Zobacz temat
 
Co polecacie?
Chyba kiedyś oglądałam, przynajmniej tak mi się wydaje.
Ja polecam horror "Pokój 1408" - stary, dla innych nie straszny, ale ja oglądałam z koleżanką już po raz piąty i niektóre momenty nadal budzą w nas grozę. My się często śmiejemy z horrorów, tak nawiasem mówiąc. Gwiazdka :D
Ekranizacje Kinga są fajne. Np. Skazani na Shawshank, Bastion, Lśnienie, Łapacz Snów, Mroczna Połowa, Carrie itd.

No kolej na mnie.
- Se7en
- Indiana Jones
- Ostatni samuraj
- Parnassus
- Incepcja
- Wyspa Tajemnic
- Mechaniczna pomarańcza
- Gwiezdne Wojny
- Constantine
- Władca Pierścieni
- Matrix
- Skazani na Shawshank
- Hidalgo

i jeszcze wiele innych Bestia ;)

Jak dla mnie Avatar jest cieniutki jak woda w klozecie Bestia :P
Muszę sobie kiedyś Matrixa obejrzeć. XD Chciałam kiedyś, ale zawsze mi z głowy wychodziło.
A ja sobie teraz oglądam starego dobrego Supermana, a konkretnie Lois & Clark: The New Adventures of Superman.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
@Frey " Ostatni Samuraj " to było coś Gwiazdka :D W liście filmów, którą wymieniłeś są i lepsze tytuły, ale produkcja mnie zachwyciła bo z reguły nie interesuję się tymi gatunkami i normalnie olałbym taki film. A tak to nieźle mnie wciągnęło.

PS. Rachel, obejrzałaś jakikolwiek z filmów, które poleciłem? Bestia :P
Matrix jest super Gwiazdka :D

Ale wcale nie podobał mi się film 'Avatar'. Pewnie większość zaraz powie,że się nie znam, ale cóż Bestia :P Wg mnie nie było tam nic zadziwiającego i nic co mogłoby mnie zainteresować.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
A ja polecę prawdziwą perełkę, współczesnej animacji Gwiazdka :D. Dość niedawno Cartoon Network US zaczęło wypuszczać remake bardzo starego serialu animowanego i moim zdaniem jest naprawdę cudowny, zerknijcie na YT. Tytuł to: Thundercats 2011. Serial naprawdę wciąga i aż grzech nie spróbować się w nim zatopić. Gwiazdka :D

Trailer: http://www.youtub...nQXITlKRgg
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Trailer ciekawy, serial pewnie obejrzę, ale oglądałbym go z znacznie większym zainteresowaniem gdyby nie zwierzęcy wygląd postaci.
Wierz mi, że postacie są na prawdę genialne i szybko można je polubić. Serial ogląda się bardzo przyjemnie i nie ma żadnych nudnych momentów. Akcja jest idealnie stonowana. Dawno mnie coś tak nie wciągnęło, a podszedłem do niego z dużą rezerwą.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Polskie filmy i seriale, byle coś dobrego* - co polecacie?

*Co najwyżej to dla polskich produkcji mogę dać ocenę "średnie", ale mniejsza z tym...
Polskie filmy zawsze kiepskie były, myślę, że niektóre filmy obyczajowe można by zaliczyć do udanych. Mamy sporo kultowych komedii, choć moim zdaniem słowo kultowy to niesamowite zawyżenie. Obecnie powstające filmy są coraz lepsze technicznie, ale coraz bardziej chce się wymiotować widząc wciąż te same gęby na ekranie. Niestety nie polecę Ci nic, bo uważam że nie ma polskiej produkcji filmowej, którą warto polecić.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Niestety, mam to samo zdanie. Jeśli nie lubi się produkcji komediowych, romantycznych lub historycznych (tak jak chociażby w moim przypadku), to ciężko znaleźć coś do oglądania wśród polskich filmów.
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
Od niedawna znów zaczęłam oglądać "Świat wg Kiepskich", jak to kiedyś za dawnych lat Bestia :P.
A ja ostatnio rzuciłam sie na odcinki ,,Rodzina zastepcza ''
Też czasem oglądam albo "Daleko od noszy" ;d
też czasem oglądam;d
polecam serial ,,Gossip girl'' ;]
ja kiedyś oglądałem 13 posterunek...przeudana komedia.
Szkoda ze już nie ma
http://www.youtub...plpp_video

A tak wogóle to polecam wam Film Green Lantern
Edytowane przez TheRedX dnia 2011-12-29, 13:14
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Polecam wam Teen Titans xD! Lecą w tę sobotę i mam nadzieję, że to będą "Maski" ^.^

A tak serio: Akademia policyjna (każda część). To nigdy mi się nie znudzi xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
@TheRedX 13 posterunek to było coś Gwiazdka :D Jeden z nielicznych polskich seriali, które byłem w stanie obejrzeć do końca Robin :)

Co do Green Lantern, film oglądałem i niektóre kiepskie recenzje w internecie są naprawdę przesadzone, ale nie ukrywam, że produkcja mnie rozczarowała. Spodziewałem się o wiele więcej.
Przejdź do forum: