Zobacz temat
 
Kogo chciałbyś zobaczyć w Titans?
Zapowiedziano już 2 sezon Titans, występ Jasona Todda, Doom Patrol czy Donny Troy. Tytani to grupa, która przez lata zmieniała członków i sprzymierzeńców. A kogo wy chcielibyście zobaczyć w serialu z postaci, które pojawiły się w komiksach?

Cudownie byłoby zobaczyć Terrę i cały story arc z Judas Contract. Film animowany moim zdaniem nie oddał tego, co w tej historii jest najbardziej interesującego (np. walka Raven vs Terra, poza tym wrzucił też Damiana, który moim zdaniem w Tytanach nie jest do niczego potrzebny), poza tym bardzo kiepsko poradził sobie z przedstawieniem Terry - zamiast zawziętej i zawistnej psychopatki dostaliśmy marudną i fochniętą dziewczynkę, która tak bardzo nienawidzi świata. Patrząc też na ton całego serialu i na ile twórcy mogą sobie pozwolić, dostalibyśmy zapewne coś brutalnego, pełnego akcji, dobrych scen walki i emocji. Przy okazji można by też zwiększyć rolę samego Jericho, który w tej historii również odegrał sporą rolę, a w filmie... no jest.

Z innych złoli fajne byłoby pojawienie się Jinx, reszty H.I.V.E., Madame Rouge (mam do niej dziwną słabość po 5 sezonie kreskówki) czy demonicznych braci Raven (bo dlaczego by nie?).
A z bohaterów... hm. Tytani Wschodu to ciekawa opcja, ale mało prawdopodobna, patrząc na to, że serial dopiero wystartował, a już mamy zapowiedzianą masę postaci. Poza tym nie mogę doczekać się Cyborga. Shadow Happy

A jakie są wasze ulubione postacie, które chcielibyście zobaczyć na ekranie ramię w ramię z resztą Tytanów? Zapraszam do dyskusji!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Na pewno H.I.V.E 5 i Blackfire. Chciałabym zobaczyć Ryand'r'a w jakiejś retrospekcji Star, chociaż to już raczej marzenie ściętej głowy. Cyborg :( Z herosów nie mam już raczej żadnych typów. Chociaż może Static Shock? W każdym razie będę się cieszyć z każdej postaci, jaką się pojawi Gwiazdka :D
Czekamy na Cybusia Booya!
Terra moim zdaniem swoje szanse dostała i na tym powinno się zakończyć bo ile można wałkować to samo.

Bardzo chciałbym zobaczyć sezon z Deathstrokiem jako głównym antagonistą - Robin jakiego znamy z 1 odcinka idealnie wpasowałby się w konfrontację z Sladem.
Odpuszczam sobie natomiast wszystkie postacie, których pojawienie się wymusiłoby użycie CGI bo na ten moment serial po prostu nie jest na to gotowy co widać po szukaniu oszczędności na efektach specjalnych.
Zwinny napisał(a):

Terra moim zdaniem swoje szanse dostała i na tym powinno się zakończyć bo ile można wałkować to samo.

Bardzo chciałbym zobaczyć sezon z Deathstrokiem jako głównym antagonistą - Robin jakiego znamy z 1 odcinka idealnie wpasowałby się w konfrontację z Sladem.
Odpuszczam sobie natomiast wszystkie postacie, których pojawienie się wymusiłoby użycie CGI bo na ten moment serial po prostu nie jest na to gotowy co widać po szukaniu oszczędności na efektach specjalnych.


Mówisz masz: https://screenran...-season-2/
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Dla mnie osobiście jest zupełnie obojętne kto się pojawi w serialu, chciałbym bardzo, żeby serial się dobrze kręcił i skupił jak należy na tym co kreskówka - czyli na samym zespole.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja chciałabym zobaczyć Rose Wilson. Jest to jeden z moich ulubionych czarnych charakterów. No i tak samo jak Gwiazdeczka chciałabym również zobaczyć Blackfire.
Kapitana Bombę.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Przejdź do forum: