Zobacz temat
 
Young Justice sezon 3
W internecie pojawiły się pierwsze odcinki 3 sezonu Young Justice.
Link do pierwszego odcinka z polskimi napisami: https://fili.cc/s...-all/55475l
Zapraszam do dyskusji Robin :)
Są też odcinki 4-6. Na dniach zajmę się YJ na bieżąco Robin :)
Odcinki 1-3 są z napisami po polsku, 4-6 też widziałam, ale z przyjemnością obejrzę je jeszcze raz, kiedy będą już przetłumaczoneReyze Smile
Mam również pytanie, w odcinku 5
*spoiler*


EDIT: poprawka, to był odcinek 6.
Edytowane przez Galaxy dnia 2019-01-18, 23:14
Bardzo prawdopodobne. W napisach mamy napisany jego pseudonim,,Red-Hooded Ninja" co jest odwołaniem do jego obecnej tożsamości w komiksach.
Jak najbardziej to możliwe ale liczyłbym na retrospekcje z Jokerem jeśli to on. A akurat Joker to niestety jeden z naprawdę niewielu słabszych elementów w tym serialu. Każdy kto pamięta jego występ wie o czym mówię. Może chociaż jego look się zmieni.
https://www.wco.t...ng-justice
W razie czego wrzucam jeszcze jedno dobre źródło, co prawda bez napisów, ale zawsze coś
Dziękuję za odpowiedzi Kira Happy
UWAGA! SPOILERY!
Za wcześnie na ocenianie, czy lubię sezon 3 bardziej od pierwszego, ale na pewno stoi w moim rankingu wyżej od drugiego i nie sądzę, żeby to się miało zmienić, choćby zawalili wszystkie pozostałe odcinki.
Przede wszystkim jestem mile zaskoczona głównym składem, na którym skupia się sezon. Przed premierą sądziłam, że akcja skupi się na tym składzie, który pozostał z "właściwej ligi młodych", czyli w skrócie, jeśli Dick odszedł, to niech radzi sobie sam. Tymczasem powstała nowa grupa składająca się z pierwotnej ligi młodych, z wyjątkiem Wallego, który umarł i M'gann, która z każdym sezonem wygląda coraz gorzej (co nie znaczy, że przestałam ją lubić)
Nowe postacie zostały wprowadzone do grupy płynnie, a nie, jak na początku drugiego sezonu, po prostu obudziliśmy się z nowym składem.
No i na końcu jestem szczęśliwa, że pojawiają się bracia Terry, których wcześniej słyszałam, tyle, że ...są. Notabene chwilę zajęło mi załapanie, że zaginiona księżniczka to właśnie Terra (czasami wolno łączę faktyBestia :P)
Halo wygląda na razie na jedną z potężniejszych postaci, jestem ciekawa jak rozwinie się jej wątek i relacja z Brionem.
Po cichu miałam również nadzieje na pogłębienie się relacji Dicka i Artemis, ale chyba nie mem na co liczyć. Take już moje szczęście, że moje ulubione pary się nie schodzą (RobRae, Snowbarry...) Ale to chyba jedyny minus całego sezonu.
-----------------------------------------------------------------------

i.pinimg.com/564x/b7/2b/54/b72b540e0c893e9c627f5a3b733621cf.jpg
Więc tak, dla osób niezaznajomionych z tematem:
- Young Justice powraca za kilka miesięcy z drugą połową sezonu, pierwsza miała 13 odcinków
- mamy do czynienia z kolejnym przeskokiem czasowym
- sezon trzyma bardzo wysoki poziom i wypada zdecydowanie lepiej od drugiego
- nowe postacie są fajne i do polubienia
- pojawia się mnóstwo nawiązań dla fanów Młodych Tytanów:
*spoiler*


Moim zdaniem jednym z fajniejszych nawiązań jest zdecydowanie wstawka (jak najbardziej uzasadniona fabularnie) pariodiująca Teen Titans GO! oraz Doom Patrol.

titansgo.pl/upload/img/5c546afd88559.jpg
Screen z odcinka Young Justice.

titansgo.pl/upload/img/5c546b023aa31.jpg
Screen z oryginalnego odcinka Młodych Tytanów w którym pojawił się Doom Patrol.

Sprawa jest o tyle fajna, że jak pamiętacie dobrze, TTGO! zajęło miejsce Young Justice w ramówce i też spariodowali ten właśnie serial. Young Justice mało tego, wróciło, przerosło ich i nawiązało zarówno do TTGO jak i TT Gwiazdka :D
Przejdź do forum: