Zobacz temat
Czy chciał(a)byś udzielać się w grze roleplay DC/TT?
Tak Tak 100%[6 głosów]
Nie Nie 0%[0 głosów]
Głosów ogółem : 6
 
Teen Titans PBF/Roleplay
Już od dłuższego czasu widzi mi się pogranie w uniwersum DC, z nastawieniem na TT. Kto wie, ten wie o tym koncepcie. Gwiazdka :D Męczy mnie fakt, że w sieci nie ma nic, co zaspokoiłoby tę potrzebę. Jedno, które widziałam, było właściwie martwe, a z najnowszym nie wiadomo co będzie, gdyż serwis, na którym forum jest postawione, zaprzestaje w tym miesiącu swojej działalności hostingowej i szczerze to nie chce mi się nawet zakładać tam konta w obliczu takich informacji.
Fajnie jednak by było, gdybyśmy my się zebrali i jako społeczność titansgo zorganizowali sobie grę. Sądzę, że mamy tutaj wystarczająco wiele osób lubiących pisanie, aby znaleźli się chętni do przeżywania przygód kanonicznymi postaciami lub własnymi kreacjami. Z chęcią zaopiekowałabym się podobnym przedsięwzięciem – od zorganizowania kącika do roleplayowania, przez budowę lokacji świata po wypisanie wszystkich koniecznych instrukcji, by każdemu było wiadomo, o co biega, nawet jeśli nigdy nie spotkał się z podobną rozrywką. Robin :)

Pozostaje pytanie czy znajdę chętnych? Gwiazdka :D Ankieta celowo jest krótka i zawiera tylko dwie odpowiedzi, nic pomiędzy. Dlatego o głosowanie w niej proszę osoby zdecydowane co do swojej odpowiedzi.

Zapraszam do udziału. A w razie chęci przedyskutowania, rozwiania wątpliwości, doinformowania się, przed czy po oddaniu głosu, pytań wszelkiej maści acz dotyczącej tematu, po prostu piszcie poniżej. Robin :)
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Chętnie będę się udzielała w grze. Tylko kiedy start? Gwiazdka ^^'
Kiedy będę wiedziała, że jest sens, bo zbierze się jakieś grono zainteresowanych osób. Robin :) Jak na razie jestem ty, ja i ewentualnie jedna osoba, która działa poza serwisem, a która podejrzewam, pewnie chciałaby w Bane'a się wcielić. xD

Edit: / Zauważyłam, że ze mną już 3 osoby na "tak" są. xD Któż to ta trzecia osóbka? Gwiazdka :D
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Nigdy tak oficjalnie nie grałam w roleplay, chociaż pamiętam, że kiedyś razem z For i Meią założyliśmy forum z takim zamiarem (roleplay własnymi postaciami). Ale niestety na tym poprzestało, nigdy nie zaczęliśmy grać XD
W każdym razie, o ile nie będzie to bardzo skomplikowane, mogę dołączyć. Bende Gwiazdkom! Albo Cyborgiem, jeśli ktoś zechce Gwiazdkę 8P
Ta tajemnicza osoba to ja Gwiazdka :D. Nie wiem niestety, jak u mnie będzie z czasem od października, ale chętnie spróbuję.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ale niestety na tym poprzestało, nigdy nie zaczęliśmy grać XD

No coś było mówione, że była jakaś inicjatywa. Gwiazdka :D Czemu tylko na tym poprzestało w sumie? Bestia :P Organizacja? Coś z samym forum?

Ogółem myślałam, że można by na serwisie stworzyć dział do tego. Niekoniecznie osobne forum. Zyskałoby to też wymiar rozruszania forumowej strony serwisu. Biorę jeszcze pod uwagę Discorda między innymi. Robin :) Ale co do tego aspektu później można się zastanowić. Najpierw się zbierzmy, o!

Ta tajemnicza osoba to ja Gwiazdka :D.

Miło wiedzieć, żeś zainteresowana, For! Robin :)

Nie wiem niestety, jak u mnie będzie z czasem od października, ale chętnie spróbuję.

Studia zapewne? Gwiazdka :D Myślę, że zawsze coś się da wyciągnąć odrobinę czasu. W końcu nikt nie mówi, żeby pisać 10 wiadomości na dobę, haha. Wiem jak to wychodzi w praniu, bo mam tak na forum, że zdarzy się dostać odpis po tygodniu, a nawet więcej. Bestia :P
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
RDNoita napisał(a):

Czemu tylko na tym poprzestało w sumie? Bestia :P Organizacja? Coś z samym forum?
[...]
Studia zapewne? Gwiazdka :D


W sumie to brak chęci chyba, albo raczej słomiany zapał. Po prostu tak jakoś wyszło xD.

Yup, niestety ;_;.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Szkoda wielka, że jednak do niczego nie doszło te kilka lat wstecz. Wtedy byłaby to przednia zabawa, teraz nie wiem ule osób będzie chętnych ale pomysł na plus Bestia ;)
@For, mam nadzieję, że tym razem nie dopadnie cię słomiany zapał! Gwiazdka :D

@Zwinny: Te kilka lat wstecz istniało Justice, obecnie martwe, już nawet tematy ukryli, ale jak kiedyś zaglądałam, to jakieś tam pojedyncze osóbki pojawiały się w ostatnio obecnych na forum, choć już wtedy umierało. Ale było tam miejsce dla wielu postaci z uniwersum DC, w tym Tytanów.
W każdym razie nawet w kilka osób da radę coś ugrać. Robin :)
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Wydaje mi się, że dobrym pomysłem byłoby wyjaśnienie, czym pbf/roleplay w ogóle jest, bo część użytkowników może nawet nie wiedzieć, o czym ten temat jest Bestia ;).

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
W sumie racja, bo nie każdy sobie w internety spojrzy. xD To dopiszę!
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Przejdź do forum: