Zobacz temat
 
[KONKURS!][DEMO] Nightwatch RPG
W tym wątku prosimy o dzielenie się uwagami, komentarzami, sugestiami i zażaleniami dotyczącymi nowego demo gry Nightwatch RPG.

Gra została przygotowana dla Was przez Gwiazdeczkę, For i Silenta. W demo możecie zagrać w pierwszy rozdział gry. Gra będzie dalej rozwijana i poznacie w niej kolejne przygody drużyny superbohaterów Nightwatch.

A tymczasem mamy też dla Was z okazji premiery konkurs.

Grę znajdziecie tutaj: https://codearth....twatch-rpg

Zasady konkursu:
1. Każdy kto pobierze grę może wziąć udział w konkursie, ale każdy uczestnik może dostać najwyżej jedną nagrodę. Tylko osoby biorące udział w tworzeniu gry, nie mogą wziąć udziału w konkursie.
2. Jeśli uczestnik spełnił warunki więcej niż jednej nagrody, otrzyma nagrodę o większej wartości.
3. Multikonta będą dyskwalifikowane z udziału w konkursie.
4. Aby wziąć udział w konkursie trzeba zrobić zrzut ekranu ukazujący ekran statusu (w trakcie rozrywki wciśnij ESC i wyświetl Menu).
5. Zrzut ekranu należy dodać w poście w bieżącym temacie forum.
6. Pierwsze 10 osób otrzyma podkładkę do myszy z postaciami Nightwatch (art by Gwiazdeczka).
7. Trzy osoby z najwyższym wynikiem (ilość pieniędzy + 100*wysokość poziomu doświadczenia postaci) otrzyma podkładkę oraz kubek z wybraną postacią z Nightwatch (arts by Gwiazdeczka).
8. W przypadku podesłania przez jedną osobę wielu zrzutów, pod uwagę będzie brany ten z większym wynikiem.
9. Konkurs rozpoczyna się z dniem 19.11.2021 i potrwa do 19.12.2021 włącznie.
10. Po zakończeniu konkursu odezwiemy się w celu ustalenia sposobu dostarczenia (preferowane paczkomaty) poprzez prywatne wiadomości w serwisie.

Życzymy miłej zabawy i koniecznie podzielcie się z nami swoimi wrażeniami z gry!
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Stare dobre creditsy:
Silent - grafika, sprite'y, mapy, kodowanie
Gwiazdeczka - grafika, sprite'y, wszystko co tylko się da od strony graficznej Robin :)
For - mapki, catering, wsparcie moralne, czasem nawet napisała jakiegoś questa
*spoiler*

Dzięki dla wszystkich, którzy wzięli udział w projekcie Gwiazdka :D!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
a więc po jakiejś ponad godzince naparzania w gierkę przeszłam demo! Gwiazdka :D

zauważyłam tylko dwa błędy, o których już wspomniałam na discordzie, a poza tym wszystko wręcz śmiiiiiiigaaa!
titansgo.pl/upload/img/61977668e7255.png titansgo.pl/upload/img/6197766ed06b1.png
tutaj się chwalę moimi cudownymi osiągnięciami (w tym kupieniu chyba bezsensu uzbrojenia! Gwiazdka ;-[ chociaż kto wie, pewnie przy niektórych walkach uratowały mi tyłek Bestia :P )
oczywiście zakończenie zostawiło nieprzyjemną nutkę oczekiwania na ciąg dalszy (nieprzyjemną ofc bo to potrwa, i know Bestia :P )
ach, i oczywiscie grę zapisałam w momencie, w którym prawie rozpoczyna się cutscenka, brawo ja, więc żeby sobie dalej pograć, poeksplorować, musiałabym zacząc ją 3 raz XDD

naprawdę fajnie mi się grało, bijąc te wszystkie stworki, ratując wieśniaków i denerwując się na lekarza, który zagradzał mi ciągle przejście Robin :)
dziękuję za tę chwilę radochy i wszystkiego Tytanicznego w dniu 14-stych urodzin serwisu! Robin :)Bestia ;)Raven :-/Cyborg 8-PGwiazdka :D
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
titansgo.pl/upload/img/6197e9969cd4e.png
titansgo.pl/upload/img/6197e9a0c864e.png

To i ja się podzielę swoimi osiągnięciami. Pomimo pewnych technicznych niedociągnięć grało mi się nad wyraz przyjemnie. Tylko czekać na pełną wersję
Po ponad godzinie przeszedłem Raven :-/ .Gra bardzo fajna,a tutaj poniżej moje wyniki.


titansgo.pl/upload/img/61a36dbfbb6c2.png
titansgo.pl/upload/img/61a36dba7ca96.png


Odnośnie gry znalazłem dwa błędy. Nie wiem może już były zgłaszane:
- podczas interakcji z kartami w sklepie z uzbrojeniem, karty zamieniają się na chwile w słoik a potem znowu w karty
- woda podczas walki miała dodawać 50 niebieskiej energii, a dodaje 100

Czekam na pełną wersje Gwiazdka :!
Dzięki za zgłoszenie błędów, na pewno zostaną poprawione w pełnej wersji Robin :). I cieszę się, że gra ci się podobała Shadow Happy

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Uff zdążyłem ograć demo w ostatni dzień konkursu Luzak
Ogólnie mega przyjemnie się grało, idealnie na spokojne niedzielne popołudnie Robin B-)

titansgo.pl/upload/img/61bf55b4f0a4e.png
titansgo.pl/upload/img/61bf55b20155a.png
Dzień, na który wszyscy czekali, właśnie nadszedł Gwiazdka :D. Mam przyjemność ogłosić wyniki konkursu, które przedstawiają się następująco:

Miejsce pierwsze
BeRaxHa z wynikiem 51 660 punktów

Miejsce drugie
Kibo - 47 625 punktów

Miejsce trzecie
Piti 20 - 46 290 punktów
oraz

Miejsce czwarte
TypowySlade z wynikiem 5690 punktów Robin :).


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz ogłaszamy małą zmianę planów Bestia ;). Ze względu na niewielką ilość uczestników postanowiliśmy, że każdy, kto wziął udział w konkursie otrzyma podkładkę oraz kubek z wybraną postacią z NW. Dziękujemy za udział, a zwycięzców prosimy o przesłanie w Silentowi wiadomości prywatnej identyfikator paczkomatu, numer telefonu oraz postać, z którą chcecie Wasz kubek. Jeśli z jakiegoś powodu nie możecie podać którejś z wymaganych informacji (np nie macie paczkomatu w pobliżu) napiszcie o tym Silentowi i uzgodnijcie, co i jak.
Dzięki jeszcze raz za wzięcie udziału i za wspólną zabawę Robin :).

Ps. Ze względu na obecnie panujące zamieszanie związane z przedświątecznym szałem zakupowym i notorycznymi opóźnieniami w dostawach nie jesteśmy w stanie podać konkretnej daty wysyłki paczek, dlatego prosimy, byście uzbroili się w cierpliwość. Postaramy się wysłać wasze nagrody tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
aaa super! Shadow Happy gratulacje wszystkim zwycięzcom i dziękujemy za zorganizowanie zabawy!! Gwiazdka :D ❤️
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Przejdź do forum: