Zobacz temat
 
O fanfiction słów kilka - ciekawostki
Co do dnia pamięci - dobra byłaby data zamknięcia blogosfery na Onecie. Niestety jest problem - nie pamiętam, kiedy to było Silent Pokerface

Co mam nie wspominać, jak to jeden z najlepszych fików o Tytanach w internecie Bestia :P.


<3 <3 <3

Tak, ja też dalej nad tym ubolewam, bo wiele opuszczonych, dobrych blogów przepadło. Zaledwie kilka się przeniosło... Kiedyś nawet próbowałam się kontaktować z autorami, czy w ogóle wiedzą o likwidacji i czy będą coś z tym robić xD

No, nostalgicznie się zrobiło... i ciut cringowo, jak się przypominają te pierwsze, wątpliwej jakości wypociny Cyborg 8-P

Nie wiem czemu, ale coś mi dzwoni, że to było jakoś w maju???

Połączony z 2020-08-08, 18:23:19:
28 lutego 2018 roku. To niezły maj xDDD

Widać tę datę na powiadomieniu na miniaturkach blogów w zakładce "Katalog stron"
Edytowane przez Ravenna Mens dnia 2020-08-08, 18:23
I najgorsze jest to, że nie można obliczyć ich ilości, gdy będę opracowywać polskie fanfiction... Choć powiem Wam, że blog stawiałbym wyżej od typowej historii z fanfiction. Net, bo na blogu jest zdecydowanie więcej pracy. Uczciwiej będzie więc, gdy wyłączę blogi i skupię się na polskim kontencie z ffnet i Wattpada
@Rachela, chyba nie było tutaj wzmianki na ten temat (jeśli była to przepraszam serdecznie, śledziłam temat na bieżąco wcześniej, ale moja pamięć to sito), ale jesteś naszą królową fanfików i jestem ciekawa czy mogłabyś zrobić coś w stylu poradnika jak zostać autorem na fanfiction.net w sensie jak tam się poruszać, jak dodawać swoje historie itd. bo wydaje mi się, że polskie historie też da się tam znaleźć, no ale nie jestem mistrzem fanfikow jak niektórzy to nie wiem Gwiazdka :D a dużo utrudnia język strony, więc no daj znać co ty na to Bestia :P
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
A nie ma sprawy, tylko nie każcie mi tego robić z Archive of our own, bo tam panelu nie ogarniam xD. Moja kumpela z kierunku to ogarnia, więc muszę iść do niej na kurs. Co do ffnet, z przyjemnością się tym zajmę, ale nie wiem kiedy - może być, że po świętach Bestia ;)
niee, no co ty Gwiazdka :D

super, mega się cieszę, pomału metodą prób i błędów próbuje jakoś się tam odnaleźć, ale czuję się jak dziecię we mgle Cyborg :(
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Zadziwia mnie fakt, że najstarsze fanfiki będą miały za 2 lata już 20 lat. Jeszcze bardziej nie mogę przejść do porządku dziennego nad tym, że przecież sama nasza ulubiona kreskówka dobije do 20-stki, a w tym roku obchodzi pełnoletność.

Jak zwykle, kawał świetnej roboty Gwiazdka :D

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Masa ciekawych informacji - podziwiam twój wysiłek i wytrwałość w "katalogowaniu" tego wszystkiego Gwiazdka :D.

Leczenie Robina zupą na kurczaku

To słodkie, Robin, ale... i tak mnie rozwaliło Gwiazdka :D. Chociaż to sprawdzona metoda leczenia!
Biedny, przeziębił się wtedy Gwiazdka :D
Przejdź do forum: