Zobacz temat
 
[Dzień Fanfików 2021] Jakim Tytanem jesteś?
Z okazji trwającego właśnie Dnia Fanfików wraz z Rachelą przygotowałyśmy dla Was specjalny quiz, w którym możecie dowiedzieć się, Którym Tytanem jesteś?. Quiz dostępny jest pod tym linkiem: https://titansgo....index.html i składa się z 20 pytań. Podzielcie się koniecznie swoimi wynikami! Gwiazdka :D
Podziękowania dla Silenta za pomoc z kodem i dla Ravenny za bycie królikiem doświadczalnym Gwiazdka :D.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Raven w 35%
Gwiazdka w 25%
Robin w 15%
Cyborg w 15%
Bestia w 10%

w sumie zaskoczenie, myślałam, że więcej we mnie Gwiazdki, a Raven to wcale Gwiazdka :D
super quiz! ❤
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Raven - 50%
Cyborg - 25%
Bestia - 15%
Robin - 10%

Ale paradoks - jestem Gwiazdką, a nie ma we mnie niczego z Gwiazdki xD
Starałam się odpowiadać jak najbardziej zgodnie z tym jak "wewnętrznie" myślę i czuję.
Ogółem test był bardzo przyjemny, a pytania ciekawe. Zdecydowanie jestem za większą ilością różnorakich testów w przyszłości - robicie kapitalną robotę Robin :)
Pisałem na shoutboxie, ale przepadło, więc podziele się wynikami tutaj:
Robin 30%
Raven 30%
Cyborg 15%
Bestia 15%
Gwiazdka 10%
Świetny quiz i ciekawe pytania - takie na które aż miało się ochotę odpowiedzieć w przeciwieństwie do wielu quizów internetowych które wypełniamy na siłę Gwiazdka :D

Wyniki... cóż - jestem mieszanką wszystkich Tytanów.
Cyborg 25%
Bestia 20%
Robin 20%
Gwiazdka 20%
Raven 15%

Booya!
Świetny quiz i ciekawe pytania - takie na które aż miało się ochotę odpowiedzieć w przeciwieństwie do wielu quizów internetowych które wypełniamy na siłę Gwiazdka :D

Zgadzam się w zupełności - nie policzę, ile razy natknęłam się na jakiś test, nie zdążyłam doczytać do końca pytania i zaraz cofałam stronę xD
przynajmniej nie było pytań w stylu: "jaki jest twój ulubiony kolor?" i odpowiedź np niebieski nie dawała ci punktu do Cyborga no nie xD a takie testy często znajdowałam
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
O, to to! Gwiazdka :D
Myślę, że po tym semestrze będę w stanie wymyślić jeszcze coś lepszego Gwiazdka :D dziękuję za te miłe słówka i podziwiam wyniki oraz współczuję For i Silentowi jak znów coś zmajstruję xd
ja tam myślę, że nie będą mieć problemu Bestia ;)
a jakaś mała zapowiedź/podpowiedź, jakiś pomysł już masz? Gwiazdka :D
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Rozmawialiśmy o teście wiedzy o Tytanach - takim porządnym a nie "z jakiej planety pochodzi Gwiazdka" xD . Z tych bardziej psychologicznych muszę się zastanawić
Cyborga w 40%
Robina w 20%
Raven w 20%
Bestii w 15%
Gwiazdki w 5%

W sumie dosyć spodziewany wynik Robin :) Myślałem jedynie, że Robin wskoczy na 40 a nie Cyborg
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja za to do końca nie wiedziałem kto wygra, padło minimalnie, że Cybuś Gwiazdka :D Więc mega ciekawie!
Przejdź do forum: