Zobacz temat
 
Styl pisania - co poprawić?
Tak wiem (że nie o artykułach), ale mimo wszystko dobrze by było wiedzieć co się dzieje w świecie komiksów. Robin :)
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Dobra wiadomość :) Kilka minut poszperałem w necie i natrafiłem na pierwszy numer odświeżonej serii Teen Titans do pobrania :D Plik możecie zassać stąd (14 MB), a do jego odczytania polecam program CDisplay. Jak znajdę tego trochę więcej dodam newsa, a jeśli pojawi się wystarczająco dużo zainteresowanych myślę, że można stworzyć nowy dział do tej serii.
Zwinny napisał(a):


Chciałbym wiedzieć co sądzicie o umieszczaniu w newsach informacji z wychodzących komiksów? Po restarcie DC tytani mają swoje stałe występki w kilku seriach, a oprócz tego wychodzi również komiks Young Justice będącvy uzupełnieniem do serialu. W newsach pojawiałyby się przykładowe strony, krótkie opisy komiksu i jeśli to będzie mozliwe - strony z których można pobrać angielskie wersje zeszytów. Jesteście czymś takim zainteresowani?



Jak najbardziej. Jest to świetny pomysł, bardzo chętnie bym widziała coś takiego na serwisie. Chyba więcej dodawać nie trzeba Robin :)
A więc biorę się do pisania Robin :)

Połączony z 07.02.2012 18:20:19:
Dodałem nową ankietę i proszę o głosowanie. Głównie w celu podjęcia decyzji na jaki temat pisać (artykuły, newsy) oraz czy umieszczać amerykańskie (cyfrowe) serie komiksowe z Tytanami w dziale download.

Połączony z 21.03.2012 09:35:19:

POST EDYTOWANY

Witam.Kolejny raz potrzebuję Waszej opinii i fajnie będzie jeśli udzieli się 8-9 osób. Już wyjaśniam o co chodzi. Mam na myśli nowy artykuł, który będę przygotowywał w związku z trzydniowym poślizgiem Komiksu Tygodnia. Również i tym razem poddaję się głosowi ludu, a oto kategorie wśród których możecie wybierać:

- streszczenia komiksów (głosujcie jaką dokładnie serię chcielibyście zobaczyć zazwyczaj dodawałem numery Teen Titans v3, a komuś mogło się to już znudzić. Uwzględniam każdą serię z Tytanami)
- opisy odcinków (w tym przypadku jedziemy po kolej, a więc jeśli wygra ta kategoria, opisany zostanie odcinek 19 Randka z przeznaczeniem)
- lokalizacje (różne miejsca z komiksowego i serialowego świata TT i nie tylko)
- Young Justice (wywiady, opisy drużyn, miejsc, postaci i inne. Rezygnuję z opisów odcinków ponieważ za niecałe 2 miesiące serial będzie dostępny w PL, więc sensu ich pisania jakby większego by nie było)

I to tyle. Zbyt obszernie póki co nie jest, ale niestety mam czasu na dłuższe artykuły. Głosowanie chciałbym ukończyć jak najszybciej, najlepiej tak żeby już dziś zabrać się do pracy. Dziękuję.
Edytowane przez Zwinny dnia 2012-03-21, 09:39
Najbardziej jestem za dodawaniem artykułów o streszczeniach komiksów. Spodobało mi się to,a z racji tego, że jeszcze nigdy nie miałam żadnego komiksu Teen Titans w łapkach, to czekam na te streszczenia z niecierpliwością Robin :) Bardzo chce ( chociaż pokrótce) wiedzieć co się stanie dalej.
Myślę Zwinny, że powinieneś dalej dodawać Teen Titans v3 Bestia :P
A ja jestem za lokalizacjami! Pzynajmniej coś innego. Bestia ;) Napisałabym to wcześniej, ale miałam problem z logowaniem :/
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Więc póki co komiksy vs lokalizacje = 1:1

Proszę o więcej opinii, a za powyższe dziękuję Robin :)
Komiksy Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Komiksy. Zdecydowanie. Bo mnie zżera ciekawość co dalej. Bestia ;)
(ta seria co jest teraz).
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
A więc komiksy Gwiazdka :] Żeby jednak zadowolić wszystkie strony, za tydzień artykuł o lokalizacjach Bestia ;)
Hmm... a wiec przegralam. Ale skoro nie mozna kogos pokonac, lepiej sie do niego przylaczyc Bestia ;) Czekam na oba Bestia :P
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Robin :) Bez obaw, nowy artykuł o lokalizacjach mam już gotowy w 100% i zostanie dodany w przyszłym tygodniu.
Ok, to czekam Bestia ;)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
BTW tytuł tematu lekko już nie trafny. Może warto się zastanowić nad zmianą, lub przeniesieniem części tematu do osobnego.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Fakt... Ale tak szczerze: Kto z was miałby odwagę wytknąć komuś w tym temacie, że pisze źle? Tak, żeby nie wyjść na egoistę? Ja na pewno nie, mimo tylu entuzjastycznych komentarzy, jakie dostaję. Nie uważam siebie za taki ideał, żeby krytykować innych (= wywyższać się nad innych). Ale pytam się: Czy w moim stylu pisania jest coś, co was denerwuje/razi/wzbudza inne negatywne emocje? Po prostu chcę wiedzieć... :s
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
@Silent faktycznie - już kiedyś zastanawiałem się nad zmianą nazwy. Zaraz edytuję jak coś.
Ja bym wytknął i zawsze to robię, choć staram się nie być nie miły. Najczęściej jednak nie styl pisania nie stanowi tak dużego problemu, jak za małe rozmiary czcionek, kiepski kontrast i braki akapitów, oraz złe wyrównanie. Takie rzeczy niestety na niektórych blogach zmniejszają czytelność, a tym samym odstraszają czytelnika.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
A rzeczywiście, o tym zapomniałam. W tej kwestii zgadzam się w stu procentach. Ostatnio zresztą taki problem miała Ravenei16 - Wystarczyło dodać komentarz, że czcionka jest mało czytelna i już można nacieszyć się nową notką, jasną i przejrzystą Robin :)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
O siema dopiero teraz zobaczyłam heh o mnie piszesz xDDD nie no nic do tego nie mam i bardzo się cieszę że podobała się notka i miałam problem z wejściem na twojego nowego blooga ale to tylko z linka w komentarzu właśnie weszłam i czytam Bestia :P
W stylu twojego pisania według mnie nie ma nic co by mi nie pasowało piszesz wspaniałe notki i zawsze chętnie je czytam chociaż nie zawsze zostawiam po sobie komentarz Gwiazdka :D a co do wytykania innym błędów to staram się powiedzieć jak już to najdelikatniej żeby dotarło do tej osoby co robi źle ale jednocześnie tak żeby nie urazić i nie wyjść na skończonego idiotę XD sama z resztą dostawałam takie komentarze ale starałam się poprawiać to co było źle i sami widzicie że idzie mi już o wiele wiele lepiej więc pozdrawiam wszystkich i zapraszam na bloga tych którzy jeszcze nie byli POZDRO trzymcie się i bye xd :* Gwiazdka ^^'
:*
Dla większego porządku odtąd rozmowy na temat artykułów prowadzimy w tym temacie: http://titansgo.p...ead_id=255, a ten zostawiam żeby wyrażać się co do stylu pisania blogowiczów.
Przejdź do forum: