Zobacz temat
 
S02E04 - Aqualad
Dzisiaj ja wyjątkowo zapraszam do oglądania czwartego odcinka drugiego sezonu Titans!

https://www4.watc...-episode-4

Robin :) Gwiazdka :D Bestia ;) Raven :-/
Serdecznie dziękuję w imieniu całej administracji za porzucenie linka do odcinka Shadow Happy.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Zawsze do usług Gwiazdka :D
Nie mam niestety czasu na przepisanie moich rozmyślań co do odcinków, ale uważam, że te retrospekcje powinny być krótsze, ponieważ docierać zaczynają poirytowane (i trochę słusznie) głosy krytyków - za chwilkę będzie połowa drugiego sezonu, a my jeszcze nie widzieliśmy prawdziwej walki/wszystkich w "kupie", tylko namiastki. Nie liczę sceny z pierwszego sezonu, bo wtedy Kory wymagała doładowania. Pomimo mojej nieograniczonej miłości do tego serialu, uważam, że te retrospekcje działają w tym momencie na niekorzyść. W takim tempie pierwsza wspólna akcja będzie w ostatnim odcinku tego sezonu, a ukształtowaną"Titans New Generation" zobaczymy na początku czwartego...

Mimo to, nawet jeśli nie przyspieszą tego plotu i faktycznie Tytani zaczną współpracować dużo później, nigdy nie zrezygnuję z oglądania i tak życzę temu serialowi 20 sezonów <3
Przejdź do forum: