Zobacz temat
 
Niekoniecznie normalne rzeczy z NW
Teoretycznie "drużynę" możemy potraktować jako osobny byt do którego można wstąpić, nawet będąc jej założycielem.
Powyższy fakt może wskazywać i nawet sugerować tezę, że Ten Jeden Milczący nie jest takim przegrywem i też zasługuje na fajny napis. Zlitujcie się XD

EDIT:
Wyobraziłem sobie scenariusz w którym Silent dostaje szału, że nie ma własnego napisu [For: treść edytowana ze względu na bardzo duże spoilery] więc grozi całemu Nightwatch swoim odejściem.
Wszyscy wybuchają śmiechem.
Silent wpada w jeszcze większą furię i naprawdę opuszcza drużynę.

Mija miesiąc.
DA jest zdruzgotany i spędza czas płacząc w bazie i tęskniąc za Silentem. Shadow obejmuje dowodzenie.

Mija pół roku. Silent w ten czas samotnie medytował w Himalajach, zupełnie tak samo jak gdy poszedł na pierwszą imprezę w życiu i musiał wyluzować przez 3 miesiące. Pamiętacie?


Nadchodzi dzień gdy wraca do bazy, wszyscy dawno myśleli, że nie żyje i zamurowało ich na widok Silenta, któremu już wyprawili pogrzeb. Silent uśmiecha się kącikiem ust, a w jego spojrzeniu, byli współtowarzysze po raz pierwszy ujrzeli jego psychiczne oblicze.
titansgo.pl/upload/img/5fb30eddf09c3.png

Ciąg dalszy nastąpi.

*spoiler*

Edytowane przez For dnia 2020-11-17, 09:38
Jezus Maria xD najpierw Deksyn z wywodami o 3, teraz to - naprawdę umieram z ciekawości, co zobaczę w godzinach nocnych następnego dnia xD
Taki protip w ogóle dla ludzi którzy nie rozumieją naszego poczucia humoru (a takich pewnie trochę jest) Gwiazdka :D aby przeczytać ten wątek w towarzystwie napadu głupawki Bestia ;)
Ja tam dalej czekam na Dark Archer Love Stories Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Myślę, że przed nowym numerem ukaże się parę muzycznych teaserów. Robin :)
DA LOVE STORIES otrzymało teaser trailer przyszłych odcinków!
YouTube Video
O rany xD Aż mam flashbacki
Moda na Suflet odcinek 5666 i 7/8 bo DA odgryzł kawałek
Edytowane przez Gwiazdeczka dnia 2020-11-19, 05:12
No tu to mnie zabiłeś xDD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
No elo
Po ciężkim dniu pracy, scrollując sobie fejsbuka, zauważyłem że na jednej z grupek ktoś udostępnił ciekawą stronkę do tworzenia swoich postaci w stylu figurek do gier RPG. Nie mogłem się powstrzymać, więc postanowiłem zrobić Reyze w tym stylu:

titansgo.pl/upload/img/5fc6beced318b.jpg

Link do modelu:
https://www.herof...D12746402/
Link do stronki, jakby ktoś sam chciał się tym narzędziem pobawić:
https://titansgo.pl/
O ja cię, ale superowe! Reyze Smile Pewnie podobnie bym zrobiła ten model xD Stronka zapowiada się ciekawie - chętnie obczaję w weekend.
Zawsze marzyliście o tym by posiadać figurkę niezastąpionego mistrza kuchni Falkerinniego, wykonaną z najwyższej jakości drewna, na własność? Proszę bardzo!
titansgo.pl/upload/img/5fc8223c78d71.jpg

A może zastanawialiście się jak DA łączy obowiązki szefa kuchni z superbohaterstwem? A co gdyby alarm zadzwonił gdy akurat bierze prysznic? Co z dostawą pizzy?
titansgo.pl/upload/img/5fc82234cae49.jpg
titansgo.pl/upload/img/5fc8222d4cdf3.jpg


Nasze rzeźby odpowiedzą na każde wasze zapytanie! Śpieszcie się! Z okazji przedłużonego o tydzień FakeFriday, tylko dziś każda figurka 25% drożej! Nakład w Porthaven został już wyczerpany!
Jak tylko zobaczyłam, że jesteś, to wiedziałam, że coś wrzucisz xD
A czy można dostać figurkę 100% drożej? Nie mam co zrobić z pieniędzmi.
Możesz ale nie tak tanio. Z remontem szkoły na bazę każdy grosz się liczy.
Cześć! Tym razem dzieje się coś na poważnie, ale nadal niekoniecznie normalnie.
W jednym z niedawnych komentarzy wspominałem o chęci stworzenia gry o Nightwatch w Dreams.

Dla tych którzy nie wiedzą czym jest Dreams - to gra w której robi się gry, mówiąc najprościej. I nie jest to żaden prosty edytor, a naprawdę zaawansowane rozwiązanie na PS4.

Programowanie i budowanie świata nie należy do najłatwiejszych, ale mam za sobą dopiero połowę samouczków. Jest to niestety bardzo czasochłonne ale...

IT'S HAPPENING, FOLKS!!!
YouTube Video


Głowię się nad tą głową już 3h XD Nie wiem co jest nie tak, są łączniki, właściwe ustawienia grawitacji, przyporządkowanie funkcji, łączenie elementów....
Na zrobienie paska DA już nie miałem siły...

Moim początkowym targetem są najprostsze poziomy. W drugiej kolejności stawiam na proste animacje. Na samym końcu celem będzie już pełnoprawna gra ze świata NW.
Dajcie znać co myślicie.
Z pozdrowieniami,
Twórca Gier Zwinny.

Edit:
titansgo.pl/upload/img/5fd5759918195.jpg
titansgo.pl/upload/img/5fd57ea00034c.jpg
titansgo.pl/upload/img/5fd5894eee8e4.jpg
Edytowane przez Zwinny dnia 2020-12-13, 04:24
o rety, wygląda cudnie Gwiazdka :D szkoda, że na ps4 Bestia :P ktoś będzie musiał zrobić let's playa xd
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Nie sądziłam, że aż tak źle jest z tą głową xDDD popłakałam się
DA przypomina mi skrzyżowanie Freda i Velmy.
Ogólnie pomysł jest kapitalny, chociaż z wykonaniem na pewno będzie ciężko. Niemniej jednak, jeżeli podejmujesz się tego na poważnie, to życzę powodzenia! Gwiazdka :D
Potrzebny nam będzie emulator xD
Hahah skrzyżowanie Freda i Velmy XD Jak się przyjrzałem to faktycznie Gwiazdka :D
Let's play na pewno będzie dlatego postaram się żeby był całkiem filmowy.
Na razie jest to wersja pre-alfa xDD i zanim wyjdzie coś dobrego z tego to koncepcja zmieni się pewnie wiele razy, od grafiki zaczynając więc jest szansa że DA będzie mieć normalne włosy Robin :)
Też zastanawia mnie czy iść w stronę realizmu z którym sobie nie radzę czy w stronę chibi NW.
chibi byłoby spoko (tak mi się wydaje), widzę tego Freda i Velme! może jak chibi DA będzie miał czapke kucharską to nikt go nie pomyli z ekipą Scooby-Doo xD
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Okej, myślę, że pierwsze efekty dalszego zaznajomienia się z edytorem są już widoczne.

Dedykuję wideo Forsaken.
YouTube Video
Ekstra i trochę przerażająco jednocześnie z tą muzyczką xD
Swoją drogą, bardzo połyskliwe te postacie - trochę jak lalki. DA to już w ogóle jak Action-Man DA Smirking Nie mówię, że to źle, czy coś - wręcz przeciwnie - podoba mi się ten efekt.
To chyba przez ten strój i maskę, ale Shadow wygląda trochę jak córka Nightwinga xD
Przejdź do forum: