Zobacz temat
 
Niekoniecznie normalne rzeczy z NW
Postanowiłam założyć specjalny temat na rysunki/memy/teksty/pliki/cokolwiek innego z Nightwatch, jako, że mamy jedynie tematy dedykowane poważniejszym komiksom i robi się chaos, gdy wrzuca się tam inne rzeczy. Jeśli ktokolwiek z Was ma w zanadrzu jakieś dzieła z naszymi bohaterami (normalne lub nie, to bez znaczenia), zachęcam do podzielenia się nimi w tym wątku Gwiazdka :D.

A teraz przedstawiam Państwu dzisiejszą zbrodnię przeciwko Nightwatch i jednocześnie przepraszam współautorów za szkody wyrządzone ich postaciom. Jest to tak niezdrowe dla oczu, że musiałam to ukryć w spojlerze:
*spoiler*

Edytowane przez Gwiazdeczka dnia 2020-03-18, 22:26
To po to stworzyliśmy NW, Gwiazdeczko.
Drużyna musiała po prostu ewoluować do tego etapu <3 <3 <3
(Kocham te pasemka <33333)
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Yay! ❤️Cieszę się, że się podoba Gwiazdka :D
Teraz już rozumiem sens powstania NW XD
Kocham tą wersję NW <3 to są bohaterowie, których potrzebujemy.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Dlatego mam ich teraz na ekranie blokady xD W sumie to mogłabym wywalić antywirusa, po co mi, skoro mam NW
Brakuje tylko hardbasu w tle
TypowySlade napisał(a):

Brakuje tylko hardbasu w tle

Zawsze możesz zapodać jakiegoś linka Gwiazdka :D
Przy okazji, jak już mnie sprowokowałeś:
https://youtu.be/... To by pięknie pasowało
Slav Squat!
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Byliśmy w Anglii i znaleźliśmy takie cudo na lotnisku DA Smirking
titansgo.pl/upload/img/5d08c0b058766.jpg

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Archer Hood DA Smirking
Wiecie, czego potrzebujemy?
Czego naprawdę, naprawdę potrzebujemy w czasach kryzysu?
*spoiler*


66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Forsaken napisał(a):

Wiecie, czego potrzebujemy?
Czego naprawdę, naprawdę potrzebujemy w czasach kryzysu?
*spoiler*


Zgadzam się w zupełności
titansgo.pl/upload/img/5e7279278e958.jpg

Jak tylko znajdę jakieś dobre obrazki, to coś wykombinuję xd
<3 omójbożekochamto

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Co prawda nie obrazek, ale musiałem to zrobić. Sorki za bezbecje
YouTube Video

Rób tego więcej kiedyś xDD
Gwiazdeczka napisał(a):

Rób tego więcej kiedyś xDD
Masz moje słowo
Już dzisiaj
titansgo.pl/upload/img/5e73369c911e9.png
Jeśli dobrze pójdzie

UPDATE: Panie i Panowie, mamy to!

YouTube Video

Edytowane przez For dnia 2020-03-19, 12:19

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Wyrąbane w kosmos Booya!
Z tym chłopcem, co nie ma duszy był jeszcze jeden vine o ile się nie mylę. Super wyszło. Musiałam się powstrzymywać od śmiechu, bo z tatą w pokoju siedziałam xD
Kiedy część druga? Bestia :P
Jak odpocznę i uzbieram ich trochę więcej xD. Tak, chłopiec bez duszy miał też filmik gdzie mówił, że nie ma przyjaciół

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Pomysły na pary NW
DA+Kira
Silent+Shadow
Reyze jako 5 koło u wozu aka zapasowe ( jakby któraś z powyższych dziewcyzn odeszła na zawsze Cyborg :| )


1 Kira wkurzona bezrobociem swojego partnera nakazuje mu znaleźnie pracy pod groźbą rozwodu
2 załamany DA szuka pomocy u przyjaciela
3 Silent daje łapówkę dyrektorowi po czym DA dostaje pracę jako psycholog w szkole dla uzdolnionej młodzieży
4 chcąc nie chcąc musi przyjąć troje uczniów
5 pierwszy idzie typowy Nerd który stresuje się prze dprzyjęciem dziewczyny w domu
6 następnie para uczniów ( chłopak i dziewczyna ) którzy mają kryzys w związku i już mieli się rozstać ale że psycholog powiedział im że nie pasują do siebie ci stwierdzają że on nie bedzie mowił im kto do nich pasuje a kto nie i zrobią mu na złosć i będą razem a on straci swój dyplom psychologiczny na co po ich wyjściu DA skomentuje tylko że on nie ma dyplomu
7 w czasie przerwy na fajkę zniszczy marzenie innej dziewczynie stwierdzajac że jest za gruba na bycie modelką
8 DA mając dość tej "" ciężkiej pracy "" zamierza znaleźć i odkopać złoty pociąg
9 efekt tych poszukiwań będzie to że wystąpi w spocie wyborczym polityka ubraby w kobiece rajtuzy, żółty kask robotnika i białym podkoszulku tańcząc balet ''Jezioro Łabędzie''
10 w tym czasie Shadow zajmować się będzie "" pokątnym handelkiem "" gdyż próbuje zarobić na jakiś tajemniczy zakup
11 Kira w tym czasie sprząta dom czekając na powrót swojego wybranka
12 Reyze zapada na chorobę o nazwie "suchiri" i cały czas opowiada suchary
13 Silent odnajduje magiczne jezioro które jest w stanie uleczyć wszystkich z różnych chorób po czym próbuje na tym zarobić na początku nieźle zarabia ale okazuje sie że jezioro po pewnym czasie straciło całą swoją moc ponieważ skończył się napę
14 szukając odpowiedzi na temat jeziora Silent dowiaduje sie ze miejscowy lekarz odprowadał tam odpadki medyczne a przed aresztowaniem chroni go papier podpisany przez Silenta ( który nawet tego nie czytał bo byl kompletnie pijany tak że Shadow musiała go siłą zaciagać do domu) gdzie jest napisane że Silent bierze w ochronę doktorka i zezwala na te odpadki
Przejdź do forum: