Zobacz temat
 
Wasza ulubiona Tytanka =)
No ale bez przesady. Tata mnie kocha, a nie sterczy mi ciągle nad głową Robin :)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
heh XD Dobree XD
Ja mam więcej wspólnego z Raven niż ze Star XD Lubie też Star, ale wole zdecydowanie Raven. Ta naiwnosc mnie wkurza, chyba najbardziej to, ze gdyby Star miała sie odnaleźć w życiu prawdziwym to zniszczyliby ją. Tzn. wiem, że jest kosmitką, ale bardziej mi chodzi o to, że łatwo ją zranić i za bardzo sie przed każdym otwiera. Dorze, że trafila na takiego Robcia, który jest w nia wpatrzony jak w obrazek XDD
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Tia, Roberto jak lusterko xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Starfire to ciepła postać i zamierzeniem twórców było właśnie aby wykreować ją taką jaka jest.

Zgodzę się z większością z Was i nie ukrywam, że najbardziej odrzuca mnie w niej jej naiwność - w niektórych momentach jest jej po prostu za dużo.

Chociaż nie należy zapominać też o kategorii wiekowej Młodych Tytanów. (Kolejny raz się powtórzę, ale...) kreskówka jest, a raczej była kierowana do młodszych widzów. Wśród takich znalazła się pewnie całkiem spora część dziewczynek, które uwielbiają takie "słodkie" zachowanie, więc im to raczej nie przeszkadza.
Im nie. Mi tak xD. Szkoda, że nie wydłużą serii z Tytanami i nie przerobią ich na wersję dla młodzieży *_*

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Piękne marzenia. No cóż, najważniejsze, że w ogóle kreskówka powstała. To się liczy najbardziej. Dobra, jak w innych postach i tu znów zaczynamy offtopować. Powracamy do tematu. Bestia ;)
A jaki on byył...? xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Wasza ulubiona tytanka=)
Więc jeszcze raz powiem, moja ulubiona postać - Gwiazdka - i tak zostaje kropka XD
Ja lubię wszystkie Tytanki a masz ci los prowadzę blog o tylko jednej Gwiazdceee ale i tak dobrze . Bestia ;) Booya!
Mam na Imie Klaudiusz ...mam ....15 lat...i jestem ...homoseksualistą... nazwisko i e-mile są inne .
A ja mam... chwilka, muszę policzyć: 2 razy k, roe, sisters, legend i tajemnice... Razem 5 ^.^

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Raven oczywiście

tu macie odnośnik dla którego tak bardzo lubię tą tytankę:
http://www.youtub...plpp_video
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Też kocham ten fragment i cały odcinek "Nigdy więcej". Raven też kocham Gwiazdka :D
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Fajne ;* Także lubię ten odcinek XD
Raven! XD Tajemnicza postać z mroczną przeszłością. Podobają mi się jej moce i peleryna! xD
Ale Terrę też nawet polubiłam. Tak...Jak zdradzić tytanów to na całość. XD Chociaż mi bardziej pasowałoby, żeby Terra była siostrą BB, a nie miłością...No, ale nie ode mnie to zależy. ;p

All hail Trigon
Sorry, ale BB i Terra jako rodzeństwo raczej mi nie pasują. Ja prędzej obstawiłbym za kuzynostwo.
Ja uwielbiam Raven i Jinx xDD
To witamy w klubie Bestia ;) Nic dodać, nic ująć - zawsze kochałam Raven, ale ostatnio szaleję za Jinx Gwiazdka :D
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Też lubię Jinx i Rav xD Do Gwiazdki miałam staaaszny sentyment bo przypomina mi Kass O.o (kto czyta mojego bloga, poznał ją niedawno xD)
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
Wracając do tematu Terra/BB, to moim zdaniem pasują jako para. Ale jako para-przyjaciele, czyli nie taka znowu poważna miłość...Wiecie, o co mi chodzi (chyba) Bestia :P Naprawdę, kiedy oglądałam Bestię i Terrę w wesołym miasteczku albo potem moment, kiedy Terra żegna się z Bestią w odcinku Aftershock 2, miałam łzy w oczach. Things Change też mnie wzruszyło, żal mi było BB Cyborg :(
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Przejdź do forum: