Zobacz temat
 
Wesołe przygody For w świecie visual noveli
Dziękuję serdecznie za komentarz i bardzo się cieszę, że gra się podoba <3!

Połączony z 2020-10-06, 18:51:02:
Po długich a ciężkich (no, dwa lata to jednak sporo czasu) udało mi się w końcu wypuścić update do Astral Nights, nazwany Cozy Fall. Ze względu na dużą ilość nowego contentu (grafiki postaci, GUI, muzyka, sporo tego) trzeba grę pobrać od nowa, by móc zagrać. Wspaniałe, najcudowniejsze grafiki postaci (i nie tylko) wykonane zostały przez Gwiazdeczkę Robin :)

Miłej zabawy! Shadow Happy
Link do pobrania: https://forsaken-...ral-nights
Edytowane przez For dnia 2020-10-06, 18:51

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ale niespodzianka Gwiazdka :D W weekend odpalam i obczajam Robin :) No i wielki szacun, że przy dużym natłoku obowiązków udało ci się znaleźć czas na update gry - nie wiem, jak to robisz, ale mam nadzieję, że siła do działania i chęci cię nie opuszczą - fajnie, że znowu tworzysz Robin :)

Ps. W grafice w nagłówku jest w lewym dolnym rogu białe maźnięcie pędzlem (lub gumką) - nie pamiętam, czy to ja zapisałam plik z przezroczystością (jeśli tak, to przepraszam - to mój odruch... xD) i nie zauważyłam, że wymazałam przypadkowo fragment czy może ty coś edytowałaś, ale w razie czego zwracam uwagę, bo być może nie zauważyłaś. Także w wolnej chwili można zamalować i podmienić ;D
Gwiazdeczka napisał(a):
W grafice w nagłówku jest w lewym dolnym rogu białe maźnięcie pędzlem (lub gumką) - nie pamiętam, czy to ja zapisałam plik z przezroczystością (jeśli tak, to przepraszam - to mój odruch... xD) i nie zauważyłam, że wymazałam przypadkowo fragment czy może ty coś edytowałaś, ale w razie czego zwracam uwagę, bo być może nie zauważyłaś. Także w wolnej chwili można zamalować i podmienić ;D


To raczej moja wina, bo wybielałam trochę chmurki, by się ładnie zlewały z tłem na itch.io i najwyraźniej nie zauważyłam, że maźnęłam trochę za bardzo. Dzięki za zwrócenie uwagi Gwiazdka :D

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: