Zobacz temat
 
Wasza ulubiona Tytanka =)
Zdecydowanie. Wolę Terre jako "grzeszną" osobą niż taką "grzeczną".
Piątą, piątą. Czytając twoje posty mi się pomieszało =.="
Ja też ją wolę "grzeszną". Gdyby dołączyła do składu na stałe, to byłaby masakra. Niech jest jaka jest.Bestia :P
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Tak jest o wiele lepiej.
A czy ja wiem... Dobre wykonanie postaci może być naprawdę ciekawe, ale w przeciwnym razie raczej nie wyjdzie z tego nic wielkiego. Przykładem może być 6 odcinek Young Justice "Infiltrator", gdzie o wiele bardziej cieszyłem się z wykonania postaci Cheshire niż Artemis. Podobnie jest z Terrą.
Nie mogę sobie wyobrazić Terry,po tej dobrej stronie. Może początkami było dobrze,ale zmieniłam co do niej zdanie. Wolę aby była "grzeszna" niż "grzeczna". Zdecydowanie.
Dobra, temat jest "Wasza ulubiona Tytanka =)" a piszemy o Terze xD
Przecież ona była nią tylko przez chwilę ;d
Jak Tytan to Tytan Bestia :P Ale faktycznie, temat nie najbardziej pasuje.
Co racja,to racja.
Koffam Rav i to dzięki niej zaczęłam oglądać Tytanów. Ja tak kocham tę jej mroczną postać...

Jakby można było ten temat rozwinąć w trochę inną stronę, to napisałabym, że moja ulubiona Tytanka to Aris lub Roe xF

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nie uwierzycie, ale już od bardzo dawna interesuje się Gwiazdką. Niestety, po długim namyśle stwierdziłam, że zainteresowanie Rav było takie wymuszone. W realu tak naprawdę, chciałam się wyróżniać i dlatego, wzięłam Gwiazdkę. Mimo wszystko, Raven też bardzo lubię i nie zmieniam podejścia co do tej postaci, bo jest bardzo ciekawa.
Można się było tego domyślić poprzez twojego świetnego bloga Gwiazdka :D. Witaj w klubie, Rach Gwiazdka :D
Dzięki;* Nie wiem czemu, niegdyś uważałam ją za "rudowłosą małpę" a teraz odkryłam jej prawdziwe wnętrze. Szczerze, to chyba moja ulubiona postać.
No widzisz Gwiazdka :D. Ja jak pierwszy raz zobaczyłam TT, to już wiedziałam, jakie jest moje przeznaczenie - wielbić Gwiazdkę xD.

Może inni jej nie lubią dlatego, że nie jej rozumieją i odpycha ich jej kosmiczne pochodzenie, czy obyczaje. Ja zaś właśnie za to pochodzenie ją lubię, jak i za wygląd, moce, ale najbardziej za osobowość. Nadopiekuńczość nie jest zła - to znak, że komuś zależy na kimś, na jego dobru. To cenię w Star najbardziej.
Pewnie tak, ale to mi się w niej najbardziej podoba. Ona jest oryginalna przez swoje pochodzenie. I według mnie, ona jest super!
Ja mam fioła na punkcie kosmicznego pochodzenia. Kosmos... planety, gwiazdy, księżyce... więc nie dziwicie się, czemu wybrałam Gwiazdkę. Bestia :P
Raven też nie jest z Ziemi Bestia :P

Mnie irytuje jej nadopiekuńczość. Wszystko inne jest ok, ja też kocham kosmos ( żadna moja bohaterka nie pochodzi z Ziemi Bestia ;)), ale ta wielka, naiwnie dziecięca chęć niesienia pomocy mnie od niej odpycha.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Każdy ma swoje zdanie. : > Jednak Star jest przeciwnością Raven, nie chcielibyśmy przecież drugiej takiej samej postaci Bestia :P
Wtedy byłby dopiero odlot xD Ale mogliby zrobić coś takiego na kształt Ar... xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
W prawdzie, na początku miałam dość tego, że "Gwiazdunia" jest tak opiekuńcza, tak bardzo martwi się o Robinka a teraz po prostu uważam, że jeśli kogoś się kocha to po prostu trzeba o niego zadbać i tyle.
Przejdź do forum: