Zobacz temat
 
Jakiej muzyki słuchaliby Tytani [INFOGRAFIKA]
Ostatnio miałem taką rozkminę na temat jakich to zespołów czy ogólnie wykonawców muzycznych mogliby słuchać Tytani. Efektem tych rozmyślań jest niniejsza grafika. Enjoy
i.ibb.co/58PssbF/Bez-tytu-u.png
Myślę, że to jest dobre porównanie Gwiazdka :D
Kanye West - Stronger do Cyborga pasuje jak ulał
Lubiłam takie jedno amv z Robinem do It's My Life - uważam, że ten utwór też do niego pasuje - nie wiem, czy by w tym gustował, ale pasuje xd
hej, ciekawe pomysł i spostrzeżenia Gwiazdka :D
kiedyś się nad tym zastanawialam, jak zobaczyłam odc "Ile trwa wieczność" i Robin słuchał głośno muzyki z Wieży. tak na zasadzie "hmm ciekawe jaki gust muzyczny miałby Robin?", ale nie sądziłam, że ktoś kiedyś dokona analizy.

jesli chodzi jeszcze o kreskowkowe nawiązania to w odc " Narzeczony " (prawdopodobnie) słyszeliśmy """muzyke""" tamarańską, którą Star określiła jako "piękna", a ja okreslilabym ją jako "szarpidruty" Bestia ;)
więc mamy tu pewne naprowadzenie co do jej kosmicznego gustu Gwiazdka :D

a, i w odc "Zagubiony odcinek" (??? ten specjalny odcinek o gościu grającym na gitarze, wiecie o który chodzi Gwiazdka :D), jeśli dobrze pamiętam Bestia puszczał na samym początku muzykę z jakiegoś radia/odtwarzacza, więc to też mówi nam coś o jego guście Gwiazdka :D
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Gdybym mógł dodać reakcję do posta @TypowySlade to byłoby to serduszko Shadow Cry
Kibo, ale Ty wiesz, że muzyka BB i Robina w tych odcinkach to ten sam utwór?
cooo, srsly? jakoś się chyba nie skupiłam, muszę to sprawdzić xD
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Zwinny napisał(a):

Gdybym mógł dodać reakcję do posta @TypowySlade to byłoby to serduszko Shadow Cry

Aww, jak miło. Dzięki @Zwinny
Przejdź do forum: