Zobacz temat
 
Nightwatch - gra
najlepsza zapłata ever (o, i obiadki od DA DA Smirking )

generalnie to nie wiem jak wy, jako twórcy nightwatch widzicie tę grę, ale ja na przykład, gdy pierwszy raz usłyszałam o tym projekcie, wyobrażałam to sobie jakoś tak:
na początku mniej więcej poznajemy każdą z postaci, tak coby się z nimi oswoić i tak dalej, a potem skoro są superherosami i bronią swojego miasta to widziałam oczywiście okazję na bitkę, jakiś superłotr psujący szyki nw przez całą grę (teraz na tym miejscu widzę tylko tę wielką kulę włoskiego makaronu) i oczywiście lużniejsze momenty, w których widzimy relacje między bohaterami
i świetny happyendzik, który w głowie siedzi mi jako lekka parodia odcinka Młodych Tytanów: "Pracownik Miesiąca", to znaczy, że kiedy Nightwatch walczą z Potworem, z łazienki wychodzi półprzytomny Dark Archer i zjada przeciwnika *koniec*

no teraz pojechałam po bandzie Silent Pokerface
Edytowane przez Kibo dnia 2018-07-10, 11:04
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Kibo napisał(a):

najlepsza zapłata ever (o, i obiadki od DA DA Smirking )

generalnie to nie wiem jak wy, jako twórcy nightwatch widzicie tę grę, ale ja na przykład, gdy pierwszy raz usłyszałam o tym projekcie, wyobrażałam to sobie jakoś tak:
na początku mniej więcej poznajemy każdą z postaci, tak coby się z nimi oswoić i tak dalej, a potem skoro są superherosami i bronią swojego miasta to widziałam oczywiście okazję na bitkę, jakiś superłotr psujący szyki nw przez całą grę (teraz na tym miejscu widzę tylko tę wielką kulę włoskiego makaronu) i oczywiście lużniejsze momenty, w których widzimy relacje między bohaterami
i świetny happyendzik, który w głowie siedzi mi jako lekka parodia odcinka Młodych Tytanów: "Pracownik Miesiąca", to znaczy, że kiedy Nightwatch walczą z Potworem, z łazienki wychodzi półprzytomny Dark Archer i zjada przeciwnika *koniec*

no teraz pojechałam po bandzie Silent Pokerface


Na razie trwają prace nad grą, która roboczo nosi tytuł Nightwatch: Genesis, więc można się, domyślić, czego będzie dotyczyć Bestia ;). Oprócz tego w planach jest kolejna gra, podobna do tego, co zrobiłam na prima aprilis (albo kontynuacja tamtej gry, jeszcze nie wiem, jak to zostanie rozwiązane).

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Forsaken napisał(a):
Zatrudnijmy Kibo do naszego sztabu kreatywnego, zapłacimy w miłości i memach z NW Gwiazdka :D.


Jak wspominałam, jestem bardzo za Gwiazdka :D
Poza tym, mamy deficyt złoli, więc pomyślałam, że Kibo mogłaby wymyślić jakiegoś dodatkowego villaina wedle swojego uznania Bestia ;)
W sensie, kogoś jeszcze oprócz Potwora Spaghetti Gwiazdka :D
Oczywiście to propozycja, a nie przymus Bestia :P
Forsaken napisał(a):

Na razie trwają prace nad grą, która roboczo nosi tytuł Nightwatch: Genesis, więc można się, domyślić, czego będzie dotyczyć Bestia ;). Oprócz tego w planach jest kolejna gra, podobna do tego, co zrobiłam na prima aprilis (albo kontynuacja tamtej gry, jeszcze nie wiem, jak to zostanie rozwiązane).


ou, faktycznie. tym lepiej! :3
obie gierki będą takimi visual nowelkami? Kira Happy


Gwiazdeczka napisał(a):

Jak wspominałam, jestem bardzo za Gwiazdka :D
Poza tym, mamy deficyt złoli, więc pomyślałam, że Kibo mogłaby wymyślić jakiegoś dodatkowego villaina wedle swojego uznania Bestia ;)
W sensie, kogoś jeszcze oprócz Potwora Spaghetti Gwiazdka :D
Oczywiście to propozycja, a nie przymus Bestia :P


<3 Potwór Spaghetti to był jeden wielki żart, ale z pewnością byłby to główny antagonista dla DA Shadow Cry
jeśli coś wpadnie mi do głowy to dam znać Bestia -o-
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Yup, obie gry to visual novelki (bo nie umiem jeszcze kodować w niczym innym)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
akuku
titansgo.pl/upload/img/5b4a435a7c4bc.png
Reyze SmileShadow HappyKira Happy
Edytowane przez Gwiazdeczka dnia 2018-07-14, 20:40
*tu wstaw spam serduszek*

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Tadam, oto można zagrać w NW na urządzeniach z systemem Android Gwiazdka :D https://play.goog...tch.gamejk
(a ja idę poprawiać ewentualne błędy)

UPDATE: Pojawiła się też aktualizacja, a w niej drobne poprawki (jak niewyświetlanie się grafiki w menu głównym czy niewidoczne wybory). No i mamy w końcu napisy końcowe z krwi i kości.
Edytowane przez For dnia 2018-07-26, 15:07

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jest może w planach gra w stylu Pokemon Legends? Nie wiem ile pracy zajęłoby jej stworzenie ale taka mieszanka NW z Titanimals myślę że sprawdziłaby się świetnie Gwiazdka :D a chyba w tych czasach są edytory i nie trzeba wszystkiego od podstaw stworzyć.

blog.pokemonlegends.com/wp-content/uploads/2015/02/Screenshot_5-480x347.png
Póki co skupiamy się na rozszerzaniu tego co wymyśliliśmy - do gry wpadnie kilka dodatkowych funkcji, poza samymi dialogami. Pomysł niezły, ale jeśli chodzi o edytory to niestety nie jest tak różowo. Pokemon Legends tworzyło trzech programistów i dwóch grafików i już do tej pory pracują nad tym kilka, jak nie kilkanaście lat, a używają przy tym kupę skradzionego materiału i jak sami piszą są doświadczeni w tej branży. Niestety taki projekt jest bardzo wątpliwy na nasze możliwości.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Jakby ktoś pytał, czy coś robimy. Robimy, ale nie z tą grą, co trzeba Gwiazdka :D.
titansgo.pl/upload/img/5b5f16535ff7e.png

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ten obrazek to bolączka. Myślałem, że są 2 Silenty i 2 Reyze Reyze Smile proponuję jakiś filtr na tło Luzak

For i literufki. Wooooow Gwiazdka :D
Bo to obrazek typu SLD... SL... SLADE... LD... LSD IMAGE, o DA Smirking
Powinien powstać taki format pliku xd
titansgo.pl/upload/img/5b9950ec69669.png
Zwinny, dostanę za to dożywocie? XD

titansgo.pl/upload/img/5b9950ec8af3a.png
Shadow Happy
To co ma Shadow to bardziej maska czy kask? Bo na obrazku wygląda bardziej trójwymiarowo.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Sulik napisał(a):

To co ma Shadow to bardziej maska czy kask? Bo na obrazku wygląda bardziej trójwymiarowo.


Maska Robin :)
Wrzucam plakaty, jakby ktoś chciał
v1 https://www.devia...-819985444
v2 https://www.devia...-819985915

i png
Silent
DA
Kira
Reyze
Shadow

wstawiłabym obrazki, ale nie idzie ich wyciągnąć ze strony xd
Wyszło 11/10, cudo po prostu Gwiazdka :D

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Popieram, cudowne. I Silent zaslaniający połowę twarzy z nosem włącznie niczym nastolatki z Tumbrl XD Cudo x2
Dzięki, cieszę się, że się wam podoba Gwiazdka :D Rozwaliło mnie, jak ktoś tam przyrównał Silenta do Power Rangera - skąd mu się to podobieństwo wzięło - nie wiem XD
Przejdź do forum: