Zobacz temat
 
S01E03 - Origins
Małe zamieszanie panuje w związku z tytułami kolejnych odcinków, ale oficjalnym wydaje się, że nie będzie Starfire, a jednak Origins. Jak zwykle pamiętajcie o oznaczaniu spoilerów co by tu nie psuć zabawy tym, którzy odcinek obejrzą później.

Tymczasem premiera odbędzie się 26.10 w piątek około godziny 12:00 więc można niewiele później spodziewać się przecieków odcinka do internetu. Po mału zachęcam do tego by dzielić się oczekiwaniami co do następnego epizodu. Może coś wam się nie podobało i chcielibyście zmian?
Dzień dobry, premiera już miała miejsce, teraz czekamy na wyciek odcinka do internetu.

*spoiler*

Edytowane przez For dnia 2018-10-26, 13:01

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Dlaczego sobie psujesz zabawę czytając opisy i szukając screenów? Gwiazdka :D Nie lepiej z odcinka się wszystkiego dowiedzieć? Robin :)
*spoiler*
Dlaczego czytasz spoilery które tu wrzucam przed obejrzeniem odcinka Bestia :P? Jestem masochistą i zawsze wszystko muszę wiedzieć, ot co.
*spoiler*

Edytowane przez For dnia 2018-10-26, 13:27

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
DOBRA DZIĘKUJĘ ALE NIE PSUJ MI ZABAWY AŻ TAK
*spoiler*
Muehehehehe, a było nie czytać Bestia :P
*spoiler*


66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
*spoiler*


*spoiler*
Ups
*spoiler*
Panie i panowie, mamy to! Oto 3 odcinek Titans p.t. "Origins": https://www4.watc...-episode-3
Później zostanie wrzucony do działu wideo na serwisie. Zapraszam do oglądania!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ten serial się robi z każdym odcinkiem coraz ciekawszy i mroczniejszy Gwiazdka :D
Ja tylko się odwołam do pierwszego spoilera bo nigdzie nie zauważyłem takiej sceny, a już się nastawiłem. Na przyszłość lepiej po odcinku dopiero zacząć sypać spoilerami, a nie przed i to opierając się na plotkach albo pisać konkretniej bo myślałem, że to będzie scena z
*spoiler*


Mi epizod nie podszedł zbytnio. Długo się rozkręcał, nie było chemii między bohaterami no i Nuklearna Rodzinka jest strasznie przerysowana.
Przejdź do forum: