Zobacz temat
 
Terra, co o niej sądzicie?
Terra nie jest zła, została skrzywdzona,dla tego skończyła u Slaeda, wydaje sie że pamięta kim była przed zamienieniem w kamień, tylko cierpi i niechce wrucić do Tytanów, a wy co o tym sądzicie?
Był gdzieś taki temat albo można było się o niej wypowiedzieć w jakimś ogólnym temacie o złolach. Mniejsza o to xD
Pamiętam, że za nią nie przepadałam, jej czyny były całkowicie świadome i od początku zamierzała zdradzić
Tytanów. Niemniej jednak cały jej wątek, można rzec, uczy o przebaczaniu. I kiedy na końcu miała to wszystko na sumieniu i żałowała swych występkow, to zmieniłam o niej zdanie. Ogółem nie lubiłam w niej tylko tej zdradliwości, tego złego sposobu bycia, że tak to wyrażę. Ale okazało się, że jednak potrafi być ludzka i to mi się w niej spodobało. Taką Terrę umiem lubić.
Łatwo jest mówić żw ona jest taka i taka, ciekaw jestem co ty byś zrobiła na jej miejscu, on nie chciała ich zdradzać na początku. Wyciągnęła pochopne wnioski że Bastia wydał że ona nie kontroluje mocy. Potem po romansie z Bestią miała moment zawahania, czy ich zdradzać, to Bestią ją zranił mówiąc że ona nie ma przyjaciół, każdy chyba na jej miejscu by tak postąpił, ludzie z miłości robią różne głupoty. Potem Slade kontrolował ją, pokonała Slade, Tytani jej wybaczyli, Bóg kazał wybaczać, każdy zasługuje na drugą szanse, wkurza mnie gadanie że oba jest taka i taka, łatwo jest mówić, jestem ciekaw jak ty byś postąpiła na jej miejscu, mi jej zawsze było szkoda...
legionista028 napisał(a):

Łatwo jest mówić żw ona jest taka i taka, ciekaw jestem co ty byś zrobiła na jej miejscu, on nie chciała ich zdradzać na początku. Wyciągnęła pochopne wnioski że Bastia wydał że ona nie kontroluje mocy. Potem po romansie z Bestią miała moment zawahania, czy ich zdradzać, to Bestią ją zranił mówiąc że ona nie ma przyjaciół, każdy chyba na jej miejscu by tak postąpił, ludzie z miłości robią różne głupoty. Potem Slade kontrolował ją, pokonała Slade, Tytani jej wybaczyli, Bóg kazał wybaczać, każdy zasługuje na drugą szanse, wkurza mnie gadanie że oba jest taka i taka, łatwo jest mówić, jestem ciekaw jak ty byś postąpiła na jej miejscu, mi jej zawsze było szkoda...


Ale ziomuś, wyluzuj trochę... Co ty tak z widłami na mnie? To tak, jakbyś nie pozwolił mieć nikomu własnego zdania XD Poza tym napisałam wyraźnie, że to jest wątek o przebaczaniu i podobało mi się, że zrozumiała swoje błędy, że żałowała i miała te wyrzuty sumienia. To chyba świadczy o tym, że jest tam gdzieś w głębi dobrą osobą. Tylko została zmanipulowana. I na końcu tej całej akcji było mi jej faktycznie szkoda. To, że nie podoba mi się zły sposób bycia... Co w tym złego? Mało komu się podoba, wiem, że każdy popełnia błędy, ja też popełniłam wiele, ale to nie znaczy, że ma mi się to podobać. Najważniejsze, że ktoś żałuje szczerze swoich czynów. I co jak co, ale ja też jestem całym swoim sercem za wybaczaniem i zawsze to robię... Nieważne, jak bolesny byłby czyiś czyn. W końcu bym wybaczyła.
Poza tym, kurczę, jakby np. nie wiem... twój dobry kumpel ukradł ci klucze od domu i podrzucił je jakimś ziomkom z gangu, którzy by się potem do ciebie w nocy włamali, a następnie któregoś dnia zaatakował cię razem z nimi podczas twojego powrotu do domu i spowodował umyślnie wypadek samochodowy, po czym wyzwałby cię na fighta i nie żałował w tamtym momencie ani chwili... Nie byłbyś początkowo rozczarowany i zawiedziony jego zachowaniem? Nie byłbyś zdenerwowany? Podobałoby ci się to? Ja wiem, że kiedyś mógłbyś mu wybaczyć i super, bardzo doceniam to, bo wybaczyć coś takiego to jest serio wyczyn. Ale uważasz, że nie ruszyłoby cię to na początku? No myślę, że nie byłbyś zadowolony.
Pozdrawiam cię
nie uważam, nie bronie ci mieć własnego zdania, każdy na początku wkurzony, jasnno napisałem że karzdy popełnia błędy, Terra nie jestwyjątkiem, chyba każdy na jej miejscu by zdradził, to Bestia ją zranił, pewnie ja też bym poszedł do Slaeda, nie wieżę że ty byś na jej miejscu nie chciała się zemść, Terra też musiała wybaczyć Bestii, na pewno nie jest to łatwy temat...
Zanim kontynuujemy dyskusję o Terrze, polecam najpierw przeczytać oryginalny Judas Contract. Po pierwsze - to co było zrobione w kreskówce Młodzi Tytani, to ani trochę nie jest oryginał. Po drugie - Terra w oryginale była psychopatką, dla której nie było ratunku, z tego co pamiętam, posuwała się nawet do zamordowania kilku postaci.

chyba każdy na jej miejscu by zdradził

Nie, nie każdy. Każdy jest inny i każdy radzi sobie inaczej z uczuciami. Gdyby KAŻDY reagował na zranione uczucia w ten sposób, świat dzisiaj byłby jednym wielkim gruzowiskiem.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Dla każdego jest ratunek, jeśli wydaje ci się że nie da się czegoś dokonać to znaczy że jest to połowa sukcesu, myślę że jednak i w oryginale był jakiś ratunek dla niej.
Legionisto, jeśli możesz, to przeczytaj chociaż stronę na Wikipedii o Kontrakcie Judasza, chociaż tyle Bestia :P Potem możesz ratować Terrę do woli.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Hm... Terra...
Raczej nie dla każdego jest ratunek. W TT serialowym rzeczywiście ładnie zrobili ten wątek o przebaczeniu, i podoba mi się to do ostatniego odcinka.
Ale nienawidziłam jej głęboko całą podstawówkę xD
To co TTGO teraz zrobiło z nią mnie bardzo zadowala <33
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Istnieje dobro i zło, linia wydaje się wyraźna, ale nie jest...
Nikt mi nie wmówi, że ta panna na początku nie chciała nikogo zdradzać Bestia :P
1.bp.blogspot.com/_bSOM7jqvlc8/TSCt-zf19II/AAAAAAAAAcQ/GnufPkFuTjo/s1600/Judas-Contract-TB-151.jpg
Łapcie link, będzie większe: http://1.bp.blogs...TB-151.jpg
O, mam jeszcze lepsze!
https://simplydcu...act-04.jpg

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
To fragment już po zdradzie, więc nie można określić co ją pchneło do zdrady
Może zamiast pisać bzdury sam byś ruszył tyłek i sobie poszukał?
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Znalazłem, faktycznie psychiatra, ale dla psychologów też istnieje ratunek.
Oficjalnie przebiłeś nawet moją psorkę od przyrody, gratuluję. Jak wrócę do fomu, to wrzucę resztę kadrów, które znalazłam.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
"...Istnieje dobro i zło, linia wydaje się wyraźna, wszystko wydaje się proste, ale nie jest..."-Robin.
Czy mi się wydaje, czy już to pisałeś wyżej? Kira Happy
http://2.bp.blogs...+raven.jpg
Rzeczywiście, no przecież widać, że dla takiej osoby jest ratunek.
#ratujmypsychologów

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Czemu nie xd, ratujmy ich xd Robin :)
E ja tam przeczytałem o ni ej na Wikipedii no i nie bardzo terra z alternatywnego wymiaru była fajna
Przejdź do forum: