Zobacz temat
 
Polecane książki
Czy ktoś tutaj lubi Romeo i Julię? Bo mi się strasznie ta lektura spodobała
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
kimiko napisał(a):

Czy ktoś tutaj lubi Romeo i Julię? Bo mi się strasznie ta lektura spodobała


Ekhm.... Jeśli chodzi o mnie, to sądzę, że to jeden z najgłupszych romansów. Sad, but true. Powody? Romuś i Julcia zakochali się w sobie w 1 noc, mieli po 14, 16 lat, Romuś momentalnie przestał myśleć na widok Julci o Rozalindzie-czy jak jej tam leciało- która podobno była jego największą miłością na początku.
Mało tego- dzięki temu dramatowi mamy teraz mnóstwo innych durnych romansów na podstawie, które mocno hejtuje.
Założę się o stówę, że gdyby Romuś i Julka pożyli jeszcze przez kilka dni, to przynajmniej jedno z nich znalazłoby nową miłość na całe życie- może zobaczyliby ją na ulicy, albo gdzieś.
To cholerstwo bulwersuje mnie jak "Zmierzch". Damn.
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
A ja właśnie przebyłem ciekawy thrillerek - Harlan Coben - W głębi lasu.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
kimiko napisał(a):

Hah... Czy ja będę jedyna, jak napiszę, że przeczytałam CAŁĄ SERIĘ ANI Z ZIELONEGO WZGÓRZA? xDDD

Ja przeczytałam tyle książek...

Dla romantyków polecam wszystkie książki Nicholasa Sparksa... Mogłam to już wcześniej pisać, ale nie pamiętam...

Przeczytałam naprawdę wszystkie... Oprócz tej najnowszej bo nie mogę dostać w bibliotece... Muszę powiedzieć że nie zawsze wszystko szczęśliwie się kończy. Na jednej to aż się popłakałam. Po prostu on tak zajefantastycznie pisze...


Wielbię Nicolasa, mój kot miał po nim imię. Ostatnio co czytałam, to "Ślub"- rewelacyjne.


Dla fanów wszelakiej rozróby, walki, tajemnic, zagadek itd.- "Dziewczyna, która igrała z ogniem". Autora nie pamiętam, ale 600 czy 700 stron połknęłam w jeden dzień/noc wyjazdu (głównie przez spalone plecy)z

Tak sobie teraz patrzę na moją półkę z książkami... 3 części Mikołajka, prawie wszystkie Tomka, Tajemnica Bożego Narodzenia (taka trochę przygodowa książka i właściwie Bóg pojawia się na samym końcu, oraz przewija się Jego osoba w rozmowach), 2 część Igrzysk Śmierci, 2 części Kronik Rodu Kane... Mam ich oczywiście o wiele więcej, ale za tymi przepadam Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Książkę? Anthony de Mello - "Przebudzenie". Fantastyczna książka będąca swego rodzaju pigułką z życia pokazującą realia tego jak je ludzie marnują. Jest w niej sporo informacji o psychologii, religii i filozofii. Polecam przeczytać. A ostatnio czytam księgę urantii. Książka jest niesamowita. ;>
Miłośnikom fantastyki polecam serię rozpoczynającą się książką "Malowany Człowiek", autorstwa Petera Brett'a.
Nie sposób się przy niej nudzić. Akcja trwa praktycznie cały czas, dzięki przeplataniu się historii różnych bohaterów, dlatego nie ma żadnych dłużyzn. Do tego szybko się czyta.

Historia jak każda - mamy tu bohaterów, mamy otchłańce, jakiś cel. Sęk w tym, że jest to świetnie przedstawione Robin :)

___
Tak poza tym, poleciłby mi ktoś jakiś dobry horror do poczytania? Właśnie kończę Sukkuba i nie wiem za co się zabrać ; /
www.mediafire.com/convkey/ee83/fy4p43fgi8354h3fg.jpg
Móc z kimś dzielić się i problemami, i szczęściem.
Mieć oparcie wtedy kiedy wszystko się psuje, i wtedy kiedy chce się żyć...Raven :-/
Ja polecam książkę ,,Karawany czasu - tajemne imię"Vanny de Angelis
opowiada o dziewczynce o imieniu Ewa która ....... jakby to powiedzieć dysponuje czymś w rodzaju magii przyrody . Chce ona dołączyć do Karawan Czasu {należała do nich jej nieżyjąca matka}
POLECAM!
Kto nie czytał "Cienia Węża" Riordana ma natychmiast lecieć do księgarni. Kocham tą książkę i raz zabrałam ją ze sobą na próbę. Nie szło do mnie dotrzeć ^.^"

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja polecić mogę chyba jedynie cztery części Eragona i czterdzieści parę części Sagi o ludziach lodu. For - zainteresowałaś mnie : D. Polecę do księgarni jak znajdę czas ^ ^"
:*
Polecam księgę Kościany Przyjemniaczek od Dereka Landy-iego
Nie mogłem się oderwać xD książka fajna przygodowa.
POLECAM
31.media.tumblr.com/tumblr_m7xvrysSQO1rz2ry6o1_500.gif
"Żeglarz" Clive Cussler - świetna powieść przygodowa. Arka przymierza, królowa Saba, wyprawy do Ameryki jeszcze przed wikingami, tajemnicze rękopisy Thomasa Jeffersona, zatopiona kopalnia króla Salomona oraz plan pogrążenia świata w globalnym konflikcie.

"Talizman" S.King i P.Straub - mały chłopiec wyrusza w podróż, aby odnaleźć tajemniczy talizman i uratować swoją matkę, a także królową Terytoriów. Walka z dziwnymi stworami, podróże do Snów Na Jawie, walka z złym czarodziejem i mój ulubiony fragment - Dom Sunlighta Gardnera.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
"Dziewczyna, która kochała Toma Gordona" Stephen King - Mama zabiera syna i córkę na wycieczkę do parku narodowego, gdy kłóci się z synem nie zauważa że córka schodzi ze szlaku i gubi się lesie. Dziewczynka przez głód, pragnienie i strach zaczyna mieć halucynacje i wydaje jej się że jej przeznaczeniem jest pokonanie Boga Zagubionych. Mi się ta książka bardzo podobała tylko szkoda że przeczytałam ją w 2 dni.
Polecam książki Silvany di Mari - Ostani elf i jego kontynuacje. Jest to ambitna fantastyka z przekazem. Polecam Bestia ;)
A więc polecę trzy książki: ,, Mercy Miłosierna" Rebecca Lim, ,, Pod kloszem" Meg Wolitzer i ,, Meteoryt" A.G. Taylor. Wszystkie były cudowne, ale pierwsza najbardziej 😍
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
Przejdź do forum: