Zobacz temat
 
S01E01 - Titans
Temat ten przeznaczony jest na dyskusję dotyczącą pierwszego odcinka Titans, którego premiera miała miejsce dzisiaj (tj. 12.10.18). Serial na Netflixie powinien pojawić się do 24 godzin po premierze na DC Universe.

UWAGA: proszę wszystkich o odpowiednie ukrywanie spoilerów (magiczny przecisk z dymkiem, zaraz obok przycisku wstawiania filmików) w ten sposób:
*spoiler*
, aby nie psuć innym radości z oglądania.


A teraz prawdziwe spoilery. Jeśli komuś to przeszkadza, nie klikajcie:
*spoiler*

Edytowane przez For dnia 2018-10-12, 14:19

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Link do odcinka Gwiazdka :D
https://ww2.watch...-episode-1
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja mam same wrażenia pozytywne Reyze Smile Sceny walki eleganckie, a aktorów nie wymieniłabym na żadnych innych. No kocham ich! Gwiazdka :D
Jak seriale ciężko mi wchodzą, tak ten porządnie mnie wciągnął i poruszył.
Aż smutno, że tak szybko się skończył Shadow Cry
Byle do 19-tego!
Niestety musiałem w dniu dzisiejszym wyjechać i właśnie jestem w pociągu - jako, że laptop został w moim mieszkaniu to recenzja ode mnie pojawi się najszybciej w niedzielę wieczór.

Dzieląc się na szybko opiniami, pilot jest całkiem udany i bardzo dobrze, że rozkręca się powoli oraz nie jest prowadzony w stylu "przestępca tygodnia". Wielki plus należy się za sceny walki i muzykę. Niestety fani muszą się przygotować na to, że nie jest to klimat do którego przyzwyczaiło TT ponieważ jest mroczne i brutalnie. Większość odcinka to nocne scenerie. Momentami zabrakło mi tego pazura na koniec jak np. w scenie wprowadzającej Robina czy w
*spoiler*
A innymi sceny były zbyt przesądzone. A tak mamy dużo randomowych gangsterów i nie do końca wiadomo o co chodzi. Konstantin Kovar to postać DC ale raczej niewiele ona mówi fanom Tytanów. Zabrakło humorystycznych wstawek, sytuację na koniec uratował na szczęście BB. Mam nadzieję, że bohaterowie nie będą się tak cackować z randomowymi przestępcami skoro są plotki, że mają stawić czoła Trygonowi, a komiksy to ich archiwum pełne bardzo ciekawych wrogów.

Kończę na tym mój komentarz, nie chcąc zdradzić za dużo. Więcej w recenzji, postaram się by była bezspoilerowa ale jednak rzuciła światło na całość.

Generalnie jest okej, nie dla najmłodszych.
*spoiler*


A poza tym to Robin może mnie adoptować, a Star wygrywa po prostu wszystko <3. Nie mogę się doczekać Hawka i Dove.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jaki ja mam niedosyt, te 50 minut zleciało tak szybkoCyborg :(
podoba mi się wszystko wszyściuteńko <3 mam nadzieję, że szybko znajdę gdzieś soundtrack z pierwszego odcinka :3
Mnie pierwszy odcinek się podobał. Niezłe walki, tajemnicza i ciekawa fabuła. Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków. Jedno mnie tylko zastanowiło. Otóż ten dialog pomiędzy Star a portierką w hotelu miał dość "tajemniczy" przebieg. Czyżby Korry była lesbijką, albo chociaż bi?
TrueRobin napisał(a):

Mnie pierwszy odcinek się podobał. Niezłe walki, tajemnicza i ciekawa fabuła. Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków. Jedno mnie tylko zastanowiło. Otóż ten dialog pomiędzy Star a portierką w hotelu miał dość "tajemniczy" przebieg. Czyżby Kory była lesbijką, albo chociaż bi?


Patrząc na scenę z trailera, w którym Rob i Star się całują, bardziej prawdopodobna jest opcja z byciem bi (co według mnie ma sens, patrząc na to, jak do seksualności podchodzili Tamaranie).

W dalszym ciągu nie wiadomo, co Netflix konkretnie zamierza zrobić z Titans :/

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Co miałby zrobić? Wypuszczą za jakiś czas. Pomyśl sobie jak bardzo naraziliby się Amerykanom, gdyby wypuścili od razu. Netflixa ma u nich praktycznie każdy, a tu robią im taką chamówę, że cały świat poza nimi dostaje serial w ten sam dzień lub blisko i tylko oni muszą kupować jakieś DC Universe dodatkowo. Już na pewno i bez tego są wściekli za sam fakt, że reszta dostanie Titans bez DC Universe.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Tego faktycznie nie przemyślałem, ale z tego co kojarzę Netflix dysponuje czymś w stylu blokady regionalnej... Co prawda nie bardzo miałoby to sens, ale to już nie wina Netflixa, a DC Universe, dlatego mogliby przemyśleć formę dystrybucji bo myślę, że każdy i tak wolałby obejrzeć cały sezon za jednym zamachem nawet jeśli trochę póżniej. USA to też zupełnie inny rynek niż Europa, ale myślę, że Titans musi sobie jeszcze zapracować na renomę żeby niedzielny widz chciał akurat ten serial obejrzeć. My jesteśmy fandomem kreskówki i postaci więc dla nas to co innego.
Przejdź do forum: