Zobacz temat
 
Powrót dawnych Młodych Tytanów do ramówki Cartoon Network
Jak zapewne wiecie, już od 13 sierpnia będziemy mieć możliwość oglądania dawnego Tytanowego serialu na Cartoon Network. Cóż CN często lubi przywracać do ramówki swoje dawne seriale, (tak jak ma to obecnie miejsce w przypadku Dextera), a teraz przyszedł czas naszych ukochanych Tytanów. Na chwilę obecną spis odcinków jakie będą emitowane przedstawia się następująco:

niedziela 13 sierpnia 21:05 - Dziel i rządź
sobota 19 sierpnia 21:05- Siostry
niedziela 20 sierpnia 21:05- Ostateczny egzamin


Dalej program TV już nie sięgaBestia ;), myślę, że w kolejnych tygodniach odcinki będą emitowane chronologiczne w każdy sobotni i niedzielny wieczór.
Jak myślicie czy obecna emisja ma z czymś związek? Czy jest może tylko takim przypomnieniem przy okazji ciągłej emisji TTG? Myślę, że CN w tym przypadku chce (jak to ma w zwyczaju) przypomnieć dawnych Tytanów, bo wiele osób bardziej ceni sobie oryginalny serial niż TTG .

A tu ciekawe zdjęcie ComicCon'u, będące w pewnym sensie adresowane do fanów klasycznej kreskówkiGwiazdka :D:
68.media.tumblr.com/8249e068bfc0e73dfd2e88869b07d197/tumblr_otdhj2YbaN1sm1obwo1_1280.jpg
(źródło: https://chillguyd...r-sdcc-but)
To zdjęcie mnie również zaciekawiło. Myślę że ma to związek ze sprawdzeniem oglądalności, a sam obrazek ma oznaczać to, że Młodzi Tytani wejdą na miejsce TTG z szóstym sezonem. Bo w końcu na amerykańskim też wracają.. Gdyby obie wersje serialu były wtedy emitowane byłoby super, ale myślę, że trzeba będzie się pożegnać z TTG kiedy wejdzie stare TT z nowymi odcinkami. Ale do niczego nie jestem pewna lecz jestem dobrej myśli. Gwiazdka :D

Połączony z 2017-08-13, 12:12:55:
d12qk6n9ersps4.cloudfront.net/3695653/medium-clean.jpg
To zdjęcie pojawiło się w TTG w odcinku "Brain Percentages". Też coś nam zwiastuje?
Edytowane przez Dark Rose dnia 2017-08-13, 12:12
To zdjęcie pojawiło się w TTG w odcinku "Brain Percentages". Też coś nam zwiastuje?


Może to niestety być trollowanie fanów starej kreskówki, i robienie im zbędnej nadziei, co niekiedy ma również miejsce w serialuCyborg :|.




I już po emisji pierwszego odcinkaRobin :).

KTO TO OGLĄDA W 2017 ROKU???? Gwiazdka :DRobin :)Booya!Bestia -o-;OReyze SmileDA SmirkingBestia :P
Jasne że ja! Miejsce na kanapie zarezerwowane na wszystkie emisje Gwiazdka :D
Dark Rose napisał(a):

To zdjęcie mnie również zaciekawiło. Myślę że ma to związek ze sprawdzeniem oglądalności, a sam obrazek ma oznaczać to, że Młodzi Tytani wejdą na miejsce TTG z szóstym sezonem. Bo w końcu na amerykańskim też wracają.. Gdyby obie wersje serialu były wtedy emitowane byłoby super, ale myślę, że trzeba będzie się pożegnać z TTG kiedy wejdzie stare TT z nowymi odcinkami. Ale do niczego nie jestem pewna lecz jestem dobrej myśli. Gwiazdka :D

Połączony z 2017-08-13, 12:12:55:
d12qk6n9ersps4.cloudfront.net/3695653/medium-clean.jpg
To zdjęcie pojawiło się w TTG w odcinku "Brain Percentages". Też coś nam zwiastuje?


Jezu, idę to obejrzeć Reyze Shock
Kocham TT i mam nadzieje, ze na ekranach telewizji pojawia sie nowe odcinki. Juz nie moge sie doczekac dzisiejszego wieczoru (21:05-Mlodzi Tytani "Modnis"Bestia ;).Robin B-)Raven :-/
Obejrzałem ten odcinek... Dialog tuż przed tym obrazkiem:
Gwiazdka: "Czy telewizja, książki, filmy na prawdę mówią coś co nie jest prawdą?",
Robin: " Oczywiście, że nie"
Punchline gagu - obrazek z "Season 6 coming soon...".
Także niestety nie jest to żadna zapowiedź :/ Znowu zażartowali sobie niesmacznie z fanów.

Połączony z 2017-10-15, 21:56:27:
Dodatkowo:
YouTube Video

Edytowane przez Silent dnia 2017-10-15, 21:56
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: