Zobacz temat
 
Zwierzęta.
Fajnie, ze ktos wogole czyta to co pisze... Po raz pierwszy napisalam cos madrego, ale nikt tego nie zauwazyl Cyborg :( No trudno pozdrawiam i nie bede przeszkadzala w dyskusji...
Jeśli chodzi o cyrk... Też nie lubię. Dla mnie to jest o wiele gorsze niż zoo.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Jak mozna dyskrymiowac psy tylko dlatego, ze nie sa rasowe?? Przeciez zwierzeta sobie nie wybieraja czy chca byc rasowe. Tak samo jest z ludzmi... Ale jak ktos bardzo chce miec rasowego psa to nic go nie powstrzyma w dazeniu do celu... Zgadzam sie, ze od wasciciela zalezy jaki pies bedzie w przyszlosci. Ale jesli chodzi o drugie dno... Milly dlaczego chcesz psa?? I dlaczego rasowego?? Wszystko jest ze soba powiazane... Zauwazcie, ze Milly nas poformowala ze chce kupic rasowego psa, a to oswiadczenie przerodzilo sie w prawdzimy problem dyskryminacji zwierzat...


Masz zupełną rację, tylko pamiętaj, że człowiek nie ma obowiązku nadrabiania dobrem za zło innego człowieka, choć z pewnością było by lepiej w takiej sytuacji.
Ja mam teraz dwa przygarnięte mieszańce, które kocham tak samo jak poprzedniego psa, który był rasowy. Dobrze jest pomagać zwierzętom, ale ostatecznie człowiek sam decyduje jakiego psa chce i ma do tego prawo. Poza tym choćby w schroniskach jest cała masa rasowych psów, nie mających domu, czasami warto przygarnąć pieska, choćby dlatego, że to podwójna korzyść. Pies zyskuje dom, a właściciel nie traci pieniędzy (chociażby, choć nie taka powinna być motywacja).
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Moim zdaniem najpierw powinno się zaglądać do schroniska, jeśli chciałoby się mieć jakiegoś zwierzaka. Ile to razy się słyszy, że jest przepełniony? Szczególnie podczas wakacji w dużych miastach.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
No i właśnie dlatego nie jestem za kupowaniem psów z hodowli. Wbrew pozorom w schronisku też znajdzie się wiele zdrowych psów. To trochę jak z rzeczami z drugiej ręki, bo jak człowiek wie, że używane to myśli, ze złe. Niekoniecznie.
Ja na pewno zawitam do schroniska... Każdego psa idzie nauczyć, żeby nie sikał na dywan. A inne sztuczki to inna sprawa. Byle tylko mnie kochał ;D
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
W schroniskach jest też masa szczeniąt i psów, które nigdy właścicieli nie miały, także nie zawsze musimy brać stamtąd starego psa, choć takim pomoc jest równie potrzebna.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Irla napisał(a):

Fajnie, ze ktos wogole czyta to co pisze... Po raz pierwszy napisalam cos madrego, ale nikt tego nie zauwazyl Cyborg :( No trudno pozdrawiam i nie bede przeszkadzala w dyskusji...


Kochanie- tu jest mała różnica między naszą szkołą a tym forum. Bo tu nikogo nie weźmiesz na litość, dlatego robię się czasami taka surowa i krytyczna. Bo taka dziecięca litość jest szczeniacka. Ale moja krytyka wyjdzie ci na dobre, więc nie obrażaj się za kilka słów prawdy, ok Robin :)?

Ja mam problem, bo wyjeżdżam, a jak znam roztrzepanego kuzyna, zapewne zapomni dać jeść Stefanowi. Jedyne mądre rozwiązanie to chyba znieść klatkę do kuchni wraz z całym asortymentem, przekazać kuzynkowi szczegółową listę opieki i przykleić ją mu na czole, bo zgubi x.X

Połączony z 05.07.2012 15:32:25:
Irla napisał(a):

Jak mozna dyskrymiowac psy tylko dlatego, ze nie sa rasowe?? Przeciez zwierzeta sobie nie wybieraja czy chca byc rasowe. Tak samo jest z ludzmi... Ale jak ktos bardzo chce miec rasowego psa to nic go nie powstrzyma w dazeniu do celu... Zgadzam sie, ze od wasciciela zalezy jaki pies bedzie w przyszlosci. Ale jesli chodzi o drugie dno... Milly dlaczego chcesz psa?? I dlaczego rasowego?? Wszystko jest ze soba powiazane... Zauwazcie, ze Milly nas poformowala ze chce kupic rasowego psa, a to oswiadczenie przerodzilo sie w prawdzimy problem dyskryminacji zwierzat...


Hmm... Pewnie dlatego nikt Ci nie odpowiedział, bo nie piszesz końcówek. No i pod koniec zaczęło Ci się odrobinkę gmatwać.

Co do tematu- mam chyba bobra w stawie x.x
Edytowane przez For dnia 2012-07-05, 15:32

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
@Irla, Milly odpowiedziała na Twoje pytania, a dyskusja jest prowadzona wciąż ogólnie. Przykładowo w moich wypowiedziach nie zawsze kierowałem tekst do jednego odbiorcy tylko do ogółu. Twój post został zauważony i przeczytany, a jeśli tylko się przyjrzysz innym wypowiedziom to zauważysz, że mają one coś wspólnego z tym co ty napisałaś. Każde udzielanie się na forum jest mile widziane, a Forsaken - tu końcówki nie mają praktycznie nic do rzeczy Bestia :P
Ja tylko rozwarzam różne opcje. Jak powiedział Silent- za dużo myślę Robin :)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Fori, kto to Stefan?
(biorąc pod uwagę zwierzęta ;p )
Stefan to szynszyla Bestia :P
Wybaczcie, bo nie zrozumieliscie o co mi chodzilo. For ja nie chcialam nikogo " brac na litosc" tylko przeprowadzic maly test psychiczny. Wiedzialam, ze ktos napisze, ze sie zale lub cos w tym stylu co ty napisalas.. I tak wiem ze w mojej poprzedniej wypowiedzi ( tej dluzszej) troche zaczelo mi sie "gmatwac" ale dobrze wiesz For, ze nie jestem mistrzem wypowiedzi ( jak nie wierzysz zapytaj swoja mame) x.x
Wierzę i to wiem Bestia :P

Ja o mało dziś nie straciłam Stefana (tak, szynszyl). Ale na szczęście (albo nieszczęście) mój mały Kicu Po Chodnicu zostaje z nie do końca ogarniętym kuzynem x.x

Lista rzeczy do zrobienia wisi na lodówce i na niego czeka. A i tak trzy dni będzie rozkodowywał pismo mojej mamy xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
[img]http://imageshack.us/photo/my-images/6/zdjecia013f.jpg/[/img]

Booże, musiałam to wstawić! No musiałam! Gwiazdka ^^'
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Można śmiało stwierdzić, że jesteś profesjonalnym fotografem! No a kotek... Kotek po prostu jest mistrzem pozowania do zdjęć. Gwiazdka :D
Me gusta (;
Kotek słodki Robin :)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Boski!<3
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Hahaha, świetny kot Gwiazdka :D To jest czasem ten sam co mi się z majtkami kojarzył? Bestia :P
Elfik- em... ja się zaczęłam ciebie poważnie bać...

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nie kojarzysz o co chodzi więc nie dziwię się Bestia :P ale to dawne sprawy, jeszcze chyba zza wojny 1000lecia.
Przejdź do forum: