Zobacz temat
 
Wypociny Racheli
Od 1 do 6 daję oczywiście najwyższą w tym przedziale notę, czyli 7. Bardzo ładne opowiadanie, mocno czuć tytaniczny, kreskówkowy klimacik
fajnie przeczytać jakiś fanfik po polsku Gwiazdka :D

no jeśli chodzi o mnie, to żadnych pomidorów nie będzie.
bo mi się podobało.
piękne zwieńczenie dnia urodzin Dicka Robin :)
chyba łatwo mnie zadowolić, wystarczy pisać cały czas o nim Luzak
no w każdym razie..

trochę wgniotło mnie w fotel myślenie Robina w tym fanfiku, w sensie ta cała agresja, przeraża mnie taki Dick Grayson.
ale oczywiście zawsze może liczyć na Tytanów <3
chętnie przeczytałabym coś jeszcze twojego, masz tego więcej? Bestia ;)
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Taki mały babol się wkradł - źrenice są zazwyczaj czarne, jego tęczówki mogły być za to błękitne Robin :)
Czuć było ten kreskówkowy vibe, a fragment z imprezą bez problemu mógłby się znaleźć w animacji Gwiazdka :D pobijam pytanko Kibo, jest więcej?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
przeczytałam to sekundę przed snem, ale odpisuje dopiero teraz, bo w sumie nie wiem czemu.
nie podoba mi się, że takie krótkie. i mam teraz wieeeeelki niedosyt
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
No co ja mogę powiedzieć ponad to, co rzekła Kibo. Mało :c

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
jak mogłaś skończyć w miejscu, w ktorym rozpoczyna sie akcja??? Gwiazdka ;-[
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Dlatego, że to prolog i nie czułam się najlepiej Robin :)
Dlaczego TT biją ludzi ;_;. Jestem ciekawa, co z tego dalej wyniknie. Gwiazdka :D

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Takiego zakończenia się nie spodziewałam XD Człowieku, joł! Gwiazdka :D
Bardzo fajnie mi się czytało - zwłaszcza ten konflikt na początku, aż poczułam te emocje - dobrze to wyszło Luzak
A dziękuję, dziękuję, pierwszy raz zrobiłam masowy mord w swoim fanfiku. Zwykle nienawidzę, gdy ktoś tak robi. Dziś Halloween, zrobiłam wyjątek. Bazowalam na Psychozie i jednym amerykańskim fanfiku
czemu tu wiecznie tak szybko kończysz xD
ale też się nie spodziewałam, myślałam, że mimo wszystko
*spoiler*

a Robin x Star <3 <3 <3
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Bo pierwotnie miał być
*spoiler*
. Powiedziała ta, co pisała mega długie rozdziały na blogu xD . Nic nie poradzę, że po każdych 500 słowach mi się odechciewa
Rachela2003 napisał(a):

- Nie latasz od tygodnia. Zauważyłam.
- Raven, proszę, to nie…
- Nie oszukasz mnie jak tych idiotów - dobrze wiem, że w lataniu słońce ma rolę drugoplanową. Najważniejsza jest radość. Co się dzieje?
- Pamiętasz… - Star rozjaśniła się na moment.
- Jak mogłabym zapomnieć? Jesteś dla mnie ważna.


Shipuję.
Raven, nie, niech rzuci durnym Robinem o ścianę, Star nie zasłużyła na takie traktowanie D:

O, Joker, dzień dobry. Tak się w sumie zastanawiam, czy Joker by z okazji Halloween też się przebrał za kogoś innego niż samego siebie
Edit: dobra, wróciłam. Jedyne, co mam do dodania, to: za krótkie.
Edytowane przez For dnia 2020-11-05, 13:11

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Awwwww, jakie to urocze <3

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Haha, spoko. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić Tytanów takich przygnębionych. Dla mnie zawsze byli i będą raczej radosną rodziną Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Silent, zauważ, że większość odcinków miała miejsce latem/wiosną Bestia ;) . Sama chciałam wypróbować, jak będą wyglądać Tytani z jesiennym bólem istnienia Gwiazdka :D
No tego się nie spodziewałam Gwiazdka :D

słodko Bestia ;)
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
nie no, ten pomysł genialny Gwiazdka :D mam nadzieję, że Bestyjka jeszcze wróci opowiedzieć, jak mu poszlo!

jedyne do czego się przyczepie to to, że chyba nie można diagnozowac swoich idoli, noale szczegolik Bestia :P

kiedy Robin?
*spoiler*

titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Kochana, nikt (na razie) nie ma pojęcia, że to są moi idole. Ma na to wskazywać ten fragment, gdzie wiem o nich więcej niż powinnam Bestia ;)

*spoiler*

Edytowane przez Rachela2003 dnia 2020-12-07, 21:55
Dawaj więcej! Booya!
Jak zawsze, musze sie przyczepic, ze nie umiem strawic czasu teraźniejszego, ale to jakis moj problem. Tak poza tym jest ciekawie i czekam, co ty tam wykombinujesz. Bo że coś się odwali, to wiadomo. No i weź bez takich "napomknięć", że ich znasz, bo tym trudniej będzie czekac na następną czescCyborg 8-P
Przejdź do forum: