Zobacz temat
 
Nightwatch - gra
Zapomniałem zapytać czy gra kończy się w momencie gdy wybieramy osobę do patrolu? Zdziwiło mnie po prostu że gra po wyborze postaci bez żadnej kurtuazji wyrzuca do głównego menu.
Sulik napisał(a):

Zapomniałem zapytać czy gra kończy się w momencie gdy wybieramy osobę do patrolu? Zdziwiło mnie po prostu że gra po wyborze postaci bez żadnej kurtuazji wyrzuca do głównego menu.


Tak, gra kończy się w tym momencie, bo zwyczajnie zabrakło mi czasu na dalsze kodowanie i wymyślanie fabuły. Powinny się na końcu pokazać napisy końcowe, o ile nie przeklikujesz się od razu do głównego menu.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Faktycznie. Pojawienie się napisów końcowych zajmuje tyle czasu, że nie zwróciłem uwagi, że w ogóle są.
Nie tylko Ty, For nie umie w napisy Cyborg :(
Sulik napisał(a):

Faktycznie. Pojawienie się napisów końcowych zajmuje tyle czasu, że nie zwróciłem uwagi, że w ogóle są.


Cóż, to moja pierwsza zrobiona w życiu gra, więc błędy i niedociągnięcia są nieuniknione. W kolejnej grze postaram się to poprawić.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Niech DA zapowie napisy końcowe na scenie DA Smirking
Wstawimy tam jeszcze reklamę jego włoskiej restauracji DA Smirking
Można by jeszcze przed napisami urządzić małe losowanko, o darmową paczkę makaronuGwiazdka :D.
FoReVer
titansgo.pl/upload/img/5a3e4a47c39b6.jpg
Może ja was wszystkich zatrudnię do pisania scenariusza, co xD?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Szczerze to każda pomoc by się nam przydała ;D
Każdy mógłby z was mógłby napisać krótką scenkę z dowolnymi postaciami z NW. Jestem pewien że u każdego jest chociaż jeden ciekawy pomysł, który można by wykorzystać.
Sulik napisał(a):

Każdy mógłby z was mógłby napisać krótką scenkę z dowolnymi postaciami z NW. Jestem pewien że u każdego jest chociaż jeden ciekawy pomysł, który można by wykorzystać.


Ty też mógłbyś Reyze Smile Masz dobre pomysły, chętnie bym przeczytała.
Sulik napisał(a):

Każdy mógłby z was mógłby napisać krótką scenkę z dowolnymi postaciami z NW. Jestem pewien że u każdego jest chociaż jeden ciekawy pomysł, który można by wykorzystać.


Piszcie, piszcie, drogie dzieciaczki, a w nagrodę najlepsze pomysły umieszczę w drugiej części gry Nightwatch: Visual Novel* Gwiazdka :D. Im bardziej absurdalne, tym lepiej.

*jest plan, żeby ją zrobić, tylko pomysłu trochę brak.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
orig00.deviantart.net/e58a/f/2018/188/7/4/nw_new_comparison_by_alienlina-dcgjvcn.png
https://www.devia...-753395063
nowe porównanko
pewnie nie pomogę, ale jakaś bitka by się przydała Gwiazdka :D w zależności od dialogów z wrogiem nw wygrywają lub nie Bestia :P
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Kibo napisał(a):

pewnie nie pomogę, ale jakaś bitka by się przydała Gwiazdka :D w zależności od dialogów z wrogiem nw wygrywają lub nie Bestia :P


To akurat brzmi jak bardzo dobry pomysł Gwiazdka :D

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
DA robi makaron, który mutuje w latającego potwora spaghetti, tak, to jest myśl DA Smirking
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Kibo napisał(a):

DA robi makaron, który mutuje w latającego potwora spaghetti, tak, to jest myśl DA Smirking

No i kto jest geniuszem? Ty jesteś!
Aż mi się zachciało to namalować Kira Happy
chce z tego grę, kreskówkę, tapetę na telefon oraz laptopa i koszulkę
o rany, rozmarzyłam się
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Zatrudnijmy Kibo do naszego sztabu kreatywnego, zapłacimy w miłości i memach z NW Gwiazdka :D.

Gra z potworem brzmi bardzo dobrze. Muszę nad tym pomyśleć.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: