorami.
A tak, to praktycznie wszystko z ryżem. Łosoś z ryżem, krewetki z warzywami i ryżem lub ryż z kurczakiem (często z jakimś sosem chińskim), ryż z sosem bananowym (polecam, jest super), ryż chociażby sam.
Jeśli zupa, to brokułowa-krem, pomidorowa, zalewajka lub barszcz czerwony.
A do szkoły lubię bułki z polędwicą z warzywami. Ostatnio mam manię na musztardę, więc dodaję do takiej bułki sarepską lub francuską. Boskość Gwiazdka :D
Jeszcze uwielbiaaaam oliwki.
Niewiem czemu nikt z mojej klasy oprócz Marti i mnie ich nie lubi.
Moja klasa jest okropna Cyborg :(
Twoja klasa jest okropna? Że w smaku? Bestia :P
(dobra, dość tych kiepskich żartów xD)

Bez dwóch zdań. Oliwki rządzą! Świetnie się komponują też z kanapkami z twarożkiem lub serkiem wiejskim.
Dobra, będę nerdem i zapytam: lubi ktoś może ogórkową, albo same kiszone ogórki? Risotto? Lody miętowe z kawałkami czekolady? Bo z tego, co na razie wiem, to jestem samotna, jeśli chodzi o gust kulinarny ;_;

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja bym tam do wszystkiego dowaliła musztardy. Najlepiej francuskiej lub saperskiej (tak, to jest musztarda saperów, a nie sarepska! XD)

Lubię ogórkową, ale to nie moja ulubiona. Risotto chyba kiedyś jadłam, w każdym razie, tak jak napisałam wyżej lubię ryż z warzywami, kurczakiem, łososiem lub krewetkami i jakimś sosem chińskim (głównie sojowym).

Miętowe lody z kawałkami czekolady? Owszem, są dobre, ale znowu nie moje ulubione XD Wolę zwyczajne czekoladowe lub pistacjowe. Jeśli chodzi o gałki. Tak, to jakieś z orzechami, karmelem. Takie tam. Wodne jem rzadko, jakoś tak obyłabym się bez nich.

Co tam jeszcze... Lubię smażyć omlety. Wychodzą idealnie okrągłe i jak dla mnie dobre. Nie wiem, czy ktoś inny prócz mnie mógłby to zjeść, ale ja mam serio dziwne smaki. Gdyby to było zdrowe, mogłabym pić nawet surowe jajka Bestia :P
Czy teraz ktoś mi wytknie, że nie jestem kosmitą? Bestia :P
Ojej, temat dla mnie :D Uwielbiam jeść, właściwie wszystko. Im słodsze tym oczywiście lepsze, natomiast pomidora się nie tknę - jakiś taki jest wodnisty i miękki i ciapciowaty, że mnie obrzydza :P Przeglądając komentarze to jestem dość oryginalna - im więcej mięsa tym lepiej. Schabowe, mielone, kaszanka, parówki, kiełbaski(szczególnie te z grilla <3), prawie wszystko z kurczaka, kabanosy, ryby. No i zupy - żurek, pomidorowa, ogórkowa, barszcz czerwony. Kopytka, pierogi, domowy chleb, ogórki (każde prócz tych z mizerii), truskawki i maliny z ogródka, jabłka, czereśnie, gruszki prosto z sadu. I wszystko co w składzie ma czekoladę :P Przeczyć nie będę, domowe jedzenie smakuje mi najbardziej - pizza i spaghetti są dobre, krewetki ok, ale nic nie przebije zapachu obwarzanków robionych przez babcie czy smaku agrestu nagrzanego w słońcu <3 :D
sweet dreams are made of this
Czekolada, kaszanka, ogórki, maliny, agrest, żurek *.* hell yes!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
polubiłam ostatnio kaszankę pamiętam że kiedyś nie mogłam jej wziąść do ust a teraz Gwiazdka :D pycha
Przejdź do forum: