Zobacz temat
Jaka jest Twoja ulubiona Tytanka?
Gwiazdka Gwiazdka 18%[19 głosów]
Raven Raven 74%[77 głosów]
Terra Terra 8%[8 głosów]
Głosów ogółem : 104
 
Wasza ulubiona Tytanka =)
Czyli ogółem: dyskusje o tytanowych przedstawicielkach płci pięknej Luzak

Proszę, żebyście rozwijali swoje wypowiedzi, czyli nie piszcie jedynie, że waszą ulubioną tytanką jest XX, tylko to uzasadnijcie. Robin :)
Temat z panami pojawi się wkrótce, jak tylko dopasuję do Robina jakieś sensowne argumenty Bestia :P

To zaczynam:
Ekhm... Moja ulubiona Tytanka to Raven. Dlaczego? Nie jest tak cukierkowa jak Gwiazdka. I jest bardziej naturalna. No bo spójrzcie na Tamarankę: raz uśmiecha się słodziutko i obściskuje przyjaciół, a kiedy indziej z zimną krwią pierze bandziorów. To jaka w końcu jest: wrażliwa i delikatna czy wojownicza i bezwzględna?
A Rae to Rae. Wieczna depresja, samotniczy tryb życia, zamiłowanie do czytelnictwa (jeszcze jedna rzecz, za jaką ją lubię XD), ponuractwo, mHrok, zUo... Poza tym ma genialne tiki nerwowe (zobaczcie początek odcinka "Ile trwa wieczność" Gwiazdka :D). W dodatku ten wątek z przepowiednią i paskudnym tatusiem... Mmm...
Chociaż uważam, że w komiksie strój ma lepszy (ta suknia dodaje jej powagi), to serialowemu wdzianku też nie mogę nic zarzucić. A co do jej mocy... Też tak chcę!! Gwiazdka :D
Jakie poprawki bym jej wstawiła? Hmm...
W stroju długa czarna spódnica. Charakterowi nie mam nic do zarzucenia. Co do sposobu posługiwania się mocą...
Hm. Chętnie zobaczyłabym Raven w roli prawdziwej czarownicy. Mogłaby używać nie tylko swojej słynnej mantry, ale rzucać inne, potężniejsze zaklęcia, władać pogodą i żywiołami, hipnotyzować... Taki prawdziwy Mag. Z dużego "M". Robin :) "Moją" Raven wyobrażam sobie często także z różdżką. Nie taką pałeczką z gwiazdką na końcu, ale prawdziwym magicznym kijem, rodem z jakiegoś RPG. Może w stylu tego:
i46.tinypic.com/117cpwm.jpg

Co do związku Robina z Raven: on poważny i odpowiedzialny do bólu, ona poważna i ponura. Współczuję ich dzieciom...

Pozdrawiam Robin :)
Edytowane przez Moonlady dnia 2010-02-16, 21:31
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Też jestem za Raven, choć trudno powiedzieć czemu. Po prostu ma w sobie jakiś urok i jest dość oryginalną postacią. Jeśli Robin to tylko z Gwiazdką, zresztą co tu dużo mówić oni mają razem dziecko przecież. Co do Raven to nawet twórcy postaci nie potrafili dla niej nikogo dobrego znaleźć...
Nom Luzak Raven jest chyba moją ulubioną postacią po Zwinnym i Bestii Gwiazdka :D tylko nie wyobrażam jej sobie jako tytanki - czarownicy .
Co do związku Raven i Robina zdecydowanie wolę Gwiazdkę ( w kreskówkowej wersji).Po za tym jak powiedział Silent to nawet twórcy postaci nie potrafili nikogo dla niej znaleść na stałe.
Jednak w odcinku "Zły urok" Malchior nawet do niej pasował i było widać że dziewczyna ma do niego słabość.
oO o nie no błagam tylko nie Malchior x.x , przecież to jakiś za przeproszeniem pedałek jest XD
Ale pasował do niej przynajmniej na początku Bestia :P
Ale potem ją wykorzystał i oszukał Cyborg :( Paskuda jedna
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
RAVEN XDD
Zdecydowanie Raven. ma taki urok w sobie. Jest opanowana i pewna siebie.
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
zdecydowanie Raven Gwiazdka :D
No z tą pewnością siebie, to u niej różnie bywa. Raczej powiedział bym zrównoważona.
Przepraszam bardzo co wy do Malchiora macie? XD
"pedałek" bo "pedałek" ale no, XDD
nie jest najgorzej xD Gwiazdka :DBestia :P
Pewna siebie to ona jest, ale czasami raczej "Wychodzi z siebie" najczęściej jak coś bestia nabroi xD
no i czasem jest nieśmiała. i ma takie fajne poczucie humoru
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
W ogóle Raven jest fajna pod każdym względem xD
Pewna siebie to ona jest...

Nie zawsze, np. szczególnie jak sobie przypomina o klątwie Trigona, choć faktycznie w kreskówce nie widać, żeby była niepewna. Zresztą nie wszystko jest widoczne na pierwszy rzut oka.
Moim zdaniem Pewna siebie jest .. Gwiazdka :D mało jest odcinków, żeby Raven nie była pewna siebie... hm.. tutaj racja bo jeśli przypomni sobie o Trygonie lub ma wizje związaną z nim to nie jest już taka pewna...
Rae jest super ;D
ja tez ja lubię najbardziej ( a to dziwne bo pisze jako Gwiazdka )
ale podoba mi się jej charakter i w ogóle Bestia ;)
Edytowane przez Silent dnia 2010-03-16, 22:51
A ja jestem za Gwiazdką ;] Lubię tę postać pomimo, a nawet za zmienność nastroju w różnych sytuacjach. Według mnie Raven jest trochę zbyt 'sztywna'. Jest postacią tragiczną (tzn. ciąży nad nią fatum). Rozumiem ideologię tej postaci, ale niewiele mi się w niej podoba. Za to Gwiazdka jest 'żywa'. W momencie niebezpieczeństwa potrafi walczyć i być bezwzględna wobec wrogów, a kiedy wszystko jest dobrze jest zrelaksowana. Sądzę, że to naturalne odruchy nawet jak na kosmitkę ;] Gwiazdka cieszy się każdą rzeczą nawet najdrobniejszą, kiedy jest możliwe dba o dobre samopoczucie innych, chociaż ma i swoje kompleksy. A Raven jest zimna niemalże jak marmurowy posąg. Mroczna przeszłość, fatum, poważna, samotnicza natura... Moja ostateczna decyzja to Gwiazdka Bestia ;)
Ja lubie Raven dlatego ,że sie prawie niczym nie różni ode mnie. ;] ^ ^
Jasne Bestia :P Czyli ty na pewno też masz mroczną przeszłość,musisz panować nad mocami , boisz się klątwy Trigona...
I w ogóle to by tu za dużo było przykładów Bestia :P
Przejdź do forum: