Zobacz temat
 
Niekoniecznie normalne rzeczy z NW
titansgo.pl/images/screenshot_20200817-200627_comica.jpg

Dark Archer wchodzi do baru i zaczyna się umawiać z modelkami...

Woda sodowa uderzyła mu do głowy. Po zyskaniu sławy nasz Łucznik zaczyna udzielać barwnych wywiadów w których koloryzuje swoje potyczki z przestępcami!

*To tylko pomysł* DA Smirking

A, że pomysłów miałem dużo, ale możliwości mniej.... chciałem Was zapytać o to co byście myśleli o takiej miniserii.

• Komiks będzie się składać maksymalnie z 9-10 kadrów, tak żeby był jedno stronicowy.
• Każda opowieść to krótkie satyryczne spojrzenie na przygody DA w NW.
• Każdy numer ma ten sam punkt wyjścia. DA siedzi przy stoliku, za każdym razem z inną modelką, której twarz pozostaje niewidoczna, i odpowiada na jej pytanie używając swojej bujnej wyobraźni.

Jeśli pomysł Wam się podoba to mam
• pytanie do ekipy NW. Gdzie znajdę jak najwięcej artów z DA i drużyną? Czy mam pełną zgodę na wykorzystywanie waszych dzieł?

• prośbę do użytkowników. Skierujcie tu pytania na które DA będzie odpowiadać! Pamiętajcie tylko, że jesteście modelką na randce ♡
Zwinny napisał(a):


Jeśli pomysł Wam się podoba to mam
• pytanie do ekipy NW. Gdzie znajdę jak najwięcej artów z DA i drużyną?


Najwięcej znajdziesz prawdopodobnie na dA (hihi) Gwiazdeczki oraz w folderze na dysku Google, bo tam lądowały wszystkie szkice i różne głupoty.
Jest też jeszcze ten temat: https://titansgo....post_65947

Moje pierwsze pytanie do naszego bohatera brzmi: jak wyglądałaby randka DA z Magdą Gessler Gwiazdka :D?
Edytowane przez For dnia 2020-08-17, 20:43

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Dzięki za pomoc For, komiks już w drodze Gwiazdka :D
Czy mam pełną zgodę na wykorzystywanie waszych dzieł?

A jak Pan Jezus powiedział?
Nie pytajcie, tylko pobierajcie. Co moje - Wasze jest.
tak powiedział

A tak w ogóle to miło widzieć, że coś tworzysz Luzak Brakowało tego. Dziękujemy!
Zadam pytanie, jeśli przyjdzie mi do głowy jakiś dobry pomysł. Skąd będziesz brał grafiki modelek, tak na marginesie?
Nie wiem jeszcze, coś wymyślę XD Raczej randomowe z kreskówek + filtr komiksowy.
Proszę Państwa, z okazji zapoczątkowania serii, specjalny numer z Magdą Gessler będzie liczyć podwójną objętość.

Oto prolog.
titansgo.pl/upload/img/5f3aef5808ab4.jpg
titansgo.pl/upload/img/5f3aef5b0df9c.jpg
Omg, jaki profesjonalizm <3 czekam na drugą część!

Btw, nie lepiej przerzucić dyskusję do tematu o dziwnych obrazkach z NW? Bo jeszcze ktoś pomyśli, że to kanon XD.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Tak, działaj śmiało XD Nie pamiętam jak przenosić dyskusję ani czy jestem w stanie to zrobić.

Dzięki Gwiazdka :D
To jest... Słów nie mam xD Nie wyszedłeś z formy
Teraz czekamy na wejście Madzi Gwiazdka :D
Chciałem wam tylko przekazać, że numer się rozrósł i dodatkowo planowane jest AMW. Dlatego ciąg dalszy ukaże się trochę później.
Planujesz zrobić AMV?! Czy dobrze rozumiem? Gwiazdka :D
O rany xD nie sądziłam, że jedno pytanie wywoła aż taką lawinę twórczości! Czekamy cierpliwie Gwiazdka :D

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Tak, dobrze rozumiecie! AMV jest w drodze!
*Niestety jednak nie zrobię go na komórce więc jak tylko dorwę się do laptopa (za kilka tygodni) to będę działać w materii.
**Podpowiedź co do tematu AMV znajduje się na jednym z kadrów komiksów.

Proszę państwa....
Oto przed Wami ostateczna odpowiedź na pytanie jak wyglądałaby randka DA z Magdą Gessler!


Miłego czytania!
titansgo.pl/upload/img/5f3d7e29b9656.jpg
titansgo.pl/upload/img/5f3d7e2c42609.jpg
titansgo.pl/upload/img/5f3d7e37a8144.jpg
titansgo.pl/upload/img/5f3d7e41b74ed.jpg
titansgo.pl/upload/img/5f3d82316ccc5.jpg
titansgo.pl/upload/img/5f3d7e4d3f05f.jpg
titansgo.pl/upload/img/5f3d7e528effc.jpg
titansgo.pl/upload/img/5f3d7e5cc27c4.jpg
titansgo.pl/upload/img/5f3d7e64a5cc2.jpg
titansgo.pl/upload/img/5f3d7e717c935.jpg
titansgo.pl/upload/img/5f3d7e7625f40.jpg
Edytowane przez Zwinny dnia 2020-08-19, 21:50
*skomentuje, jak tylko się pozbiera po tym rollercoasterze zwrotów akcji*

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Wyobraził mi się Zwinny trzaskający AMV na komórce xD
Jezu Aqualad 8O Co za majster na zakończenie pracy! Właśnie to przeczytałam czekając na przystanku i cieszę się niezmiernie, że noszę tą maseczkę, bo gdyby nie ona to pewnie pani obok stwierdziłaby, że mam coś nierówno pod sufitem, bo aż mięśnie twarzy mnie bolały z tego nawiedzonego uśmiechu, który próbowałam powstrzymać
Końcówka mnie prawie wzruszyła DA Smirking
I zgodzę się z For, istny rollercoaster xD

Kurczę, trzeba ci zapodać jeszcze jakieś pomysły Reyze Smile Wciąż myślę nad pytaniem
XD no i śmiechłem. Dobre Zwinny dobre Gwiazdka :D. Od teraz wszyscy będą już wiedzieć Magda Gessler to prawdziwa tożsamość Jokera. W sumie jakoś się nie dziwię XD
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Pozwolę sobie zaserwować kolejną porcję obrazków DA Smirking Tym razem postawiłam na "połysk", jeśli chodzi o ciuchy, paleta nocna. Dawno tego nie próbowałam, więc w końcu przyszedł czas. Mam nadzieję, że przydadzą się do memów/komiksów i innych cudów. Szkoda, że to takie praco i czasochłonne, bo inaczej byłoby już tego więcej xD
i.ibb.co/TMkvnkS/Nightwatch-night-palette.png

Niżej jeszcze każdy osobno:
i.ibb.co/kqJd72H/Shadow-night-palette.png i.ibb.co/C5sqw1Q/Reyze-night-palette.png i.ibb.co/yFpjwfb/Silent-night-palette.png i.ibb.co/Nj1jCBm/Dark-Archer-night-palette.png i.ibb.co/q5v5yXy/Kira-night-palette.png
Hmmm, aż mnie nachodzi ochota na jakąś kolejną kompilację vine'ów. Tylko potrzebowałabym głowy Sila, na którą nie nachodzi peleryna xD. A poza tym wyglądają super Shadow HappySilent WinkReyze SmileKira HappyDA Smirking

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Spoko, wejdę później na kompa i przerobię Luzak
Ok, jest:
i.ibb.co/Y3HCydG/Silent-head.png
Przejdź do forum: