Zobacz temat
 
Doom Patrol S01E01 - Pilot
Dla wszystkich zainteresowanych podrzucam link do pierwszego odcinka Doom Patrol: https://www8.watc...-episode-1. Tradycyjnie proszę o oznaczanie
*spoiler*
. Życzę miłego seansu i zapraszam do dyskusji Gwiazdka :D!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Widziałem czołówkę. Nieco innego stylu się spodziewałem.

Jak oceniasz pierwszy odcinek? Czytałem że oceny są dobre, ale taka Supergirl miała 95% pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes. Warto oglądać?
Nie jestem w stanie nic na temat serialu powiedzieć, bo jeszcze nie miałam okazji go obejrzeć Robin :)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Odcinek pilototowy jest bardzo dobry i inny od tego wszystkiego z czego kojarzymy kino superhero. Niestety rzucają się o w oczy zmiany castingowe i pojawia się nagość więc radziłbym oglądać osobom 16+. Mimo wszystko fabuła wcale nie jest mroczna. Serial ma też klimatyczną czołówkę i dużo humoru czego brakowało w Titans.
Nadrobiliśmy - jak dla mnie świetny debiut. Muzyka zarypista. Jakie zmiany castingowe, ja nie zauważyłem żadnych?
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Doktor Niles chociażby
Tak mi się zdawało, ale nie byłem pewny, ale reszta chyba ta sama. A przynajmniej dla mnie te zmiany castingowe nie są mocno zauważalne. Tak czy tak całkiem pozytywne wrażenia. Podoba mi się to, że pozwalają sobie trochę dojrzalsze te seriale robić i nie zmiękczają ich, żeby były "family friendly".
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Dla mnie najwiekszą zaletą jest Alan Tudyk - idealnie nadaje się do roli, a już nawet w Powerless się popisał. Cyborg na razie do mnie nie trafia. Miło jednak, że ta postać przeżywa osobisty renesans i trafia wszędzie. Liczyłem na drobne retrospekcje z Bestią, drugi odcinek podobał mi się mniej niż pierwszy ale to nadal świetna zabawy i fajny klimat.
BTW Dopiero zauważyłem że temat dotyczy 1 odcinka. Powyższy post oczywiście odnosi się do drugiego.
Przejdź do forum: