Zobacz temat
 
S01E02 - Hawk and Dove
Już jutro premiera, dlatego pora założyć nowy temat Gwiazdka :D. Tak jak zwykle, proszę o oznaczanie spoilerów magicznym przyciskiem
*spoiler*
. Premiera 19.10.18 o godz. 12.00 naszego czasu na DC Universe.

A teraz spoilery ode mnie:
*spoiler*


66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Forsaken napisał(a):
*spoiler*


*spoiler*


ale się zrobił top secret xD
Ja się nie cieszę. Zawsze było tak, to muszą zmieniać, bo pewnie niedojrzałe Amerykańskie nastolatki nie potrafią przeczytać bez skojarzeń. To tak jakby komuś zmienić imię na siłę, bo się nazywa Wacek. Bez przesady Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Silent napisał(a):

Ja się nie cieszę. Zawsze było tak, to muszą zmieniać, bo pewnie niedojrzałe Amerykańskie nastolatki nie potrafią przeczytać bez skojarzeń. To tak jakby komuś zmienić imię na siłę, bo się nazywa Wacek. Bez przesady Bestia :P


Patrząc na ostatnie zawirowania z częściami ciała Batmana, to raczej panowie mają problem, nie panie Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nie miałem na myśli żadnej konkretnej płci.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
YouTube Video

Trailer, o którym mówiłam.


Odcinek wylądował już w Stanach, teraz czekamy, aż wycieknie gdzieś w internetach. Spoilery na poważnie:
*spoiler*

Edytowane przez For dnia 2018-10-19, 12:56

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
No nie ma co, po tylu latach serial dochodzi do skutku i jeszcze są rozkminy w stylu - Richard - Ric - Dick XD

Ja poproszę o linka bo spoiler już przeczytałem więc odcinek jest albo For lubi sobie psuć zabawę Gwiazdka :D
Każdy wie, że ja uwielbiam sobie psuć zabawę Bestia :P Poza tym bez Silenta nie oglądam.

Link do odcinka: https://www4.watc...-episode-2
Wieczorem pewnie wrzucimy go do działu wideo.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Dziękuję bardzo
*spoiler*
Nie spoilując nic - odcinek mi się podobał. Dzieje się więcej, fajne sceny walki i na szczęście nie zepsuli go tak spoilerami z trailerów. Inny niż poprzedni na pewno.
*spoiler*

Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Sceny walki - super, Robin i Rav trzymają poziom, a Hawk i Dove... cóż.
*spoiler*

Podsumowując: czekam na następny odcinek, bo Star <3.
Edytowane przez For dnia 2018-10-19, 19:24

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
A mi odcinek bardzo się podobał i Titans tylko potwierdza, że walczy o miano najlepszego serialu aktorskiego DC.
Arrovwerse? Zdetronizowane (jeśli można powiedzieć, że kiedykolwiek było na tronie...)
Gotham/Smallville/Lucifer/Krypton? Proszę się schować.

E02 tylko potwierdza pozytywne wrażenia z poprzedniego odcinka. Muzyka, walki, choreografia i brutalnosć stoją na bardzo dobrym poziomie. Jeśli się nie mylę, jest to pierwszy serial DC Comics bez proceduralnego charakteru w stylu "złoczyńca tygodnia i jakiś wątek w tle" i sprawdziło się to znakomicie. Tak jak byłem gotów jechać po produkcji po niemal każdym trailerze, tak teraz HYPE, HYPE i jeszcze raz HYPE. Co prawda nadal moim zdaniem jest zbyt mrocznie, ale popkulturowe smaczki bardzo bawią. Paradoksalnie myślę, że jest zdecydowanie bardziej kolorowo niż w takim Luke Cage czy Iron Fiście od Marvela. Co mnie bardzi cieszy, w tym odcinku CGI było bardzo mało (Bestii i Starfire nie było).

Co do zarzutów Silenta i Forsaken to pozwólcie, że się odwołam do waszych wypowiedzi, więc tutaj zaczyna się spoiler.
*spoiler*


Gwiazdeczka ta wesoła rodzinka to czasem nie
*spoiler*
Zwinny napisał(a):
Co do zarzutów Silenta i Forsaken to pozwólcie, że się odwołam do waszych wypowiedzi, więc tutaj zaczyna się spoiler.

Zarzutów? Mi się podoba odcinek, nie wiem co zrozumiałeś z mojej wypowiedzi. I może nie tyle są to moje przewidywania co nadzieje bo
*spoiler*
Co do rodzinki, to chyba jednak nie.
Jeśli miałbym coś zarzucić, to właśnie mrok i brak balansu w jakimś delikatnym humorze. Drobne próby humoru były, ale trochę słabe. W każdym razie nie wiem czy zauważyłeś, ale nasze gusta już dawno się rozjechały. Ty chcesz czegoś innego w serialu i ja tak samo.
*spoiler*

I żeby nie było, to nadal nie jest zarzut czy hejt, z mojej strony, tylko obiektywne stwierdzenie faktu, bo subiektywnie odcinek mi się podobał. Czekam na Twoją recenzję odcinka, bo mam pomysł na mały followup w artykułach.

Myślę nad zrobieniem takiego maksymalnie obiektywnego rozłożenia odcinków na części pierwsze. Dogłębnie przeanalizuję każdą minutę odcinka i wypisze plusy i minusy, dodatkowo jeśli czytelnicy dodadzą coś co przeoczyłem uzupełnię artykuł i na koniec sezonu zbuduję z tej analizy kwestionariusze z możliwością punktowania każdego podpunktu w skali od -5 do 5, a potem złożymy z tego oceny użytkowników dla każdego odcinka sezonu. W ten sposób spróbujemy uwzględnić różne gusta użytkowników. A przynajmniej taki mam pomysł na małą interaktywną zabawę z serialem.
Edytowane przez Silent dnia 2018-10-19, 22:04
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
O
*spoiler*
pisałam jeszcze wtedy, kiedy odcinek wyszedł świeżo w Stanach i nie mogliśmy go obejrzeć, fani z grupy facebookowej mnie po prostu nastraszyli. Na pewno nic jej nie jest, zwłaszcza jeśli spojrzeć na tytuły odcinków. Mam nadzieję, że powrót tego duetu przyniesie coś więcej i będę w stanie polubić te postacie tak, jak kocham całą resztę. A co do rodziny:
*spoiler*

Tak swoją drogą, przeglądam sobie materiały wypuszczone przed premierą i wydaje mi się, że kilka scen zostało wyciętych. Chociaż może pojawią się po prostu później, kto wie.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nie chodziło mi o jakiś konkretny zarzut, użyłem po prostu złego słowa Sil Bestia :P Zaraz kończę czytać i wrzucę recenzję 1 i 2 odcinka. Jeszcze dziś powinienem napisać.
Ja myślę, że mi się gust wyrobił bardzo od czasów Arrow'a więc lubię sobie ponarzekać, ale Titans bardzo mi się podoba. Wystarczy trochę komentarzy poczytać na innych stronach żeby zauważyć, że nie jestem odosobniony.

Fajny pomysł z tą zabawą i ocenianiem ale czy warto? Nie wiem ile osób u nas na serwisie by się w to bawiło niestety
Edytowane przez Zwinny dnia 2018-10-19, 22:09
No, to niestety racja. W ostateczności zakończy się na artykułach z analizą. Zobaczymy czy ktoś będzie komentował i wtedy się zdecyduje, czy jest sens kontynuować.
Edytowane przez Silent dnia 2018-10-19, 22:13
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Wesoła rodzinka to oczywiście Nuclear family, grupa cyborgów udająca normalną rodzinę, a w rzeczywistości będąca bandą morderców. Odcinek mi się podobał, zwłaszcza to, jak Raven oglądała "Grę o Tron".Bestia ;)
Przejdź do forum: