Zobacz temat
 
Gry na PC
To ja was zaskoczę, o! Jedyna gra, w którą gram to... Simsy 2! Żadne CoD czy FF, gdzie tam...! Siąść przed kompem i dla odstresowania założyć sobie rodzinkę, zbudować wypasiony domek i rozegrać akcję rodem z brazylijskich telenowel... Aaaach. Albo ta satysfakcja, gdy bez kodów zarobisz 50 tysi simoleonów lub rozwiniesz umiejętność do maksimum Gwiazdka :D
Jak dla mnie to gry nie mają stresować: "przejdę ten poziom!", "O nie, znów mnie zabili!", ale odprężać itp. itd. Wystarczająco wiele stresa mam w szkole.

No, dobra, z gier "na przechodzenie" toleruję Mahjonga. I z szewską pasją usiłuję ułożyć układ "smok".
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
XDD Rozwaliłaś mnie Moonie Bestia :P

Ja tam wolę CoD lub Medal of Honor


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
NRae (pozwól, że tak skrócę) - jakiego Finala konkretnie? Ja od III do X grałem we wszystkie i najbardziej podoba mi się VIII. A skoro lubisz Final Fantasy to Chrono jest właśnie dla Ciebie.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
A ja mam pytanie - co polecacie na zimowe wieczory? CoD-y i NFS-y,GTA,F1,Grid,TD czy inne takie już mi się znudziły. Szukam nowej ciekawej gry najlepiej z gatunku akcji.
Medal of Honor
Delta Force Xtreme
Zac The Alien Hunter - (o tą grę mi chodzi ->http://www.oyunhi...hunter.jpg )
Rajd na Berlin: Cień Stalingradu (o tą mi chodzi ->http://merlin.pl/...196040.jpg )
Postal (kocham tą grę Bestia :P )

W większej mierze to gry wojenne, ale w ten Rajd na Berlin... dość fajnie się gra. Zac... też jest spoko Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Proponuję demówkę (bo teraz dopiero wyszła gra i jest raczej droga) Amnesia ;> Dobry horror chociaż tyle się tego naoglądałam, że już nic mnie nie ruszy. Ewentualnie jakiś MMORPG np. warcraft Gwiazdka :D 2 lata w to grałam i było całkiem przyjemnie o ile nie gra się w pojedynkę.
Mam do was pytanie: słyszeliście już o The Sims: Średniowiecze? Graliście w to? Jak oceniacie tę grę?
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Słyszałem o tym, ale nie grałem. Te dodatki są dość drogie, a że do Simsów nie palę zapałem to tym bardziej tego nie wziąłem. Może od kolegi załatwię, żeby zobaczyć jak się gra.
To osobna gra, zupełnie inna, niż zwykłe Simsy. I o dziwo, da się ją przejść.
Pocieszę cię: za pół roku/rok będzie o połowę tańsza. Już teraz, w miesiąc, ceny spadły o 20 zł.
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Ice Tea w nie gra i jej się podobają. Mówi, że warto zagrać.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja wczoraj kupiłam bratu. O dziwo, wciągnął się. Gdy ja zaczęłam grać, okazało się, że Simka może "wpaść", co jak dla mnie jest nowinką XD
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Ja kiedyś miałam simsy 1 bo na tego mojego starego grata nie można było czegoś z bardziej rozwiniętą grafiką (-.- kiedy do takiego czegoś włożysz płytę to tak muli , muli i po chwili masz wrażenie że zaraz wybuchnie XDD) I teraz ni ma simsów bo się płyta zgubiła -.-''

All hail Trigon
Ja miałam 1, 2 z paroma dodatkami, a teraz wreszcie Średniowiecze. Mój brat teraz gra w to na "dużym kompie". Zakuli go w dyby XD
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Miałam 2 ale nie grałam xD

Ostatnio grałam w CoD i Postala 2


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Ja polecam Portal II (fajna gierka ale czasami jedna zagadka zajmie ci 20-30min.) Mythosa (nowe MMO,bardzo fajne,po polsku) i jeszcze polecam Civilization IV (w V jeszcze nie grałem ale mam na PC)
Portal jest ogólnie fajną grą, dosyć schizmatyczną, co prawda. Ogólnie już sam Halflife 2 mi się bardzi podobał.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Half-Life 2 (ani w 1) nie grałem bo jakąś nie mogę się za nią wziąć. A i mam pytanie czy ktoś gram już w Darkspore i czy jest warta uwagi?
PS: polecam jeszcze Beyond Good & Evil.
W HL 1 nie graj, bo to staroć, ale HL 2 i epizody polecam, są na tym samym silniku co portal, poza tym akcja gry zapiera dech w piersiach. Nie bez powodu HL2 jest wymieniane często jako najlepsza gra na PC (choć pewnie już od jakiegoś czasu pojawiło się sporo lepszych tytułów)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja wracam do klimatów wojennych. Mam tylko jeden problem: w którą serię grać? Jestem niezdecydowany, a do wyboru - Medal of Honor, Call of Duty i Battlefield.
Ja polecam Sacred (1 i 2) i, oczywiście, mojego ukochanego Wiedźmina. Z pierwszej przeszłam 1 całą (bez dodatku Podziemie), a w 2 utknęłam w II rdz. A jeśli chodzi o Wieśka, również posiadam obie części - w 1 jestem w połowie, a 2 mi nie działa Cyborg :(
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
Przejdź do forum: