Zobacz temat
 
Niekoniecznie normalne rzeczy z NW
Najbardziej w Twoich filmikach prezentujących, Twój projekt lubię to, że wyglądają jak coś co oglądam o 2 w nocy na YT XD
Zwinny napisał(a):

Okej, myślę, że pierwsze efekty dalszego zaznajomienia się z edytorem są już widoczne.

Dedykuję wideo Forsaken.
YouTube Video


No co ja mogę powiedzieć innego niż - Shadow Happy

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Gwiazdeczka napisał(a):

Ekstra i trochę przerażająco jednocześnie z tą muzyczką xD
Swoją drogą, bardzo połyskliwe te postacie - trochę jak lalki. DA to już w ogóle jak Action-Man DA Smirking Nie mówię, że to źle, czy coś - wręcz przeciwnie - podoba mi się ten efekt.
To chyba przez ten strój i maskę, ale Shadow wygląda trochę jak córka Nightwinga xD


Tak naprawdę cały czas szukam koncepcji co do wyglądu postaci. Połysk u Shadow był celowy, ale faktycznie często albo jest go za dużo albo za mało i postacie wyglądają jak z gumy/plasteliny albo jak Action Man XD Jeśli się uda, postawię na cell-shading. Niestety ciężko sprawić by włosy wyglądały realnie i jednocześnie pasowały do reszty ciała.

Maskę Shadow stworzyłem z głowy kota połączonej ze swoją kopią Reyze Shock Shadow Cry

Spoiler: DA będzie wyglądać w finalnej wersji zupełnie inaczej Gwiazdka :D Może crossover z postaciami z Scooby Doo i Hannah Barbera?

TypowySlade napisał(a):

Najbardziej w Twoich filmikach prezentujących, Twój projekt lubię to, że wyglądają jak coś co oglądam o 2 w nocy na YT XD


A dziękuję, dziękuję. Sam też się śmieję, że to co robię bardziej wygląda na zbłądzenie w zakamarkach internetu i przeglądanie memów o 2 w nocy Bestia :P
YouTube Video
Człowieku, to jest to!! Małe cudo.
Dziękuję Gwiazdeczko Robin :)
Kolejny dzień, kolejna porcja growego spamu. Tym razem Silent i DA udali się do Jump City potańczyć.

Dajcie znać co myślicie o chibi Silencie.
*spoiler*

YouTube Video

YouTube Video
Zwinny napisał(a):

Dziękuję Gwiazdeczko Robin :)
Kolejny dzień, kolejna porcja growego spamu. Tym razem Silent i DA udali się do Jump City potańczyć.

Dajcie znać co myślicie o chibi Silencie.
*spoiler*

YouTube Video

YouTube Video



cudowne! Gwiazdka :D i cudowna muzyczka Bestia :P
*spoiler*

titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
XDDD
Fajna ta Gwiazdka ;-))) Silent Wink
titansgo.pl/upload/img/5fdb1754de8a6.jpg
Zastanawiam się, w jaki sposób powinno się interpretować ten obrazek
1) Silent jest dzieckiem i nie trzeba go na siłę unieruchamiać, ponieważ nie sprawia problemów wychowawczych
2) (wersja psycho, nie bijcie) Silent jest tutaj sposobem na unieruchomienie dziecka poprzez pobicie go żerdzią
Bardziej chodziło o podobieństwo dziecka od małego w stronę takiego które stało się cichym Silentem Luzak
Myślałam podobnie jak Gwiazdeczka, że to Silent jest sposobem na uspokojenie dzieci xD ewentualnie że zawija się go w pelerynę i wtedy się uspokaja

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
ewentualnie że zawija się go w pelerynę i wtedy się uspokaja

Teraz wyobraziła mi się zamiana ról, gdzie to Sil i DA są dziećmi, a dziewczyny Dumnymi Mamuśkami. Silent jest jeszcze niemowlakiem - Shadow trzyma go na rękach zawiniętego w pelerynę i śpiewa mu kołysankę; gdzieś z tyłu Kira biega zdenerwowana za DA, który jest największym małym kawalarzem w przedszkolu, a w tym czasie Reyze maniakalnie wyszukuje tutoriali jak wychowywać małe ziemskie dzieci i czym je karmić, żeby zdrowo rosły xd
O mój boru to brzmi świetnie <3

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Dzięki, For Gwiazdka :D Może w sumie nawet skrobnę to w tygodniu
Dla ciekawych, oto aktualnie błędy z którymi się zmierzam w czasie tworzenia gry. Wystarczy zapomnieć o jednym łączniku by mieć prawdziwy armageddon. W tym przypadku spowolnił się czas i wygenerowały się dziesiątki Silentów, a miał tylko wejść przez drzwi XD

YouTube Video


Gwiazdeczka napisał(a):

Dzięki, For Gwiazdka :D Może w sumie nawet skrobnę to w tygodniu

Czekam w takim razie! XD
Mimo wszystko armia Silentów zapewni przewagę xD
O rany, chcę takiego pluszowego Silenta na święta <3 a najlepiej całą drużynę od razu

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ostatnio ukończyłem Wiedźmina 3, więc nie mogłem odmówić sobie crossoveru między grą o losach Białego Wilka, a najlepszym shipem z NW

i.ibb.co/PrSMZ7Z/daxsil.png
<3 najlepszy ship ever

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: