Zobacz temat
 
Wasza ulubiona Tytanka =)
Moją ulubioną postacią jest Reven, podoba mi się jej charakter i jej historia, Reven jest osobą mroczną i tajemniczą, Raven :-[ jednak ma dobre serce Raven :-/ Na drugim miejscu jest u mnie Terra, lubię ją o wiele bardziej niż gwiazdkę, i mam cichą nadzieję, że kiedyś ona i Bestia będą razem. Bestia ;)
Nigdy nie lubiłam Terry... Jak coś to ja mam nadzieję że Bestia będzie z Raven Raven :-/Bestia :P
https://www.wattpad.com/user/Avatar_11
Nie mam nic to Terry, ale jednak w moim rankingu znajduje się znacznie niżej niż Raven i niewiele niżej niż Gwiazdka. Moim zdaniem ta postać została odrobinę zaniedbana. I podobnie jak Luna uważam, że Terra powinna być z Bestią.
Moją ulubioną tytanką jest Raven. Uwielbiam w niej jej mrok, prawie całkowity brak emocji, jej zdolności magiczne, uwielbienie do literatury, to, że jest taka skryta oraz jej powiązania z satanizmem Raven :-/. Chciałabym zobaczyć kiedyś jej w pełni demoniczną stronę Raven :-[ (chociaż to niemożliwe z powodu zakończenia produkcji odcinków serialu ,,Młodzi Tytani''Bestia ;). Uważam również, że ciekawie by było gdyby Raven i Robin byli razem lub gdyby Raven była w związku z Rorkiem-Malchiorem (czarodziejem z odc. pt. ,,Zły Urok"Bestia ;). Podsumowywując jestem i zawsze będę jej ogromną fanką.
Przejdź do forum: