Zobacz temat
 
Moje bazgroły
Miło mi, ach, jakże miło ;]
Silent, kojarzysz Storm Hawks? Jest tam taki jeden. Aciek, Acisław, Ciemniak, czyli w oryginale Ciemny As. Bestia ;) Ja z cieniami to tak się bawię XD
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
A to już wiem czemu nie kojarzyłem postaci, jestem przeciwnikiem animacji 3d. Tradycyjna animacja jest o wiele większą sztuką niż generowanie klatek na kompie. A Storm Hawks w ogóle mnie nie zaciekawiło jakoś.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Cóż, mi do gustu przypadł jedynie Aciek, który jest postacią najbardziej rozbudowaną. Podobał mi się też w niej humor. I w sumie nie mam za złe tego, że użyli komputerów, bo niektóre sekwencje walk, pościgów czy przelotów wymagałyby naprawdę bardzo dużej pracy animatorów.

EDIT: Specjalnie dla Lav, oto... Lav Bestia :P img708.imageshack.us/img708/1693/lavenderkopia.jpg
Na razie szkic, ale niedługo dojdą kolory.
Pełny rozmiar: http://img708.ima...rkopia.jpg
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Ale fajnie Gwiazdka :D Dopiero teraz zauważyłem, że taki temat jest Bestia :P Poczytałem sobie całość od początku i muszę przyznać, że świetnie rysujesz Gwiazdka :D

PS. Wiem, że to długa wypowiedź Bestia :P
Wiesz, mi wystarcza Bestia :P I dziękuję Robin :)

EDIT: Będę się chwalić XD
fc05.deviantart.net/fs70/f/2011/121/2/c/lavender_by_vakme-d3fbds0.jpg

Pełny rozmiar: http://fc05.devia...3fbds0.jpg
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Świetnie Gwiazdka :D
Z przerwami 10 godzin całość XD Ale ze skrzydeł jestem dumna Gwiazdka :]
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
No świetnie wyszły Gwiazdka :D

Wiem, kolejna długa wypowiedź Bestia :P
No zgadzam się skrzydła wyszły genialnie Gwiazdka :D Tylko nie wiem czy to są faktycznie takie jakie ona opisywała.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Skrzydłą zdecydowanie najładniejsze ;D
Najpierw miał być bazgroł na kartce papieru... Potem szkic w AP, w końcu lineart... I doszło do tego, że skończyłam Waszą ulubioną Tytankę w jeden dzień.

Przed Wami moja wersja Raven:
img155.imageshack.us/img155/2310/darkraventokopia.jpg

[url]http://img155.imageshack.us/img155
/2310/darkraventokopia.jpg[/url]- pełny rozmiar.
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Fajna... Taka demoniczna.
Oczka Trigona.
Bójcie się!!!
BUHAHAHAHAH!!!

( odwala mi < zaciesz>Bestia ;)
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
boskie! Gwiazdka :D
Oczka Trigona, bo to miała być anty-Raven z równoległego wymiaru XD
Boimy się! XD
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Super, całkiem niezłe dzieło Gwiazdka :D Fajnie wyszło też tło, nadaje ciekawy klimat Robin :) Jedynie nogi wyszły trochę za grube, choć może mi się zdaje Bestia :P
O ja cię... Boskie *.*

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
świetne ^.^ Tylko tutaj Raven wygląda za chudo. Jak anorektyczka O.o Ale biję brawo Robin :)
super! aa, strzeżcie się grzesznicy!
MVAHAHAHA!
<odwala mi>
Przejdź do forum: